Isteni erők

DeletedUser

Vendég
Ha istent váltasz a harci szekér nem tűnik el ha jól tudom.
Csak az Isteni lények.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Gyors válaszra lenne szükségem.

Hogyan lehet használni Zeusz dühét? 300 áldásba kerül, nekem van több, mint 350.

Rányomom az ellenséges városra, isteni erők használat, kiválasztom, varázsolok, erre kiírja: "ezta varázslatot csak támadásnál használhatod".

Ok, mondom, indítok egy áltámadást, rávarázsolok, ugyanezt írja ki. Mit csináljak?

Saját városomra kell nyomni, miközben támadok egy másikat, vagy mi?

Köszi előre is a választ!

Ha valaki tud segíteni érdemben, komolyan varázoslok neki egy harci szekeret....

Drusus

Már megvan a válasz, köszi
 

DeletedUser

Vendég
Athene bátorság

Ellőhetem Athene bátorság varázslatát olyan seregre, amelyik nem az Athene-t imádó városomból indult?
És ha pl 2 bátorságot varázsolok, akkor az +20% a seregre?
 

DeletedUser

Vendég
ellőheted ez biztos!

valószínűleg az fogja kiírni a második esetben, hogy már van rajta egy aktív varázslat, de ez nem tuti. Próbáld ki nyugodtan, ha engedi akkor meg is adja érte a bónuszt
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok lenne egy kérdésem Athénének van egy olyan varázslata hogy 12 orán át védelmet ad az az isteni varázslatokra vagy a fizikális támadásokra vagy mindkettöre igaz?elöre is köszönöm :)
 

DeletedUser

Vendég
csak varázslatok ellen véd.
Különben Héra lenne az istenek vezére :)
 

DeletedUser461

Vendég
Poszeidon tengeri viharát ha elnyomom egy éppen foglalásom alatt lévő városra, akkor kinyírja az érkező hajók 10-30%-át? Rám hatni fog ez? Támadóként vagyok jelen ha már elkezdődött a foglalás? vagy én léptem a védő szerepébe és a gyarmatosítóm ellen érkező felmentő sereg 10-30%át pusztítja el?
 

DeletedUser

Vendég
Nem városra mondod, hanem téged támadó csapatra.
Ha már elkezdődött a foglalás, onnantól te védő vagy.
 

DeletedUser

Vendég
Ha Athene "Városvédelem" varázslata van egy városon és valaki támadó varázslatot akar a városra bocsájtani akkor :
1. kap egy üzenetet , hogy a város védelem alatt áll
vagy
2. elveszíti a támadó varázslat árát (áldást) és kap egy üzenetet , hogy a város védelem alatt áll
 

DeletedUser

Vendég
Itt azt olvastam ,hogy villám varászlatott csak 4 óránként 1x lehet küldeni...Hát úgy tünik bétán nem így van--->
f28t1l.jpg


Ám ha városvédelem alatt állok és rámküldenek egy varázslatott akkor arról kapok jelentést ?
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

Hérának az elégedettség varázst felteszem magamnak és rögtön istent váltok megmarad a 6 órás plussz vagy eltünik az is mint az istennő szörnyei?
 

DeletedUser

Vendég
az aldasok megmaradnak, legalabbis heranak a nepessegnovelo es elegedetseg varazslata megmarad ha peldul zeuszra valtasz. kiprobaltam! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok lenne egy kérdésem:zeusz dühét használtam mert a támado seregére aki vizen jön,mert gondolom szárazföldi sereget is hoz magával,az lenne a kérdés hogy igy is kellene hatnia a varázslatnak vagy nem?Nekem nem sikrül a képet külöm :)

356199.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Ezek szerint nem hozott, csak hajókat.
Ha katona is lett volna, akkor hullik, tapasztaltam :(
 

DeletedUser

Vendég
Héra!!

Hali mindenki!
Lenne egy kérdésem:
-a Hérának van az ELÉGEDETTSÉG varázslata,ha a saját városomra alkalmazom,akkor MINDIG 6 ÓRÁRA van/vagyis kellene lennie/?
Mert nekem most 8 és fél órára van!
Ez hogy van,vagy mitől függ,hogy mennyi időre van ez az erő!:confused:


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!
 
Fent