Kérdések

DeletedUser102

Vendég
Köszi a választ akkor minek irtál ide kérdezem ha csak GUNYOLODOL TE GYEREK??????????????????????????????????????
 

DeletedUser11292

Vendég
Én levélben is válaszolnék neked,ha nem tiltottál volna le anno amikor megtámadtál.
Nos!
A Lightshot egy letöltésre váró ingyenes program amit a keresődben megtalálsz és letölthetsz windows-ra.Ha kikapcsolod a letiltást szívesen elmagyarázom.hogy hogyan működik.

Ez egy virtuális játék amin semmit sem veszítesz csak a netre költött kevéske pénzedet!Senki sem állt a hátadban vadászpuskával,azzal a felszólítással hogy JÁTSZ!!!,így érthetetlen,hogy miért tiltottál le.
Én szeretnék veled társalogni,mert ez nem valós verekedés!!!
Pár dolgot meg is beszélhetnénk,ha akarod,de gondolom Te ezt még el sem képzelted.

További jó játékot kívánok neked és mindazoknak akik ezt olvassák!

Reny jelenleg Achillesen.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser11560

Vendég
Sziasztok kilèptem a kezdők vèdelméből erre megtámadott egy olyan játékos akin még van. Miért nem támadhatom vissza ez unferr
 

DeletedUser11313

Vendég
Szép Napot!
Kérdésem lenne:
Ugye most van egy event,az idézések köre és ott van egy új bónusz.A boszorkányok bölcsessége.No,ilyet hol lehet szerezni?Érdekelne,vagy majd aranyvásárlásnál csak a prémiumosok kapnak?Választ előre is köszönöm! :)
 

DeletedUser11483

Vendég
Szép estét!
Szeretném megtudni, hogy ki volt azaz "okos", aki kitalálta a Helytartó/ falvak ablak sarcolásoknál azt a zászlót az ablak közepén! Azért fizetek két hetente 100 aranyat, hogy ebben az egy ablakban tudjak mindent elintézni a falvakkal kapcsolatban! Többek között a sarcolás után cserélni! Na ezt most nem lehet, mivel nem látni, hogy mi van az idióta zöld zászló alatt! Kérném vagy megszüntetni, vagy máshova - pl: a sarcolási időket letakarva - elhelyezni! Az aranyat nem azért vásárlom, hogy aztán ilyen hiba miatt ne tudjam használni!
Köszönöm az intézkedést!
 
Fent