Isteni erők

DeletedUser

Vendég
Súgóból:
"Saját városra és kimenő vagy bejövő támadásra varázsolható."
Ellenségre, szövetségesre ezalapján sajnos nem működik.
 

DeletedUser

Vendég
De támadó sereg nem sérült, nincs kit feltámasztani, hacsak nem szórták meg zeusz dühével, vagy a szárazföldi változatával. Akkor viszont tudtommal nem enged más varázslatot használni a seregen. (habár ebben nem vagyok biztos)
 

DeletedUser

Vendég
Hát, lehet kombózni: bagoly-tengerivihar-honvágy
Lehet működik a tengeri vihar és a Zeusz dühe is együtt, ezt nem tudom.

Viszont a kedvező szelet, hősiességet stb. is előre kell varázsolni, akkor gondolom a feltámasztó varázslatot is. Aztán zutty, megvolt a harc és mondjuk az 1000 parittyásból visszakapsz 100-at :)

Leglábbis szerintem előre kell rárakni az áldás, mint a népességnél és a tenger hívásánál :)
 

DeletedUser

Vendég
Hát jóvan, akkor elnézést kérek. :D
Micsoda optimizmus kellhet ehhez, hogy már az úton lévő támadásra ráküldöd. :D
 

DeletedUser

Vendég
Kellhet. Ha foglalsz egy jól bevédett várost, ott biztosan el fog vérezni a támadásaid jó része, mire megtöröd a védelmet ;)
 

DeletedUser

Vendég
Én is erre gondoltam, de azért szeretem úgy útjára indítani őket, hogy "srácok, ezt túlélitek" :D
 

DeletedUser

Vendég
Én ezt elsősorban a szállítóknak mondanám :D

Na az a gáz, ha azok nem élik túl :D
 

DeletedUser8595

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni hogy nem-e lehetne úgy megcsinálni az áldást hogy többet termeljen vagy nem 500 lenne a kapacitás hanem 1000?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy némelyik isteni erőt pl: Poszeidón a tengeri vihart miért nem tudom alkalmazni?! Azt írja hogy csak támadásnál alkalmazhatom az erőt, de mindegy volt hogy én támadtam vagy engem támadtak sosem tudtam alkalmazni az áldás is megvolt hozzá!

Köszönöm!
 

DeletedUser1598

Vendég
A támadó csapatra kell alkalmaznod. Ami pozitív varázslat, azt a saját seregedre, ami gyengítő varázs, azt pedig az ellenség támadó seregére.
 

DeletedUser

Vendég
Az a baj hogy eggyáltalán nem engedi a varázslatokat, ha segítséget küldök varázslatban azt engedi pl: harci szekér, védelmező de a támadó csapatra nem alkalmaz sajna semmit.
 

DeletedUser8300

Vendég
Az a baj hogy eggyáltalán nem engedi a varázslatokat, ha segítséget küldök varázslatban azt engedi pl: harci szekér, védelmező de a támadó csapatra nem alkalmaz sajna semmit.

grepolis.JPG
ha a kis négyzet alakú lándzsás ikonra rákattintasz akkor kapsz egy ilyen ablakot:
(értelem szerűen ezt azzal az indított támadással/beérkező támadással csinálod amelyikkel szeretnéd, mert ugye van amikor több támadásod is lesz:))
WL2O.png
ott rámész a varázslatok fülre és ott tudod a seregre varázsolni a kívánt áldást/átkot
 

DeletedUser

Vendég
Csak egy kérdésem lenne
Engedélyezett szabályos-e hogy egy szövetség folyamatosan rombolja ártson varázslatokkal egy játékosnak?
10 percen belül az összes városra ártó varász :(
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia eras,

Ez teljesen engelyezett, hisz reszben ezert is talaltak ki. De egy varosra arto varazslat csak 4 orankent szorhato (1-es sebessegnel).
 

DeletedUser

Vendég
Hát nagyon szép hogy egy vezető utasíthatja a tagjait hogy egyetlen egy játékos összes városára folyamatos ártó varázsokat szórjanak.
Mert hát nem marad abba ahogy lejár az idő jön a következő sorozat. Megint bebizonyította mennyire egy sekélyes játékos
 

DeletedUser8461

Vendég
Tudsz varosvedelmet szorni/kerni a varosodra. Az, hogy milyen jatekos, az csak ratok tartozik, de mar tobbszor is elo fordult mar. Pl. En is szeretek foldrenges varazslatokat szorni, es ha tobb tizezer vedo van bent egy varosban, egy nagyobb tamadi hullamnal mindenki rombol egy kicsit a falbolvarazslatokkal, mert az nagyon nagy mennyisegben leredukalja a vesztesegeket.
 
Fent