Kérdések

DeletedUser

Vendég
Szép napot

Szeretném megkérdezni, hogy ha végleges tiltást kap valaki és egy Szövetség Alapítója volt akkor mi történik a Szövetséggel ? Gondolom lehet kérni, hogy töröljék az egész profilt ?
Miután esetlegesen törlik, utána kihez kerül az alapítói rang ?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Kutya
 

DeletedUser1598

Vendég
Az alapítói jogot a gép véletlenszerűen adja át az egyik tagnak. A szövetség ugyanúgy működik tovább
 

DeletedUser

Vendég
Hali!A bb kódokkal lenne kérdésem a gép akkor is felismeri ha valami kicsivel van írva a névben és ők naggyal írják?

Ha nem akkor ez bug megnézhetitek epsilonon:D
 

DeletedUser

Vendég
de mit írnak kicsivel vagy naggyal? Ha a nevet kicsivel írod, de naggyal van, akkor nem ismeri fel.
 

DeletedUser

Vendég
A szabadságot 365(366) naponként jegyzi meg a gép?Vagy amin 2010elmulik máris meg a 42nap a szabadságmódban?

Mert én nekem még 2010 ben aktív volt a szabadság mód és még mindig csak 35 napot tolthetek szabadság módban.Csak felfigyeltem rá:)
 

DeletedUser

Vendég
A aktuális szabadságnapokat a rendszer 365 naponként jegyzi.
Tehát a mai naphoz viszonyítva az elmúlt 365 napban felhasznált napok kerülnek levonásra a 42 napból.
 

DeletedUser

Vendég
Ha
Torony+Városfa l25 szint+nagy sereg +milícia(max)


Így mennyire erős valaki védekezésben?
 

DeletedUser1598

Vendég
Nagyon... Nekem is ilyenek a városaim, és még nem ütötték át:) Pedig már 5 teljes támadó sereg nekiment:D
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon... Nekem is ilyenek a városaim, és még nem ütötték át:) Pedig már 5 teljes támadó sereg nekiment:D

Grat
Akkor én is megcsinálom így.Most bezzeg nehéz mert elfoglalták az osszes városomat ezért kérdeztem így simán kivédem őket
 

DeletedUser1598

Vendég
Persze maxos tanya, termálfürdő és max kaszárnya is kell....
 

DeletedUser

Vendég
Ha valaki chaten használ ilyen szavakat azt hogyan jelentsem?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1598

Vendég
Ne használj színt!!!!
Egyáltalán bármit jelenteni az ügyfélszolgálaton lehet.
 

DeletedUser

Vendég
Hogy tudok más egységet is csinálni? Mert most csak kardost tudok. Pl nyilast hogy lehet? Úgy látom megvan hozzá minden feltétel. Segítsetek
 

DeletedUser

Vendég
Akadémiában ki kell fejlesztened, ahhoz, hogy képezni tudd.

Íjászhoz 2-es szintű akadémia kell (1-estől engedi, de csak 2-es szintnél lesz 8 fejlesztési pontod) :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha nincs kifejlesztve a hódítás, akkor is enged a játék támadni gyarmatosító hajóval? :)
 
Fent