Kérdések

DeletedUser

Vendég
Fake gyarmat. Anno használtuk ezt a módszert elterelésképpen :) A gyarmatot elindítottuk 1 jelző + 1 szállító 1 parittyás kísérettel, majd miután a védendő városba becsoportosították a védelmet, látván: jön a naaaaagyon lassú hajó, a valódi gyarmatot elindítottuk egy közelebbi városból a másik városba. Úgy, hogy pár perccel a fake gyarmat után csapódjon. Volt, hogy 5-6 játékost támadtunk így, akikből tényleges célpont csak egy volt :) Hát az el is lett foglalva többnyire.
 

DeletedUser

Vendég
Nem biztos.
Ha egy helyre küldöd a fake és rendes gyarmatot, akkor, ha a foglalás kivédi a fake-et, akkor már te kapod a pontot! :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha továbbítok egy üzit azt az is látja akitől kaptam a levelet?
 

DeletedUser

Vendég
Harci kedv

Sziasztok!
Egy kérdésem van. Ha sokat csatázok, romlik a katonáim harci kedve. Ezt hogyan tudom újra tölteni, vagy hogyan töltődik fel magától újra? Mitől változik a harci kedv?

Köszönöm a válaszokat!
Üdv.:
Simonlow
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is lenne egy fontos kérdésem ami mindenkit érint szerintem...nos a lényeg hogy nagyon jó a játék és sokan is játszanak rajta kezdve 6..7 évesektől egészen 70 évesig is.
De a legnagyobb probléma...nos x játékos nagyon szereti ezt a játékot és el is ér egy nagy pontszámot...de sajnos adódik egy csaladi probléma,egézsegűgyi probléma..stb..stb...az illető szabi módba teszi magát de sajnos nem elég a 42 nap,akkor mi van??amit eddig elért elveszit mindent mert egy bizonyos ideig nem tud gépnél lenni...nos ez szerintem és mások nevében is egy nagy szivatás.
Miért nem lehet fiókhelyettesitő mint a KH.?tudom most az fog jönni hogy ez nem a KH.és hogy minden játéknak megvan a maga szabályzata..de ha ott működik akkor itt miért nem lehet?..sokan emiatt adják fel.
Ha nem engedik a fiók helyettesitést,akkor miért nem lehet legalább a szabi módot több ideig használni?
Akármi történik tudod hogy mikor elrendezed a dolgodat nyugodtan visszatérhetsz játszani.Most peddig fog jönni a frappáns válasz,ami sose az hogy igen igazatok van,de nem mi hozzuk a szabályzatot hanem a német anyacég.
Na mindegy sajnos ez van,nem kell megharagudni,csak szerintem elégé nem ferr...ahoz képest hogy egyfolytában arról beszélűnk hogy mindenkinél arra törekszűnk hogy élveze a játékot...tiszteletel István.
 

DeletedUser

Vendég
Edem, ezért a válaszodért szívem szerint tiltanálak a játékból. De nem tehetem meg, amíg te magad nem szegsz szabályt.

Ebben a játékban tilos a fiókhelyettesítés, akár egyetlen percre is. Ez nem a Klánháború, illetve nem olyan játék, amelyikben akár közös fiókvitel is lehetséges. Ebben a játékban a Szabályzat 1. és 2. §-a azt szabályozza, hogy a fiókhoz minden körülmények között egyetlen személy tartozhat csak. Amennyiben ennek a megszegését észleljük, lényegtelen, hogy korábban a fiók milyen paramétereket, játéktulajdonságokat, szabálykövető magatartást tanúsított, szankcionálni fogjuk.
 

DeletedUser

Vendég
Nos ezt értem és tisztába vagyok vele,lehet hogy nem vagyok support tag de én se ma kezdtem a stratégiai játékokat...csak most se kaptam választ a kérdésemre...miért nem lehet megoldani hogy hosszu távon is lehessen élvezni a játékot,miért nem lehet valamit kitalálni...miért kell akár 1 éves játékot feladni csak azért mert sajnos mondjuk történik valami és nincs lehetőséget egy ideig játszani...tudom hogy hijába irkálok itt,de akkor is keves az a 42 nap,lássuk be.
 

DeletedUser

Vendég
Azért, mert a fejlesztők így határozták meg a szabadságnapok számát. Ez a Grepolis, a fenti Szabályok menüpont alatt olvasható szabályzattal. Ezeket a szabályokat nem kritizálni kell, vagy a miértjüket firtatni, hanem betartani.
 

DeletedUser

Vendég
Ha a szabadságnál tartunk, akkor lenne egy felvetni valóm/ötletem/kérdésem. Az reális, ha támadok valakit és ő bepánikol, aztán elmegy szabira, visszajön és már megy is. Én nem vagyok egy forrongó típus, megőrzöm a hidegvérem, de aki igy "csal" úgy szemközt nyomnám, hogy besz...a. Most komolyan! Helyén van ez? Legyen valamiféle limit, hogy pl.:2 nap alatt 10 támadás után nem lehet elmenni szabira. Ezt barátaim szívták meg legjobban: offenzívát terveztek holnapra és kiderült hogy szabira menekült.
 

DeletedUser

Vendég
48 óra az aktiválódási idő, ezalatt ellehet foglalni az adott játékos bármely városát. Évi 42 nap áll mindenki rendelkezésére, neki is elfog fogyni, mint bárki másnak.
 

DeletedUser

Vendég
A 2.0-nál a zsákmány kifejlesztésével dupla zsákmányt kapunk, de miért duplázódik a várakozási idő és hangulatesés is? Ez csak valami vicc akar lenni?
 

DeletedUser

Vendég
Nem. A játék ezzel támogatja azokat, akik kevesebb időt töltenek a gép mellett. Ezek a játékosok így a csekélyebb gép előtt töltött idő ellenére is a nyersanyagok nagyobb részét tudják így elhozni a falvakból.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok! tudom még korai a kérdésem de idejében kell a szervezését el kezdeni szóval a csodáról szeretném kérdezni hogy a szigetemen csak kék zászlós lehet? tehát zöld azaz konföd partner sem lehet? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Azért, mert a fejlesztők így határozták meg a szabadságnapok számát. Ez a Grepolis, a fenti Szabályok menüpont alatt olvasható szabályzattal. Ezeket a szabályokat nem kritizálni kell, vagy a miértjüket firtatni, hanem betartani.


Értem vagyis ez a szabály amit még véletlenűl se lehet ugy megcsinálni hogy mindenkinek jó legyen...és magyarul megmondva a lényeg ha nem tetszik akkor nem kell játszani...köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
A Szabályzat betartásával 80 ezer játékosból hozzávetőleg 78 ezernek nincs problémája. A maradék kb. kétezret szankcionáljuk.
 

DeletedUser

Vendég
nekem az a kérdésem van, hogy ma mi a búbánatért ilyen lassú grepolis?
Fórumot behozz, mint a villám, de magát az oldalt egy éééévvvv-eeeezzzrrrreeeedddddiiigggg kell várni, nem beszélve a világokról, ami már kész katasztrófa...
És igen töröltem minden előzményt, 2-3x is. Kiléptem frissitettem, beléptem google-ra frissitettem 3x. És megint ilyen laaassssúúúúú!
Ez az oldal hibája?
Köszönöm, a válaszokat!
 
Fent