Kérdések

DeletedUser

Vendég
Igen tudom, nekem sem jött ki, csak próbáltam valahogy megérteni, hogyan történhetett, és erről írtam le az én elképzelésemet.
 

DeletedUser

Vendég
Hello

Ha epitesz akademiat,akkor ott tudod kifejleszteni az egysegeket!

Az akademia feltetelei otos szintu kaszarnya,hatos szintu tanya,es nyolcas szintu szenatus

Ha barmi kerdesed van nyugodtan kerdezz,vagy irj ram lambda vilagon,ugyan ezzel a nevvel megtalalsz

Szep napot!
 

DeletedUser

Vendég
Ujraindítottam a Lambda világot és kaptam 1 napra helytartót.Ez normális vagy hiba?
 

DeletedUser

Vendég
Meg ha vki nem lep be egy hetig a grepo fiokjaba,akkor vagy kap varazslatot,vagy 100 aranyat ajandekba!

Ez senkinek sem jatekcel! XD
 

DeletedUser

Vendég
175 ponttal egy nap helytartó még annyit sem ér, mint 10 kardforgató :p

Legalábbis én így vélem :)
 

DeletedUser

Vendég
De ha pl. Kapsz szaz aranyat,azert az nagyon jo

Es te mindig forumozol

De e mellett jatszol is?
 

DeletedUser

Vendég
Ha aranyat kap az ember, az jó, mert nem muszáj a prémiumot (aminek általában a pár100 pontos játékosoknál nincs sok értelme) azonnal felhasználni.

Egyébként már nem játszom. ~5-6 hónapja átadtam az acc-omat egy csapattársnak (bár az azóta már törlődött) :(
 

DeletedUser7961

Vendég
Szeretnék kérdezni valamit.
Úgy is lehet világ csodáit építeni ha van egy konfederációs tag a szigeten?
 

DeletedUser1598

Vendég
Csak akkor építhetsz csodát ha csakis, kizárólag a szövetséged tagjai vannak ott...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Xi-n újraszeretném indítani a játékot,de nem jön ki soha az e-mail.Ez miért van?
A válaszokat előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehetséges, hogy még nem járt le a kezdővédelmed? Addig elvileg nem lehet újraindítani.

Ellenőrizd, jó-e az e-mail címed.
Ha nem találsz semmi akadályozó okot/problémát, és mégse működik, akkor írj a supportnak

(Beállítások/Ügyfélszolgálat)
 

DeletedUser7961

Vendég
Helló hol lehet feljelenteni egy embert mert reklámoz egy játékot és bocs ha valahova ki van írva csak most sietnem helló.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Kétféleképpen teheted meg. Ha ilyen üzenetet kaptál, valamelyik sarokban van egy kis gomb, amin egy piros felkiáltójeles boríték van, erre rákattintasz és megírod, szerinted miért szabálysértő a levél.

A másik lehetőség, hogy az ügyfélszolgálaton keresztül írsz, hogy ez meg ez reklámokat küldözget. (Beállítások/Ügyfélszolgálat)
Ha olyan helyen van, mint szövetségi fórum, ahol nincsen jelentés gomb, akkor a második lehetőséget tudod igénybe venni.


Ezenkívül még azt tudod tenni, hogy letiltod az adott játékost (ekkor nem kapod meg az általa küldött üzeneteket, ő pedig azt látja, hogy nem olvastad az üzenetét)
 

DeletedUser8565

Vendég
Hali az lenne a kérdésem hogy miért nem találom az Új világot (Hyperborea)-t a többi világ között.
Mert én is szeretnék rajta játszani.A Xi világban is játszok de ott is sokan támadnak.
Írjatok légyszíves.Köszönöm.
 
Fent