Isteni erők

DeletedUser

Vendég
Támogató seregre nem lehet hősiességet rakni csak támadóra.
 

DeletedUser

Vendég
Kár, pedig milyen jó ötletnek tűnt, őrtoronnyal párosítva elég szép kis védelmet össze lehetet volna hozni :(
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok::A Bétán egy jo ideje nem tudom használni a baglyot amikor támadnak mindig azt irja ki hogy már használtam pedignem egy jo pár hete de lehet hogy semilyent támadásnál????:(:(
 

DeletedUser

Vendég
mert egy támadásra csak egy erőt lehet rakni, ez azért van mert a támadód volt olyan szemét, hogy magára rakott valamit és te már nem is tudsz semmit sem csinálni a támadással...
 

DeletedUser102

Vendég
Oké köszi én is majd igy csinálom:):)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem. Ez a varázslat kifejezetten csak csapatra használható.
 

DeletedUser2786

Vendég
Áldás küldése!

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék,hogy megosztott ip címen való játékosnak is lehet e áldást küldeni?Mivel én és a párom is nagy játékosok vagyunk és mind a ketten játszunk ezzel a játékkal ráadásként azonos világban is vagyunk!
 

DeletedUser

Vendég
hát ha be van jelentve, hogy azonos gépről játszotok, akkor nem lehet, de ha nincs bejelentve, akkor TILOS! Be kell jelenteni, része a szabályoknak.
 

DeletedUser

Vendég
Maradjunk annyiban, hogy nem lehet.

Azonos IP címről úgy játszhat a két fiók egy szerveren, hogy semminemű kapcsolat nincs közöttük.
 

DeletedUser

Vendég
A közös internetet használó felhasználók között nem lehet semmilyen kapcsolat, tehát tilos egymásnak támogatás, nyersanyagot, illetve áldás küldeni, továbbá tilos egy játékost egyszerre megtámadni. Ide tartozik még az is, hogy egymás városát nem foglalhatják el.

Fontos kiemelni, hogy a közös internethasználat bejelentése NEM mentesít az 1. szabálypont betartása alól, tehát ha egymáshoz történik belépés, akkor multizásért járó szankciók lesznek alkalmazva.

Dragonrk
 

DeletedUser2786

Vendég
A közös internetet használó felhasználók között nem lehet semmilyen kapcsolat, tehát tilos egymásnak támogatás, nyersanyagot, illetve áldás küldeni, továbbá tilos egy játékost egyszerre megtámadni. Ide tartozik még az is, hogy egymás városát nem foglalhatják el.

Fontos kiemelni, hogy a közös internethasználat bejelentése NEM mentesít az 1. szabálypont betartása alól, tehát ha egymáshoz történik belépés, akkor multizásért járó szankciók lesznek alkalmazva.

Dragonrk

A multi engedélyt már akkor megkértük amikor elkezdtük ezt a játékot!
Nem ez az egyetlen játék ahol közös az ip cím! Így ilyen téren nagyon oda figyelt és körültekintő vagyok!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Multira engedélyt semmiképpen nem kaphattok :) Az szigorúan tilos ugyanis. Egymás fiókjába nem léphettek be akkor sem, ha az internethasználat közös.
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

Hali,
Eddig úgy tudtam, hogy egy seregre csak egy isteni erőt lehet ellőni!!
Erre a mai nap mikor elindítottam a gyarmatosítót a tag először küldött rám egy zeusz dühét, majd mindjárt egy bölcsességet közvetlenül utána!!

Valaki a moderátorok közül akkor leírhatná, hogy melyek azok a varázslatok amiket együtt is lehet használni egy seregre vagy városra, ha van ilyen!!!
Ha meg nincs akkor ez talán bug és javítani kellene!!
 

DeletedUser

Vendég
Nem bug. Az állandó varázslatok mellett nem lehet másikat ellőni, de Zeusz dühe egy pillanatnyi varázslat, aminek a hatása azonnal véget is ér, tehát a seregről azonnal lekerül.
 

DeletedUser3544

Vendég
Sziasztok!

1. Ha városomon Athéné városvédelme van - súgó szerint: "...semmilyen isteni erő nincs hatással." - akkor az ellenfelem alapból rá se tudja nyomni pl. Poszeidon Földrengését vagy rányomhatja de elveszti a 350 áldáspontot [muhahaa :) ] és plusszba nyilván nem omlik a fal se le.

2. A súgó bizonyos részei mikor lesznek kiegészítve a 4x-es sebességű Epsilon szerverre vonatkozó leírással? Pl. Istenek résznél - Poszeidon - Földrengés: "Korlát a használatában: ...3-szoros sebességű szerveren... ...küldeni." --> itt nem pont kéne, hanem folytatni a 4x-es sebességű világra vonatkozó időlimittel.

Az olyan választól kíméljetek, hogy számoljam ki!!!! Ki tudom számolni, nem erről van szó.
Itt elvi kérdésről van szó, hogy ha létezik 4x-es sebességű szerver, a hivatalos súgóban az is legyen odaírva!
Nem tudom ez kinek a munkája lenne ezért tettem fel kérdésem!

A tévedés jogát fenntartom!
Üdvözlettel
Babilla
Epsilon szerver
 

DeletedUser

Vendég
1.) Nem bukja az áldáspontokat.
2.) Az enyém. Egyelőre számold ki, a Súgóhoz a 2.0-ig nem nyúlunk hozzá már.
 
Fent