Isteni erők

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy Athénének az első áldása, hogy ad 5 katonát az bármilyen lehet? Úgyértve, hogy lovas, szekér is vagy csak a négy gyalogosból ad 5-t?
 

DeletedUser

Vendég
dizecsekke: és mikor tudod meg, hogy te vagy a célpont? :) Gondolom miután kaptál 4 rengetést, nem de. :) (biztos, hogy majd a haver rád nyomja a védelmet, amikor Őt is támadják?)

Majd meglátjuk élesbe...Oszt sírunk vagy nevetünk...

Van egy falum, amit még be is erődítttem, van benne 10 000 védő. Erre 300 kegyből kap egy zeusz dühét. 1000-3000 katona oda. Vegyük az átlagot 2000 oda, marad 8 000 kapok mégegyet 800 - 2400 oda, átlagosan 1600. Kapok még1-et 5600 seregemből kihal megen átlagosan 1120. és befut a 4. zeus isten nyila is -896 (átlagosan) azaz 3584 egységem van már csak pedig támadó sereget még nem is láttam, falam is áll. Ebben pontosan mi a jóóóó?
(a 300 kegy meg 2 nap alatt visszajön, ingyé, sereget meg képezhetsz mint örült, jó sok nyersiért) ( az épület bontás már meg sem említem, hogy mennyi nyersi és főleg idő visszaépíteni 8-10 db maxos épületetnél a hiányzó utolsó szintet)

Azért addig is futtasd a fejedben:
1 klán = 500 tag, akik bármikor bármire nyohatnak 1 támadó varázst / falu. Pontosan kire és mikor is raksz védelemet???

(és mi van akkor ha jön +1 klán?)

Persze mindenkinek más a tapasztalata, de támadni ált könnyebb, még fokuszálva is mint védeni, főleg ha előtte szinte harmadára tudom varászolni a védőket.
 

DeletedUser

Vendég
egyetértek ez így tényleg nem lesz jó :p ez a varázslatos akármi tényleg elfogja rontani egy csomó játékos kedvét a játéktól...
 

DeletedUser

Vendég
Úgy gondolkoztok mintha csak az tudna varázsolni,aki titeket támad.Te nem tudsz?Nem egy oldalról kell nézni,ha ő tud,te is tudsz,egál.
 

DeletedUser

Vendég
"Vannak olyan játékok, ahol limitálva vannak a különböző brutális akciók.
Itt is lehetne ugyenezt, pl. napi szinten egy ember ellen maximum 2 db villám indítható. Ezzel kárt lehet okozni, de felépíthető. Ugyanez lehet mondjuk a zeusz dühénél (1 seregre napi 2 varázsolható. Természetesen a védekező sereg teljesen más, mint a támadó), földrengésnél stb... Csak írja be valaki ezt ötletbe is:)"
Kameeleon
 

DeletedUser

Vendég
Majd meglátjuk hogy müxik élesben. Lehet hogy majd csak a nagy szövetségek lesznek életképesek. Valószínűleg ez az 500-as taglétszám egy kicsit túlzás. De majd meglátjuk.
Ha úgy lesz hősi halált halunk :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez elég bonyolult kérdés.Nagyon sok mindentől függ.
Itt sok hasznos információt találhatsz,és könnyen tájékozódhatsz.

Pl. ha kevés a fatermelésed, akkor talán Héra a legjobb megoldás,a fa és vastermesztést 50%-os emelésével.
 

DeletedUser

Vendég
vas alapból nincs a játékban és alacsony fatermelésnél poszeidon a legjobb (25 áldásért ad 800!! fát ) különben Hérát tényleg érdemes a játék elején vagy békésebb játékstílus mellett használni!

az istenek nagyjából bármennyire is hihetetlen :p ,de összességében egyenlő erősek és igazából az összeset együtt érdemes használni!
 

DeletedUser

Vendég
Ocho: kicsit olvass figyelmesebben és próbálj rendszerbe gondolkodni, ne csak 1 vs 2 vagy 3 vs 4-be modellezd le.

Engem egyáltalán nem vígasztal az, hogy odaát az 500-ból 1-et ua kicsinál a klánom, ha ideátról ép én vagyok az az egy, akit kicsinálnak 40-60 isteni támadással egyetlen néhány perc alatt odaátról...
 

DeletedUser

Vendég
Miért csak 1 embert csinálnának ki?Mi abban nekik a jó hogy az 500-ból 1-et lazán szétszednek,netán abba is hagyja,miközben ott van a többi 499?Nekik elfogyott az áldásuk,az ellenségnek pedig még van bőven.
 

DeletedUser

Vendég
Más játékban is benne van az hogy neked megy mindenki és szétkatapultozzák az egész faludat. Ha egy jól megszervezett TOP klán támad máshol is szétszedik, elveszik a faludat varázslat ide vagy oda.

Szerintem nem kell annyira túldramatizálni ezt a varázslat témát.
 

DeletedUser

Vendég
varázslat

Előre szeretném leszögezni, nem vagyok szőke :)

Tegnap előtt felébredtem, és bekapcsoltam a gépet, amíg fő a kávé. Gyorsan elzavartam a sereget farmolni, és az egyik nagyobb pontú játékosnál, gondoltam kérek harci szekeret Zeustól. Meg is adta, csak épp a támadandó falu volt a képben :)
Mikor rányomtam, azonnal felébredtem, de azóta sem tudom: Vissza kaphatom az ellentől a szekeret, vagy ez az ára a hülyeségemnek?
(vszínű, hogy igen)
Esetleg el lehet pusztítani?

Tudnátok erről valamit? Megköszönném...:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Előre szeretném leszögezni, nem vagyok szőke :)

Tegnap előtt felébredtem, és bekapcsoltam a gépet, amíg fő a kávé. Gyorsan elzavartam a sereget farmolni, és az egyik nagyobb pontú játékosnál, gondoltam kérek harci szekeret Zeustól. Meg is adta, csak épp a támadandó falu volt a képben :)
Mikor rányomtam, azonnal felébredtem, de azóta sem tudom: Vissza kaphatom az ellentől a szekeret, vagy ez az ára a hülyeségemnek?
(vszínű, hogy igen)
Esetleg el lehet pusztítani?

Tudnátok erről valamit? Megköszönném...:

Igen, ez így van, sajnos az már az ő hadseregét erősíti. Maximum csatában tudod elpusztítani.
 

DeletedUser

Vendég
Jól látom, hogy Héra Elégedettség varázslata nem számolja a kalmárt?
Tehát a plusz 50%-os termelést az alapértékekhez számítja és csak ehez adja hozzá a kalmárból származó bónuszt?
(vagyis jól látom :) a kérdés inkább az, hogy így is kell e működnie,bár gondolom igen.)
 

DeletedUser

Vendég
dizecsekke: itt még neked sem kell menni, mert elég varázsolni.

Ha legalább neked jönnek, van időd (x óra) így ersélyed van a védekezésre.

A varázslás ellen csak egyetlen egy esélyed van, ha ép azon a városodon ép fent van a védővarázs, különben buktad. Ha nem vagy gép előtt és az ellenség forumra beíródik, hogy célt ért nálad a várász és máris kapsz még x-et.

Miért, mert az ellenség el akar foglani.
Miért téged? Mert ép rád esett a választás.
Kit érdekel a maradák 499, amikor Te csak egyetlen egy falut akarsz elfoglalni és a serege nagy részét anélkül leölheted, hogy egyetlen támadó katonádba se kerül.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem Orwella nem fogjátok tudni meggyőzni egymást Dizecsekkével :)
Én a helyedben megvárnám amíg kapunk pár gyakorlati példát/jelentést addig felfüggeszteném ezt a sehová se vezető szóváltást.
Esetleg megoldás lehet még útána járni külföldi szerveren. Nekem úgy tünt nem lett vége az angoloknál sem a játéknak az első támadóvarázslatos harcok után :)
Vagy megkérjük PMESTER barátunkat meséljen ezekről az élményeiről az angol szerveren :)
 

DeletedUser

Vendég
Előre szeretném leszögezni, nem vagyok szőke :)

Tegnap előtt felébredtem, és bekapcsoltam a gépet, amíg fő a kávé. Gyorsan elzavartam a sereget farmolni, és az egyik nagyobb pontú játékosnál, gondoltam kérek harci szekeret Zeustól. Meg is adta, csak épp a támadandó falu volt a képben :)
Mikor rányomtam, azonnal felébredtem, de azóta sem tudom: Vissza kaphatom az ellentől a szekeret, vagy ez az ára a hülyeségemnek?
(vszínű, hogy igen)
Esetleg el lehet pusztítani?

Tudnátok erről valamit? Megköszönném...:
Ha istenséget váltasz,akkor is elveszi az addig adott szekereket,vagy minden egyébb áldást.
Ebben csak az a rossz hogy töled is elveszi az eddig áldások útján megszerzett egységeidet.
 
Fent