Isteni erők

DeletedUser

Vendég
A városra varázsolod és az utána következő 12/6/4 (alfa/béta-gamma/delta) órában kiadott képzési parancsok teljesítését felgyorsítja. A már folyamatban lévő képzésekre nem hat a mágia.
 

DeletedUser

Vendég
Kipróbáltam, nem csinált semmit. Ugyanúgy lassan gyártja az egységeket:(
 

DeletedUser

Vendég
Jelentsd bugként (a játékból: Beállítások - Ügyfélszolgálat gombon keresztül)
 

DeletedUser

Vendég
Jelentettem, remélem sikerül javítani!
Az infót meg köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Isteni erők, de miért nem

Hogyan lehet aktiválni az isteni erőket? csak mert nekem sehogy sem működik, tehát az alap isteni erő használat érdekelne....
Hja és világos és érthető(rövidítés mentes válaszokat - ha kérhetem mert kezdő vagyok.
 

DeletedUser

Vendég
Kétféle varázslat létezik:
  1. Városra varázsolható
  2. Csatára varázsolható
  • Saját városodra a várost mutató képtől jobbra található oszlopban a Varázslás erre a városra fülön tudsz varázsolni. Itt csak rá kell kattintanod arra a varázslatra, amit használni szeretnél.
    Más városokra a térképen rájuk kattintva, majd a megjelenő felületen az Isteni erők használata fület választva tudsz varázsolni. Itt ugyanúgy tudod kiválasztani a kívánt varázslatot, mint ahogy azt előbb leírtam.
  • Ha megtámadsz valakit, vagy téged támadnak, akkor befolyásolni tudod a csatát, azalatt az idő alatt, amíg a támadó sereg beérkezik a megtámadott városba (ez lehet a sajátod is, de ha te támadtál, akkor az ellenségedé). A városképet mutató képernyő jobb szélén láthatóak a jelenlegi támadásaid. Ott kell arra kattintani, amire varázsolni szeretnél, majd szintén az Isteni erők használata fülön tudod használni az áldásaidat.
 

DeletedUser

Vendég
Kétféle varázslat létezik:
  1. Városra varázsolható
  2. Csatára varázsolható
  • Saját városodra a várost mutató képtől jobbra található oszlopban a Varázslás erre a városra fülön tudsz varázsolni. Itt csak rá kell kattintanod arra a varázslatra, amit használni szeretnél.
    Más városokra a térképen rájuk kattintva, majd a megjelenő felületen az Isteni erők használata fület választva tudsz varázsolni. Itt ugyanúgy tudod kiválasztani a kívánt varázslatot, mint ahogy azt előbb leírtam.
  • Ha megtámadsz valakit, vagy téged támadnak, akkor befolyásolni tudod a csatát, azalatt az idő alatt, amíg a támadó sereg beérkezik a megtámadott városba (ez lehet a sajátod is, de ha te támadtál, akkor az ellenségedé). A városképet mutató képernyő jobb szélén láthatóak a jelenlegi támadásaid. Ott kell arra kattintani, amire varázsolni szeretnél, majd szintén az Isteni erők használata fülön tudod használni az áldásaidat.

Hali.

A 2. ponttal kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Mostanában elég sokat harcolok egy taggal, és ugye a támadásokra rendszeresen használjuk a varázslatokat ( támadásonként ugyebár 1 varázslat ), de van olyan, hogy nekem nem engedi a varázslatot rányomni az ellenfélre ( utóbbi időben elég gyakran és érdekes, hogy ugyan az ellen a játékos ellen ), mikor támad, azzal az üzenettel, hogy már erre a támadásra használtam varázslatot ( pedig nem használtam, tudom, szenilis még nem vagyok ). Szóval az a kérdésem, hogy valami bug folytán befolyásolhatja, hogy ne tudjak a támadására varázslatot küldeni? Mert így én elég nagy hátrányba kerülök vele szemben.
 

DeletedUser1598

Vendég
Szerintem bug. Mert ha nem használtál rá varázslatot, akkor nem... Azt meg én kérdem, ezzel kapcsolatban, hogy ha a támadó játékos varázsol a saját csapataira, akkor Én, mint védő fél tudok-e rá még varázsolni, és fordítva? Ha ez nem így van, akkor ez is lehet a hiba....
 

DeletedUser

Vendég
Nem bug. Ha az ellenfél varázsolt valamit a saját seregére, akkor is ezt az üzenetet kapod. Az ellenfél varázsolhat magára pl. hősiességet, kedvező szelet, ekkor már nem tudsz más varázslatot alkalmazni rajta. Az egy sereg - egy varázs nem köti ki, hogy az az egy varázs melyik féltől származzék.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen szempontból a támadó van előnyben, mivel ő rögtön a támadás elindítása után 1 másodperccel már varázsolhat a seregre, jóval előbb, mint a megtámadott észbe kapna.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen szempontból a támadó van előnyben, mivel ő rögtön a támadás elindítása után 1 másodperccel már varázsolhat a seregre, jóval előbb, mint a megtámadott észbe kapna.

Köszönöm mindenkitől a választ. Akkor már értem miért volt ez.
De ez azért nem kitolás a védővel szemben valamilyen szinten? Mert elvileg úgy lenne igazságos, hogy egy támadásra mindkét fél rakhasson egy varázslatot.
 

DeletedUser

Vendég
hellosztok
az lenne kérdés,ha támadók egy játékos,es használok támadó varázslatot,akkor a célpont játékos tudja e használni rám az athene bölcsesség varázslatát?
 

DeletedUser

Vendég
freddyX: nem , nem tud. A bölcsesség is ugyanolyan varázslat, mint a többi, nem vonatkoznak rá extra szabályok.

cossack: Igen, kitolás. Viszont egy csomó egyéb szabály a védőt segíti: városfal, milícia, (deltán a morál), stb. Mivel minden játékosra ugyanazok a szabályok vonatkoznak, a játék "igazságos". Mindenki ugyanakkora eséllyel lesz támadó, mint védő egy csata erejéig. Az igazságossághoz még csak annyit, hogy a korán induló (aktív) játékosoknak behozhatatlan előnye van a később kezdő játékosokkal szemben. Akkor talán mégsem igazságos a játék?:) Mondjuk elvileg mindenkinek van rá lehetősége, hogy szerverinduláskor regisztráljon... Akkor mégiscsak igazságos?:)
 

DeletedUser

Vendég
kösz szépen a választ
amúgy az igazságossággal szemben tényleg igazad van :)
 

DeletedUser1928

Vendég
Sziasztok,
nem vagyok tisztában, hogy melyik varázslatot használhatom ha én támadok és melyiket ha engem támadnak. Már jártam ugy, hogy támadtam és nem tudtam alkalmazni egy varázslatot mert csak a támadó félre lehetett. Jó lenne, és szerintem mások is örülnének neki, ha valaki külön leirná, hogy melyeket használhatjuk támadáskor és melyeket védekezéskor. Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Eszem megáll. De komolyan. A szövetségedben nincs kommunikáció?

No ám legyen.

Zeusz:
támadó csapatodra: kedvező szél
ha téged támadnak: Zeusz dühe

Athéné:
támadó csapatodra: hősiesség
ha téged támadnak: bagoly

Héra:
ha téged támadnak: honvágy

Poszeidón:
ha téged támadnak: tengeri vihar

Felőlem rátehetsz mindent saját támadó csapatodra is azok közül, amit inkább a téged támadó csapatokra ajánlok rátenni, de akkor rosszul jársz.
 

DeletedUser

Vendég
Rárakod a téged támogató csapatra a hősiességet és jó nagy hősiességgel érnek be a városfalak mögé. Ahol ugyanúgy küzdenek, mint a városban lévő többi katona. Akkor meg mi a bánatnak tennéd, mondd? Sok az áldáspontod?

A seregen lévő "állandó" varázslatok (tehát nem amelyik azonnali pusztítást okoz) a hatásukat a sereg becsapódásakor fejtik ki.
 
Fent