Isteni erők

DeletedUser8461

Vendég
A jatekban azert vannak az egysegek, hogy levezethessuk veluk az erzelmeinket, es elrendezzuk a dolgokat, ha szoban nem megy. En, oszinten nem pazarlok gyakran aldast arto varazslatokra, csak ha tenyleg nem tudom mire kolteni az aldast. De vedd ugy eras, hogy foglalkoznak veled, ha nem lennel izgalas celpont, nem erdekelnel senkit.
 

DeletedUser

Vendég
kedves eras a választ akkor megkaptad hogy teljes mértékben szabályos... :) Én azt hittem te elég régi motoros vagy és amikor belépsz a grepolisba ugy indul hogy építs virágzó várost épits a legjobb szövetséget és konföderáciot azaz senki sem kérte hogy egyedül véd meg a városaid... :)
egy egyszerü storym van erre... anno a gammán én napi szinten buktam 2500és 3000pont közt ilyenek miatt elsö nap elment 2ik szar volt a jarmadikban megirtam a vezetöjüknek hogy ha nem fejezik be a társaik farmolásából hozzom meg a nyersanyagot az épitkezésekhez... a válaszuk ,,tedd azt ugysem fogod,,, hát én farmoltam ezerrel majd mikor a saját társai kérték a vezetöjüket hogy ti messziröl doáljátok mi meg itt szenvedünk mert nincs nyugtok töllem akkor nefejezték... akkor itt a remek alkalom eras drága lehet farmolni... hiszen azt sem tiltja szabály. :) De érdekes hogy én nem jöttem ide nyivákolni... :)
 

DeletedUser5063

Vendég
Olyan küldte át a körlevelet aki nem ért egyet a szeretett főnökkel,
Próbáld kivédeni egyedül egy majd 100 tagú szövetséggel szemben ha az akadémiát nem nézzük.
Nem sírok csak felvetettem a kérdést, ha sírnék viszonzást kértem volna a tagjainktól és a konfö partnerektől.

Ha annak,aki átküldte neked a levelet,lenne vér a pucájában és nem sunyi kém,akkor felfedné a kilétét.Szerinted ez meg fog történni?Pedig jobban tenné,ha jelentkezne.:cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ennek örülnek majd azon ellenfelek akikkel becsületes harcban szoktunk játszani.
Azon gyengék meg akik nem tudnak foglalni csak ártani varázzsal legyenek boldogok, és ne gyávázzanak le egy olyan játékost aki nem ért a politikájukkal egyet ugyan akkor becsületesen támadja a szövetségünket.

Üdv!

Ez azért felettébb érdekes megjegyzés volt. Becsületes játék nem itt kezdődik.. Fair Play-ről nem is beszélve...
A szabályok teljes mértékben megengedik az ártó varázsok használatát. Idő korlátot is ad és lehetőséget a város levédéséhez. Tehát mindkét fél részére adottak a lehetőségek annak használatára. A másik része a felvetésnek. Akkor beszélni nem becsületes játékról amikor valaki kémek infoját használja és jut előnyhöz és még meg is osztja a nagy nyilvánosság előtt hát elég érdekes.. Ha az a körüzenet a nagy nyilvánosság számára írodott volna akkor nyilván kitették volna a nagy fórumra.. Azonban nem ez történt. Lehet magyarázni a dolgokat, hogy amit én tettem az bizony nem sértő másra nézve és bizony az csak egy jóérzésű játékos továbbította nekem... Igen, lehet az tette, de Te ide feltetted és kihasználtad a benne lévő információkat.. Ez azonban nem most fordult elő először...
A másik megjegyzésem... Fair játék? Mikor is volt az? Amikor lambdán a saját társaidnak mentél neki ? BORG-osoknak mentél neki... Aki pedig nem értett egyet veletek az áruló volt... Ez mióta fair játék?
Üdv

Higi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
egyik sem az én városom és azon gondolkodtál hogy másképp nem fér ki a városnévben
és mivel szeretett főnökötök egy gyenge játékoska másképp nem tud harcolni csak így
Mellesleg az a 3 város ott rég BORG város volt és város cserével oldottuk meg hogy megtudjuk védeni

Tisztelt eras65!

Ez a körlevél megosztós dolog elég érdekes, de ezen felül is meg lehet jegyezni néhány alapérvényű igazságot.

Először is: EZ EGY JÁTÉK. Bárki, aki már annyira elkeseredett, hogy fórumra tesz fel efféle blődségeket, arról megvan a vélenyem.

Másodszor: Ki akadályoz meg abban, hogy te is ugyanezt műveld??? Ez semmilyen szabályt nem sért, lévén a mi szövetségünkben nem diktatúra van. Az hogy valaki kér tőlünk valamit, nem azt jelenti, hogy ész nélkül ugrunk. Az, hogy mi tiszteljük annyira a vezetést, hogy eleget tegyünk a kérésnek, egy dolog. Irigykedni lehet, meg siránkozni, de ha tényleg olyan érett lennél, mint amilyennek beállítod magadat, ezen simán felülemelkednél, és nem hisztiznél itt a fórumon. Az isteni erő arra van hogy mindenki a saját belátása szerint használja. Mit akarsz ezzel elérni? Hogy majd sajnálatból nem küld senki semmit a városaidra? Vagy nem is értem.

Haramdszor: A mi "főnökünk" gyenge játékos? Hmmm. Ez elég érdekes, főleg annak tükrében, hogy nem ő az, aki telekönnyezi a külső fórumot, hogy a csúnya játékosok bántják a pici városkáit. Én soha nem szoktam a fórumra írni, nem szeretek belefolyni ilyesmibe, de ez tényleg nevetséges, és szánalmas is egyben. Egyébként pedig ha te annyira profi játékos vagy, akkor miért ide írkálsz ahelyett, hogy gondoskodnál a megfelelő védelemről a városaid számára? Nyilván azért, mert nem tudud megszervezni a védelmet, és gyengülsz lefelé. De kérdem én, ez kinek a hibája? Te kezdtél provokálni minket, piszkálod a kutyust, aztán csodálkozol, ha a kezedbe harap. Persze ennek is megvolt a maga haszna, elvégre azt a körlevelet megszerezted valahogyan, igazán hálásak lehetünk, hogy felhívtad a figyelmet rá.
Erre Leninnek annak idején volt egy kifejezése, amit nem írok ide, lévén nem áll szándékomban személyeskedni.

Továbbá mély tisztelettel megkérnélek rá, hogy legalább a külső fórumot tiszteld meg azzal, hogy egész, érthető, és normálisan megszerkesztett mondatokkal adod elő a sirámodat.

Köszönettel: Lord Dalamar
 

DeletedUser

Vendég
valahogy vita lett egy kérdésből.....
feltettem egy kérdést hogy szabályos-e, nem panaszkodtam, nem fordultam a szövetségem tagjaihoz, sem a konfö partnerekhez
hibáztam hogy itt kérdeztem és nem a suportnál úgy látszik
csak a tényeket írtam le hogy egyedül nem tudom kivédeni és nem is akarom, majd éllegózgatók itt párnapig, ennek örülnek majd azon ellenfelek akikkel becsületes harcban szoktunk játszani.
Azon gyengék meg akik nem tudnak foglalni csak ártani varázzsal legyenek boldogok, és ne gyávázzanak le egy olyan játékost aki nem ért a politikájukkal egyet ugyan akkor becsületesen támadja a szövetségünket.

Ha olyan bátor az a játékos, hogy kiadta a szövetség vezetőjétől jőtt körlevelet, amivel nem ért egyet..
Kérdtem én... "Miért nincs bátorsága kiállni a szövetségi fórumon és szóvá tenni,nem egyetértését?"

Ahoz nagy bátorság kell, hogy névtelenűl továbbitson egy levelet, az ellenfének... Hát én nem nevezném annak...hanem inkább "ÁRULÁSNAK" :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Ez azért felettébb érdekes megjegyzés volt. Becsületes játék nem itt kezdődik.. Fair Play-ről nem is beszélve...
A szabályok teljes mértékben megengedik az ártó varázsok használatát. Idő korlátot is ad és lehetőséget a város levédéséhez. Tehát mindkét fél részére adottak a lehetőségek annak használatára. A másik része a felvetésnek. Akkor beszélni nem becsületes játékról amikor valaki kémek infoját használja és jut előnyhöz és még meg is osztja a nagy nyilvánosság előtt hát elég érdekes.. Ha az a körüzenet a nagy nyilvánosság számára írodott volna akkor nyilván kitették volna a nagy fórumra.. Azonban nem ez történt. Lehet magyarázni a dolgokat, hogy amit én tettem az bizony nem sértő másra nézve és bizony az csak egy jóérzésű játékos továbbította nekem... Igen, lehet az tette, de Te ide feltetted és kihasználtad a benne lévő információkat.. Ez azonban nem most fordult elő először...
A másik megjegyzésem... Fair játék? Mikor is volt az? Amikor lambdán a saját társaidnak mentél neki ? BORG-osoknak mentél neki... Aki pedig nem értett egyet veletek az áruló volt... Ez mióta fair játék?
Üdv

Higi
ez 3 like-t is megér...
 

DeletedUser

Vendég
valahogy nem is annyira ajnározzák a borg elveket.... isten lássa lelkem én mindig azt hittem az a nagy csapat... de az már elmult itt siránkozik a forumon egy ilyen borgivadék...
 

DeletedUser2483

Vendég
eras legalább olyan egyenesen játszol mint a Lambda szerveren. :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv

Az lenne a kérdésem,hogy ha egy Hérás várost támadnak és nekem van egy Athénés városom is,akkor ki tudom kémlelni Athéné Bölcsesség varázsával a Hérát imádó városra jövő támadást?
 

DeletedUser9196

Vendég
Üdv

Az lenne a kérdésem,hogy ha egy Hérás várost támadnak és nekem van egy Athénés városom is,akkor ki tudom kémlelni Athéné Bölcsesség varázsával a Hérát imádó városra jövő támadást?

PERSZE KI, HA NINCSEN RAJTA VALAMI ÁLDÁS RAJTA MINT PL: Kedvező szél, Hősiesség, Visszatérés az alvilágból,
A láthatatlanság sisakja.
 

DeletedUser

Vendég
Bármilyen isteni erő használata független az adott városban imádott istenségtől. Ha rendelkezel megfelelő áldásponttal akkor azt bármely városodból indított támadásra, bármely ellened irányuló támadásra használni tudod. Ugyanúgy független az ártó és hasznos varázslatok alkalmazása is a várostól. Tehát Zeuszt imádó városra is tudsz Héra-elégedettségét varázsolni ha megvan az elegendő áldáspont.
 
Fent