Kérdések

DeletedUser

Vendég
Ha belépsz az ügyfélszolgálat rendszerébe,ott van a világok között a Pi :)
Szerintem a jövő héten már indulni fog.De nem ígérek előre semmit :)
 

DeletedUser8461

Vendég
Szerintem ezt az "Ügyfélszolgálat" rendszert Moira elég érthetően kifejtette;

Minden országban van egy extra világ, amelyet nem nyitottak még meg. Ez azért van egyrészt, hogy tesztelni tudjunk hibát, ha felmerül egy, valamint azért, hogy amennyiben eljön az ideje, hogy megnyissunk egyet, akkor az már készenlétben legyen és ne akkor kelljen létrehozni. Sajnos nem tudom még, hogy mikor fog megnyílni.

Mellesleg ha nem tudsz semmit, akkor inkább ne is ígérgess. Én is ígérgethetném azt, hogy jövő hét csütörtökön indul a világ, pedig semmilyen információ nem szól erről.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok .. tiszteletem a szuportnak ,,el mondok valamit arrol hogy miert vagyok blokolva
azert mas a nevem itt mert csak ezel a nevel tutam ide regisztralni mert az oduszea27 fiokomat blokaltak es azal nem tutam ide regisztralni ,,szoval ime a tortenetem

[Moira által moderált rész. Moderálás oka: konkrét szabályszegési eset kitárgyalása a fórumon nem engedélyezett.]

igasagtalanak latom eszt a blokolast ,es meg vagyok sertve nagyon,,karteritest is kovetelek ,, peldaul egy honapig gyrosaban tudjak epitkezni meg sereget csinalni ,,,es meg a varosaimat is el viszik azert mert le blokoltak artatlanul ,,nagyon roszul eset ez a blokolas ,,plane ha semijen szabajszegest nem csinaltam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9415

Vendég
Tisztelet Veszet Herceg!
Ha valóban nem követtél el szabályszegést, akkor írj a Szupportnak az Ügyfélszolgálat kapuján.
Beállítások---Ügyfélszolgálat---Szigma világ---Fellebezés (ha jól tudom)
Mielőtt írnál nézd meg, hogy nem szegtél-e meg más szabályt!
Szerintem kárpótlást nem fogsz kapni, mert szabályszegéssel nem szokás szórakozni.
 

DeletedUser

Vendég
kedves zsolt mar reggel koran irtam a szuportnak hogy ez egy apro fulentes volt kett jatekos koszt ,,,de azota semien valastz nem kaptam,,11 varosom volt es szerintem mar foglaljak el fele,,en meg itt vagyok le blokolva igasagtalanul...kedves zsolt , te nem lenel fel haborodva az en hejemben?? tiszteletem
 

DeletedUser9415

Vendég
Lehet, hogy vígasztal: lehet olyan tiltást kaptál amelyben nem vagy támadható, így a városaidat sem tudják elfoglalni.
 

DeletedUser9302

Vendég
Na igen, de ha észrevszik a hibát akkor korigálják és szerintem nem támadhatóra zártak ki.
 

DeletedUser

Vendég
a varosaim tamathatok,mert blokolast kaptam es nem tiltast,,,mar a reggel irtam a szuportnal es meg nem jot valasz ,,semmi sem tortent,,szabadsagon vanak a szuportol ,? vagy nem erdekli oket a jatekosok ,,es nem erdekli oket ???

komojan mondom nem ertem mi tortenik ,, kinek kel irni hogy vegre viszak apjam a varosaimat???
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékos!

Kaptál választ, csak nem fogadtad el. Ettől még választ kaptál.
Konkrét esetről nem írhatok, de általánosságban elmondhatom, hogy szabályszegést nem érdemes füllenteni.

Amennyiben valaki azt állítja magáról, hogy ő szabályt szeg, akkor az szankciót fog kapni. Ha ugyanis valaki másoknak azt mondja, hogy szabályt szeg és nem kap szankciót, azzal erősíti mindenkiben a hitet, hogy itt lehet szabályt szegni és hogy a support ezt neki eltűri. Gondolom, mindenki belátja, hogy ezt nem engedhetjük meg. Nem is fogjuk.

Szabályszegést ne hazudjatok be egymásnak, mert ha szegtek szabályt, ha nem, akkor is szankció jár érte.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok..tisztelt moira,,akor azert vagyok blokolva mert a masiknak aszt fulentetem hogy at atam a fiokomat??
de meg kelet volna nezetek hogy ugyan azon az ip-cimen volt fojtatva a jatek es akor latatok volna hogy nem is volt at adva a fiok senkinek ,szoval nem volt hogy mas jatsza a fiokomat ,,az ip cimet nem szoktatok nezni?? ha at atam volna a fiokomat akor mas ip cimnek keletvolna lennie annak akinek at atam ,nem? itt egy fer ertes volt ,szeretem volna hogy ha igasagosan visza kapom a fiokot ,de latom itt nincs igasak ,, akor nyithatok egy uj fiokcimet??
 

Moira

Ex-CM
Konkrét eset kibeszélésére nincs lehetőség. Általánosságban tudok írni.

Csak azt tudom leírni, hogy ha bárki az hazudja/füllenti/állítja/írja, hogy szabályt szeg, azzal a support hírnevét komolyan sérti, munkáját nehezíti, ellehetetleníti. Ha nem büntetünk meg valakit, aki azt mondja, hogy szabályt szeg, azzal azt állítjuk, hogy igazságtalanok és részrehajlók vagyunk. Így igen, mindenkit, aki azt mondja, hogy szabályt szeg, akkor is, ha ténylegesen nem szeg szabályt, de egyértelműen azt állítja, hogy ezt teszi, azt büntetni fogjuk.

Egy cselekedet másokra is kihat. Hogy hétköznapi nyelvre lefordítsam: aki nem szeg szabályt, de azt mondja, hogy ezt teszi, az alaptalanul szivatja a supportot, és úgy állítja be, mintha nem csinálná a munkáját az ügyfélszolgálat. Ez nincs rendjén.

Ha valakit tiltunk, annak mindig joga van új fiókot létrehozni, kivéve, ha azt kifejezetten leírjuk a tiltás szövegében, hogy ezt a jogot megvonjuk.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.
tudom, hogy most indult a Szigma szerver nemrég, de mostanában 1-es sebességű szerver nem indul???
köszönettel a választ:
solithus
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!


A következő (Tau) világ igen hajlik az 1-es felé.
 

DeletedUser9547

Vendég
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha játékban a profilomra kilinkelek egy videót és szerepelnek benne csúnya szavak/ erőszakos tartalom, akkor az von maga után bármilyen szankciót?
Hiszen csak az nézi/hallgatja meg, aki akarja...
 

DeletedUser10826

Vendég
Hogyan tudok képet berakni bb code-val?
Hali!
Ha windows-od van akkor a Lightshot alkalmazással tudod lefényképezni (kijelölni) a monitor képet és utána be tudod rakni 1 jelentésbe.A fényképeidet pedig nem tudom hogyan kéne,de biztosan van olyan klántársad aki tudja.Nekem az a problémám,hogy Linux-om van és ott milyen alkalmazást kéne használnom?
 

DeletedUser10826

Vendég
Sziasztok:!

De azt a Lightshot hol találom?:)

A hentesboltban biztosan nem!
smiley_emoticons_panik4.gif
 
Fent