Sigma?

  • Témaindító DeletedUser8693
  • Kezdés ideje

DeletedUser9635

Vendég
És pontosan mikor indul a világ ha szabad tudnom vagy ez még változo?
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem fogok egy nappal a világ bevezetése előtt 10-15 játékos véleménye alapján világ paramétert módosítani. 100-200 játékos esetén már más lenne a helyzet. A jelen állapotban nem lehet azt az általános következtetést levonni, hogy az új foglalási rend (azon játékosok többségénél, akik a gyors világot preferálják) népszerűbb. Ha lenne alap....


Kicsit megcsonkítva az idézetet, nem az itt a baj, hogy nemakarnak új rendet, hanem, hogy kevés a fórumozó.
 

DeletedUser9635

Vendég
Én is azt szerettem volna tudni h körülbelül hány orátol lesz regisztrálás a szerverre?
 

DeletedUser

Vendég
13:30-kor regisztráltam
máris 120.-ik vagyok
és a szigetelsőségért is versenyben vagyok
Top 30!
Már 7 szövetségi meghívást kaptam
elvannak :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
28 csonner1 599 Ezüst Farkasok 1 599
31 ppmartin 598 A szövetség 1 598
nincs 29 és 30.-ik helyzett :DDD
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Moira!

Nugodtan indíthatod az új lázítós világot ezekkel a paraméterekkel. Hidd el lesz rá kereslet. Sajnos nem fognak az emberek ide regisztrálni, hogy szavazzanak, láthatólag alig vagyunk itt, kb az aktívan játszók 5 százaléka. A szavazás miatt regisztráltam én is és az 50 emberből akiket ismerek és vártuk a lázatásos szervert csak négyet tudtam meggyőzni, hogy fejtse itt ki a véleményét.
Sokaknak ez átláthatatlan és nem is szeretik használni.
A lényeg: lenne kereslet lázítós szerverre, hármas egység és világsebességgel.

Köszönöm!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én már belenyugodtam ez van sajna
Majd remélem márciusra összegyűlik elég szavazat
Nemrég 3.-ik voltam Sigmán
Most top 10
Pedig kicsit elkéstem az indításról és csak azokat fejlesztem amik kellenek a foglaláshoz.:)
 

DeletedUser

Vendég
Regisztráltam más néven... az első szövetségnek már 165 tagja van. Érdekes világ lesz, bár nem hiszem, hogy túl aktívan részt fogok venni. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én Elit Légiós vagyok
És top 3-15 között mászkálok mindig
 

DeletedUser

Vendég
Valóban, vicces, hogy mit alkotnak a mostani első szövetségek. xD
 

DeletedUser

Vendég
Nem kellene lenézni egy szövetséget,mert összegyűltek az aktívak ott ,és nem tudjátok ,hogy mennyi konfősünk van és kik.
Szerencsére.
 

DeletedUser9484

Vendég
Nem kellene lenézni egy szövetséget,mert összegyűltek az aktívak ott ,és nem tudjátok ,hogy mennyi konfősünk van és kik.
Szerencsére.

Honnan veszed, hogy nem tudom hány konfőtök van, és kik? És kétlem, hogy 150 aktív összegyűlne, egy szövetségben az első nap. Max 2 hónapot adok ennek a 2 tömegszövinek.
 

DeletedUser8693

Vendég
176 és 177 a két első helyezett...
Hát mit ne mondjak.
Na mind1 ők tudják, csak azt nem tudom ennyi közül, hogy fogják kiszúrni ki lesz kém és ki nem?
Én tuti belezavarodnék ennyi emberbe, lehet azért nem is próbálkozom ennyivel...
De most komolyan csak meghívókat reg linkeket kiküldeni kész szenvedés volt kiküldenem ennek a 25 embernek.
Na de 175-nek? :O
 

DeletedUser

Vendég
Ti is tudjátok, hogy a kezdeti fellángolás sokak részéről elmúlik, mindenhol van lemorzsolódás. Tuti nem marad ekkora létszámú szövi, én legalábbis nem tudom elképzelni.
Korai lenne időpontokkal dobálózni 1 nap után, mert nem lehet tudni a letisztulás után mennyi aktív játékos marad.

A másik dolog, hogy sokan várnak pár napot, 1 hetet a regeléssel, hogy az origótól távolabb, nyugodtabb vizeken kezdhessék, ahol esetleg kevesebb a tapasztalt játékos. Így növelve saját esélyeiket a túlélésre.
 
Fent