Isteni erők

DeletedUser

Vendég
Ja akkor már későn vettem észre.:(
Köszönöm az infót.

Üdv: Geba!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tenger hívása

Hali !
tegnap használtam tenger áldása varázst de a kikötői építkezésem egy perccel sem lett gyorsabb ez miért van ?
Mert az a kis jel fenn van hogy érvényben van a varázs de nem hat
 

DeletedUser

Vendég
A tenger hívása varázs csak azokra az építésekre lesz hatással, amit az áldás használata után, annak hatása alatt adtál ki! A többi építkezés az addigi tempójával megy tovább :(

Viszont így ha annyi hajó gyártására adsz parancsot, amennyit egy hétig építenek (7 parancs max. nyersi felhasználással, egy nem 30-as kikötőnél talán eltartana addig), azok mind 50%-os építési időcsökkenéssel épülnek föl :)
 

DeletedUser

Vendég
kérdés

azt árulja el nekem valaki hogy ebben a fantasztikus játékban hogyan tudom az ellenségre küldeni a varázslatomat amiket csak támadásnál használhatok mert ha támadom a várost és ott akarom varázsolni például a tengeri vihart azt irja hogy csak támadásnál ha pedig a támadás alatt az információ mellett a varázslásban, akkor meg a saját hajóimat gyilkolja le hát mondhatom fantasztikusan van megoldva hódításnál is amikor utánpótlást küldök a saját városomnak azzal az ellenséget segitem és legyilkolják az embereim a saját embereim hát vannak itt hibák dögivel
 

DeletedUser1598

Vendég
Tengeri vihart, vagy zeusz dühét az ellenséges támadó seregre kell küldened: A csapatmozgásoknál jelzi a feléd jövő támadást, arra kell varázsolnod ezeket a csapatokat pusztító varázslatokat.
Nem, nincs itt hiba dögivel:)
 

DeletedUser

Vendég
Isteni erő

Sziasztok!Nekem az volna a kérdésem,hogy használtam nem rég 1 áldást poszeidon-tól(tenger hívása),de nem müködött!amikor még kiválasztottam a hajókat(5biri)akkor még írta a jó 2.27perc(ha minden igaz) de miután kiadtam az építési parancsot már majdnem 6 óra lett!!
Ilyenkor mi van?És ráadásul tök fontos lett volna mert pont támadnak.Köszönöm a válaszotok
Üdv
 

DeletedUser

Vendég
Alapból mennyi egy biri képzési ideje a kikötődben?
Az építési parancs előtt vagy után tetted rá az áldást?

Ha után, akkor azért nem működött.
 

DeletedUser

Vendég
:( isteni erő nem mükszik

Sziasztok!
Egyszer már kérdeztem,de valahogy eltűnt a kérdésem így újból megteszem,mert már 3-ra nyalom be a kaszárnya gyorsítót :( Lambda szerón
Ilyenkor nincs valami kompenzáció,azért ez elég elszomorító,hogy feleslegesen várom ki az időt és utána semmit nem kapok érte
Előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Alapból mennyi egy biri képzési ideje a kikötődben?
Az építési parancs előtt vagy után tetted rá az áldást?

Ha után, akkor azért nem működött.[/QUO

Szia!
Már játszom egy ideje így pontosan tudom mit mikor kell!
Nem tudom mi lehet a gond :(
A poszi nem is izgat mert azt Bétán nyomtam ott van elég áldásom,de ez az új problémám tényleg elszomorító
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözöllek a 2.0 verzióban :D

Na elég a cinizmusból...
Akkor sajnos egy 2.0-s hibával állunk szemben :(

Ha nem tetted még jelentsd a Supportnak, mást úgysem tudnánk tenni...
 

DeletedUser1598

Vendég
Ezt már párszor bejelentették, a Szupport tud róla. Ha talál megoldást, akkor javítják, nyugi.
 

DeletedUser

Vendég
:(

Köszönöm a nem kielégítő válaszokat!Minden cinizmus nélkül csak kajakra idegesítő volt,de kiszúrtam vele most már úgy csinálom,hogy isteni erőt aktiválom aztán tolok egy frissítést eddig így nem volt gondom :)
Amúgy azt még hadd kérdezem már meg az ajcsikkal kapcsolatban,hogy akkor is meg lehet őket találni,ha kinagyítom a térképet vagy csak normál módban található meg.
Előre is köszike :)
 

DeletedUser

Vendég
Héra kaszárnyás varázslatának használatáról úgy emlékszem vagy a főoldalon, vagy körlevélben írták, hogy dolgoznak rajta, addig a varázslat használata után frissíteni kell.
Az ajándékos kérdésednek nem sok köze van az isteni erők használatához. Amúgy kipróbáltam, és nálam nem látszik a nagy térképen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Hosszú kihagyás után újra játszom. Próbáltam Héra honvágyát rátenni az ellenem támadó seregre, de nem engedte. Nem volt rajta semmi más varázslat, a jelentésben sem szerepelt ilyesmi. A honvágy képe szürke minden alkalommal, mikor ránézek. Pár hónapja, még tudtam használni.
Talán történt valami változás, amiről nem tudok? A fórum ezen részét is ,és a súgót is elolvastam, nem találtam erről semmit.
Kérem, aki tudja mi a helyzet, segítsen.
Köszi,
*Athéné*
 

DeletedUser

Vendég
Megvan a kellő áldáspontod hozzá? Ha igen próbáld meg azt, hogy varázslat után frissíted az oldalt (f5), vagy csinálsz egy ki-be lépést, hátha megoldja a gondot.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a választ. :)
A frissítés pont nem jutott eszembe. Most nem szórom el az áldásokat, de legközelebb kipróbálom, lehet, az volt a gond. Szerintem nem sokáig kell várnom. Ma vízbe fúltak a támadóim, és a gyarmival együtt elsüllyedtek. Tudom, hogy kitartó, és hozza nekem a hp.-kat ;).
zsoltiwizard gratula, hogy bekerültél az új világba! Cseppet irigykedek, ha nem bánod. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszi. :)
Azt a 7500-at gyorsan összelehet kaparni, és Te is jöhetsz közénk. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nálunk annyira nem pörög még, mert mindenkinek tart a kezdő védelme, ráadásul a másik világokból érkezett szövetségek is épp begyűjtik a tagjaikat. :D
Én nem találtam meg, ahol írja, hogy hány isteni erőt használtál. Nézegesd sűrűn a kitüntetéseid, hogy megvan-e a hősi stratége. :)
 

DeletedUser7419

Vendég
Hello
Olyan kérdésem lenne, hogy miért nem tudok varázsolni más városra?Van elég áldáspontom, van templomom, van istenem.
Rámegyek az adott városra, balra fenn a villám jelre.Bejön egy külön ablak az adott isten képével.Az ablakban azonban nincs semmi más.
állítólag ott kellene lenni a varázslatoknak.
Köszi a segítséget
 

DeletedUser102

Vendég
Hello:Lenne egy olyn kérdésem uj isen Ártemisz :Megtisztitás varázslat Minden városrol csapatrol le veszi a varázslatott ellenség szövitárs.pl pestis:):)
 
Fent