Isteni erők

DeletedUser

Vendég
Elegendő lenne, hogy csak szerver sebesség 1-el leírjuk az adatokat, és utána hagyunk titeket számolni, 4-es sebességgel most még számolnotok kell, mert nem lehetett tudni, hogy engedélyezik-e ezt a sebességet.
A szöveg tartalma változatlan marad, mindet Messa írta, amiért nem lehet majd köszönetet mondani neki. Jelenleg nem tartanánk itt a súgóval, ha nem lenne.
Ha probléma van a súgóval, akkor nekem lehet privátban írni.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Nem tudom, jó helyre írom-e, amit szeretnék. Ha mégsem, akkor bocsi: nem direkt volt.
Na szóval, az volna a kérdésem, hogy ha pl. Héránál magamra kérem a +50%-os nyersanyaggyártást ("elégedettség" néven van), majd rögtön a folyamat elindulása után isten váltok (mondjuk Zeuszt), akkor az előbb említett Héra-elégedettség ideje végig megy-e, vagy az istenváltás során azonnal eltűnik?
Tehát megszakad-e, vagy sem? :confused:

/kérlek, válaszoljatok/
 

DeletedUser

Vendég
Marad, viszont isten csere előtt használd el az összes áldás pontot, mert azok mennek a levesbe.
 

DeletedUser

Vendég
Istenek

Melyik istent válasszam???
Szerintetek melyik a legjobb????
 

DeletedUser

Vendég
szerintem Hádész a nyerő, de mivel őt még nem lehet választani ezért várostól függő, hogy milyet akarsz... Ha sokat támadnak téged, de tengeren, akkor POSZEIDÓN vagy ha hajókat gyártassz főleg.
Zeusz- Ha sokat támadnak sz.földről vagy sok szekeret akarsz
Héra- Ha gyorsan akarsz fejlődni
Athéné- hát én őt utálom...
 

DeletedUser

Vendég
Tengeri Vihar varázslat

Megtámadtam valakit. A támadó seregemben egyaránt volt jelzőhajó, parittyás és hoplita (meg persze bárka is).
Megpróbáltam a célpontra rátenni a "Tengeri Vihar" varázslatot.
Azt írta ki a gép, hogy ezt az isteni erőt csak támadásnál használhatom.

Miért, nem támadtam??? :confused:
Szerintem igen. Akkor miért nem fogadta el?

Akkor magamra varázsoltam - nagy hiba volt, mert 30 jelzőmből 9-et kinyírt.
Úgyhogy visszafordultam.

Kérdésem tehát ezzel kapcsolatos: hogyan kell használni a "Tengeri Vihar" varázslatot?
 

DeletedUser

Vendég
Ezt úgy kell értelmezni, hogy csak mozgó seregre használhatod.

Sajnos tényleg félreérthető, mert az írja "Elpusztítja a célpont hajóinak 10-30%-át" de ezt csak mozgó csapatokon (jelen esetben ellened érkező támadáson) lehet használni.

Ha te támadsz, csak a kedvező szél, és hősiesség áldásokat érdemes használni (bár hallottam már olyanról, hogy valaki azért lehonvágyazta a csapatát, hogy a célpont ne küldhessen rá tengeri vihart)
 

DeletedUser5637

Vendég
sziasztok

Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogy egy támadó seregre csak abból a városból lehet varázsolni amelyiket támadják vagy bár melyik városomból rá küldhetek egy varázslatot.
Válaszotokat köszönöm!
Üdv : Biszmark
 

DeletedUser

Vendég
Bármelyik imádott isten seregre tehető varázslatát varázsolhatod rá. A seregre kattintva fel is ajánl minden lehetőséget. De nyilván a seregre a támadott városodból tudsz kattintani.
 

DeletedUser

Vendég
Varázslatok

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem a varázslatokkal kapcsolatban. Elég sokat átolvastam, így van sejtésem a dolgokkal kapcsolatban...

Tehát istenenként 500 áldás van. Ha 1 istennek több temploma is van, akkor a szintek szerinti áldásnövekedés összeadódik és gyorsabban termelődik újra az 500 áldás. A varázslatok bármely városra küldhetőek. DE a seregre küldhető varázslatokkal mi a helyzet? Mi van ha az én athénés falumat támadják és én zeusznak a szárazföldi egységeket elpusztító varázslatát akarom használni... Az is menne, vagy erre nincs lehetőség?


Nekem tulajdonképpen mindegy, hogy hol vannak az istenek, mert max hérának a medúzáját érdemes alkalmazni így a mítikus lényekkel nem számolok annyira... A varázslatok meg ezek szerint bárhová küldhetőek...

ketch
 

DeletedUser

Vendég
az isteni erőknél mindegy bármelyik városban és bármelyik seregre használhatod őket
 

DeletedUser5909

Vendég
Kérdés

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy Hádésznak a feltámasztó varázslata, hogyan működik. Információim szerint a támadás pillanatában hat és az oda tartó csapatra kéne rátenni, de sehogy se sikerül. Azt írja ki, hogy ez csak támadásnál használható, de én pont most támadok. Próbáltam mind a két városra, ahova támadok és ahonnan támadok, de semmi. Böngészőt is váltottam, mert a múltkori támadási hibára azt a választ kaptam. Délben ér be a támadásom, ha lehet szertnék addig választ kapni.
Előre is köszönöm.
 

DeletedUser5909

Vendég
Köszönöm, nehezen ment, de megtaláltam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Olvassatok, mielőtt kérdeztek!

Hádész feltámasztó varázslata a csata pillanatában hat, a feltámasztott seregek a városban jelennek meg. Nincs köze ahhoz, hogy mennyi katona esik el! Ugyanannyi esik el, mintha a varázslat nem lenne rajta. Csak annak 10%-a fel is támad. Azonban ezek nem vesznek részt a csatában.
 

DeletedUser

Vendég
Varázslat-ellen varázslat

Valaki segítsen:)
Elindítottam a jelzőimet nem tudtam Kedvező szél varázslattal segíteni 10%-al növeli a támadó értéket, mert már azt írja, hogy ezt a támadást már segítem egy varázslattal. És mit látok, hogy van egy varázslat a honvágy varázslat, ami 10%-al csökkenti a támadás erejét.

Egy az, hogy én ilyen varázslatot nem tudok küldeni, mert nincs ilyen istenségem, a másik, ha az ellenfél küld rám, az egy dolog, de én akkor, a saját erőimre miért nem tudok.
Nem értem.
Ha ezt valaki tudja, akkor kérem elmagyarázni.
 

DeletedUser

Vendég
Nos.
Ha kedvező szél/hősiesség/honvágy van küldve a támadásra, mást nem lehet.

Peched van :(

Ha lehonvágyazzák a támadásod, akkor ha lehet még, vonjad vissza és indítsad el újra ;)
 
Fent