Kérdések

DeletedUser1598

Vendég
Olyan, maximum kb. 1 hónapig tartó szerver, ahol a szerversebesség 100-200.... A beugró talán 100 arany volt a múltkor.
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

Sziasztok!

Más se tud belépni a játékba vagy csak nálam van gond?
 

DeletedUser5251

Vendég
Szia!

Egyáltalán nem tudok én sem belépni, de írják a főoldalon, hogy gondok vannak:

"Szerver problémák (ma 6:27 órakor létrehozva)
Sajnos a mai reggel problémákat fedeztek fel a fejlesztők a szervereken, amelyek orvoslásán már dolgoznak. Reméljük, hogy mihamarabb megoldódik a helyzet. Elnézést a kényelmetlenségért."

A Fórum is sokáig rossz volt :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sajnos nekem a fő oldalig se tölt be így nem tudtam (tudom) elolvasni.Köszi.
 

DeletedUser6194

Vendég
szerver

Sziasztok!

Lehet nem ide való, de meg tudja nekem mondani valaki, mikor lesz új szerver?
 

DeletedUser7083

Vendég
Világcsodák

Üdvözletem

Tegnap reggel arra lettem figyelmes és több klántársam is (Zeta szerver) hogy az egyik szövetség csodája 7-ről 9-s szintre ugrott... Ez eléggé gáz mivel így teljesen felborulhat a fairplay a játékon belül. Természetesen többen is jelentettük az ügyfélszolgálatnak, de még nem kaptunk választ, de gondolom ez az újévi üneppeknek írható a számlájára és rövidesen minden tisztázódik.

Valaki tapasztalt már ilyet más szervereken?
 

DeletedUser1598

Vendég
Új évi vicc, vagy mi akar ez lenni?:D Vagy tényleg komolyan írod?
Ha igen, akkor... uff
 

DeletedUser7083

Vendég
Új évi vicc, vagy mi akar ez lenni?:D Vagy tényleg komolyan írod?
Ha igen, akkor... uff

Nem, nem vicc.... az a vicc hogy az ügyfélszolgálattól még most sem kaptunk választ és az ominózus csoda még mindig a 9-es szinten virít... kissé csalódott vagyok... nem erre számítottam...
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehetséges, hogy egyszerre annyian küldtek oda nyersit, hogy rögtön amint felépült a 8-as szint és rögtön elkezdett épülni a 9-es?
Bár valószínű nem, de egy tipp.

Ez kb. mennyi idő alatt zajlott le?
 

DeletedUser1598

Vendég
Na éppen erre gondoltam én is...
Egyébként először azért írtam, mert a kérdés olyan, mintha valaki azért írna az ügyfélszolgálatnak, hogy a szigettársa városa egy nap alatt pl. 700 pontot fejlődött és nem érti, hogy történhetett meg ez a tragédia...
 

DeletedUser

Vendég
Arannyal és nyersiküldéssel végülis akár 1000 pontot is fejlődhet egy város egy nap alatt :)
 

DeletedUser7083

Vendég
Hogy a fenébe lenne lehetséges mikor a 8-az szint 50 óráig épül aztán kell bele 84 millió nyersi (28 mindenből), mivel egyszerre két szinthez nem lehetséges nyersit küldeni, aztán még + 70 óra a 9 szint építése... ez pedig még aznap előtt este 7 szintü volt, másnap reggelre pedig 9 lett... lehetetlen...

http://wiki.hu.grepolis.com/wiki/Vil%C3%A1gcsod%C3%A1k
 

DeletedUser

Vendég
Zétán 2-es sebesség van, de akkor sem jön ki, ha max. gyorsítás megvan, szóval itt valami tényleg nincs rendben...
 

DeletedUser

Vendég
Maga a nyersanyag a kisebbik gond, mert habár nem túl valószínű, de megtörténhetett, hogy még a 8-asra történő bővítés előtt beküldték rögtön a 9-es szint nyersijét is szintét is. Viszont a bővítés még gyorsítással is túl gyorsnak tűnik, esetleg a 8-ra építés már a vége felé járhatott, mikor nézted, és rögtön indult a 9-re bővítés, amit jól felgyorsítottak... most csak hangosan gondolkodom. A supportnak tényleg utána kéne néznie.
 

DeletedUser

Vendég
Mire jó most a zsákámány?
Hogy értelmezzen azt hogy nyolcfajta nyersanagyot kínálnak?

thisisgrepo
 

DeletedUser1598

Vendég
A gépi falvakból nem csak négy nyersanyag mennyiség közül választhatsz, hanem nyolc közül. (Nem csak 5, 20, 90 és 240 perces sarcok és fosztások lesznek a kifejlesztésével, hanem 10, 40, 180, és 480 percesek is, amikért több nyersanyagot lehet zsákmányolni)
 

DeletedUser

Vendég
Maga a nyersanyag a kisebbik gond, mert habár nem túl valószínű, de megtörténhetett, hogy még a 8-asra történő bővítés előtt beküldték rögtön a 9-es szint nyersijét is szintét is. Viszont a bővítés még gyorsítással is túl gyorsnak tűnik, esetleg a 8-ra építés már a vége felé járhatott, mikor nézted, és rögtön indult a 9-re bővítés, amit jól felgyorsítottak... most csak hangosan gondolkodom. A supportnak tényleg utána kéne néznie.

Elég sok éjszaka aktív játékos lehet, még ha ki is jönne, akkor is az lenne, hogy szinte azonnal megfelezték az idejét akkor is ~18 óra lenne az építés, ami kicsit sok egy éjjel erejére.
 
Fent