Kérdések

DeletedUser

Vendég
Már tudunk a hibáról, és a fejlesztők dolgoznak a kijavításán.
Egy kis türelmet kérünk mindenkitől!
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Nem müködik az Epsilon világ tegnap este egyszerüen semmi se müködik....a többi világgal minden rendben....mit tehetek ilyenkor!
 

DeletedUser

Vendég
Ha elküldöm a főniciai kereskedőt, másnap korábban jön, mintha nem küldeném el?
 

DeletedUser

Vendég
A Föníciai kereskedő 24 órával az után jelenik meg újra a kikötődben, miután elhagyta azt.
Tehát ha előbb elküldöd, akkor az eredeti időhöz képest hamarabb jelenik meg.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem hogy bonyolult lenne megoldani hogy fórumra lehessen videót betenni de nem csak a linket hanem direkt a playerel egyűtt?
 

DeletedUser

Vendég
Hello
Egy kerdes:
-tobb jatekban is lattam mar a szovetsegek profiljan egy teglalapot, amiben mutatva van, h hanyan neztek meg a profilt. Ezt h tudom en is kitenni.
A valaszt elore is koszonom.
Udv; Likasz
 

DeletedUser

Vendég
Nincs olyan lehetőség a Grepolisban, hogy kitedd a profilodra, hányan tekintették meg azt.
 

DeletedUser

Vendég
Nem a sajat profilomba akarom kitenni, hanem a szovetseg profiljara.
Erre sincs leheoseg?
 

DeletedUser

Vendég
Ott sincs lehetőség. A rendszer nem tartja nyilván, hogy hányan tekintették meg a profilodat.
 

DeletedUser

Vendég
Egy kérdésem van: Athéné nyuszikája, olyan ajándékokat ad, mint adventkor az ajándékok a tengeren?
 

DeletedUser6065

Vendég
Sziasztok!

Elfoglaltam egy várost, (ez az 5.) és nem enged belépni a városnézetre.
Egy napig bírtam fejleszteni, be engedett, ma pedig csak infót ad, mint bármi más
városról. ami nem az enyém.
Lehet vissza akarják foglalni?
A segítséget előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
valószínüleg, ha olyat látsz a városban, hogy katonák vannak, akkor foglalják. Keresgesd a jelentéseket, hátha meglátsz egy gyarmis támadást
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Tudom biztos idióta kérdés nem nem tudjátok,hogy hogy lehet átnevezni a várost??:confused:
 

DeletedUser

Vendég
A városnévre kattintasz egyszer újabb világokban 2-szer és átírod, utána megelmented
 

DeletedUser

Vendég
Lenne egy kérdésem!De lehet hogy hüje kérdés lesz!Na mind1
Szóval a grepolist ugy késziteték?HTML,PHP...stb!
Csak mert én is most akarok egy netes játékot csinalni!

Köszönöm elöre válaszotokat:. :)
 

DeletedUser

Vendég
De akkor nem csak simán csinálák HTML,PHP...meg atb.Amikel othon is lehet csinalni! :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Azt szeretném kérdezni, hogy én gyarmatositotam egy várost és hogyan lehet visza meni az eredeti városomba?????????? Mert nem tok visza meni.
Elöre is köszi.
 

DeletedUser

Vendég
38 km, de kocsival csak 14 :D
De mi az, hogy nem tudsz vissza menni? A városkapu nehéz vagy az őrök nem engednek? Ha úgy gondolod, hogy az alapított városban vagy, akkor egy nyílat kell megnyomni a városnév felett.
 
Fent