Sigma?

  • Témaindító DeletedUser8693
  • Kezdés ideje

DeletedUser8693

Vendég
Sziasztok,

Tudom nem illik ilyet kérdezni, hisz még a jó isten sem tudja mikor lesz új szerver.
De mégis esetleg valaki hallott már valami hírt, infót, pletykát arról, hogy mikor indul az a bizonyos szigma feltehetően milyen paraméterekkel?
 

DeletedUser

Vendég
A Rhot szinte napra pontosan tippeltem meg, ezért talán itt is hasamra merek ütni egy nagyot! :D

Január körül fog indulni szerintem. :D (De csak tipp!)
 

DeletedUser9302

Vendég
Én már kicsit előrébb tippelném és már Decemberre tenném, de ezt LamBda fogja leginkább befolyásolni.

Az én tippem az adatokra/de még isten tudja mikor jön a Sigma :D:D

-Sebesség:3
-Rend:új
-Max taglétszám: 100-150?
-Egység sebesség: error
-Kereskedelem sebesség: error
-Éjszakai bónusz: 22-06 ha lehet ilyesmi
-Harci kedv: on/off
 

DeletedUser

Vendég
Nem error(hiba), hanem maximum "nem tudom", de sanszos, hogy 1es sebességű lesz. Bár ki tudja, meg van az esélye annak is, hogy 3-ast csinálnak... viszont azt semmiképp nem hiszem, hogy 2-es lesz. :)
 

DeletedUser1598

Vendég
Ezt csak akkor fogjátok megtudni, ha a Support kiírja a fórumra, ez is egy olyan dolog, amit nagyon szeretnek titkolni. Tén, hogy ha jól nézem, 4 olyan (harcos) világ van amire lehet regisztrálni. Ebből kettő 2-es sebességű, egy 3-as és egy 1-es van. Mivel az utóbbi két szerver gyorsabbak voltak, ezért szerintem a következő szerver lassú szerver lesz (ha csak nem tartanak róla szavazasát, bár ilyenre eddig talán csak egy példa volt ha jól emlékszem), tehát 1:1:1 sebsségű, esetleg az egységsebességet növelik, ami elég agresszív szervert eredményezne... lényeg az, hogy ha eljön az ideje, akkor közlik és elindítják, bár ez még jóval arrébb van, a rhó most szeptemberben indult... nem indítanak 3 havonta új szervert:)
 

DeletedUser8461

Vendég
December, új rend, nagyon lassú, vagy nagyon gyors.
 

DeletedUser8693

Vendég
@lordpb

májusban indult a Pi, ha jól számolom szeptemberig 4 hónap van....
Szóval azért közel vannak a minden 3 hónaphoz ;)

Egyébként köszönöm a válaszokat.

Én inkább szavaznék a nagyon gyorsra mint a nagyon lassúra...
 

DeletedUser1598

Vendég
Most látom, hogy csak 4 világra lehet regisztrálni összesen, ebből 3 harcos... Nem csak attól függ, hogy milyen rég óta indult új szerver, hanem attól is, hogy mekkora az új szerverre a kereslet. Az előbb benéztem, csak 3 harcos világ van már, nem 4, így tényleg lehet hogy előbb lesz új világ... Azért 1,5-2 hónap biztos van az indulásáig... Ha egyáltalán indul.
 

DeletedUser8461

Vendég
Jó újra látni téged a fórumon Lordpb. Nem arról van szó, hogy titkolják, hanem amikor megtudják a pontos paramétereket, és az indulás napját, azt kiírják. A paramétereket habár az InnoGames határozza meg, a Szupport vezető tehet javaslatokat, hisz ő képsiveli ezt a piacot.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Én úgy vagyok ezzel, mint amikor az ember beleül egy nagyon jó full extrás autóba, utána nehéz lenne visszaszokni egy régi "fapadosba". Nekem a Pi a full extrás - na jó kis tulzással - ezek után már 2-es sebességűn sem szivesen játszanék, egyesen meg biztosan nem. Elég sok emberrel beszélgettem erről sokan, vannak ezzel még igy. Szerintem a Pi az egyik legerősebb szerver, és elég népszerű is, nagyon erős csapatokkal. Kiváncsi lennék egy 4-es sebességű szerverre. Tudom mások mást szeretnének és ahogy TyRion is mondta a piac dönti el milyen lesz, csak reménykedem, hogy egy villámgyors, kannibál szerver lesz.
 

DeletedUser102

Vendég
Régen talán ha jól emlékszem Test szerver vagy valahol más hol volt 5 sebességű nem sokáig nagyon király volt:)
 

DeletedUser8461

Vendég
A norvég piacon van 5-ös sebességű szerver. A tesztszerveren a hősöket tesztelő világ volt ötös.
 

DeletedUser

Vendég
Én vagy 4-es sebességre vagy 1-es sebességre tippelek, karácsonyi ajándéknak várom.
 

DeletedUser9231

Vendég
Sziasztok!
A tippem:
1-es szerversebesség, 3-as csapatsebesség, Morál:nincs, Max.szöv.létszám: 100-200?, Rend: új
Ez a tippem, de a legjobb egy gyors világ lenne (3-as talán még gyorsabb).
És egy kérdés is ehhez a témához:
Azt hiszem Omicron szerver előtt volt egy szavazás, ami az Epszilon szerver lezárása után volt és sokan szerettek volna még 1 hasonlót (mármint az Epszihez). A szavazás előtt volt egy "nagyobb" megmozdulás itt a fórumon (ha jól emlékszem). Esetleg egy ilyen összefogást lehetne csinálni, hogy legalább egy szavazás legyen amiben az akaratunkat kinyílváníthatnánk?? Vagy bármi más megoldás amivel estleges módon "befolyásolni" tudnánk a szerver tulajdonságait???
Üdv.: Luh214
 

DeletedUser8693

Vendég
Az omicron előtt? És az volt a nép akarata, hogy egyes szerver sebesség legyen? :O
De egyébként, tényleg, honnan tudja a fejlesztő brigád, hogy a piacon milyen szerverre van kereslet? Ha nem kérdez meg bennünket o_O
 

DeletedUser8461

Vendég
Ezért vannaka cégnek kereskedelem-marketing szakemberei, akiknek az a feladatuk, hogy eldöntsék, melyik országban mi lenne az előnyös. A másik, hogy minden országban vannak játékmanagerek (Szupport vezetők), akik közvetítenek a cég, és a játékosok közt.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tippem a 3-as sebesség úgyis ez a legfontosabb ami titeket érdekel.
Tehát a tippem 3 vagy fölött.
Oka:

-2-es után 3-asakat szoktak nyitni
-többségben vannak a 2-esek
-a záruló Lambda is 3-as és úgyhallottam a záruló világok is befolyásolják

a 3-asnál nagyobbra én nem tippelek, de titkon nagyon reménykedem egy 4-es szerverben
(De az is igaz, hogy 1-es nagyon régen nyílt, de lehet, hogy akiknek nincs idejük az 1-es mellett ülni, azoknak jobb a gyorsszerver (de ez csak tipp))
 

DeletedUser

Vendég
"akiknek nincs idejük az 1-es mellett ülni, azoknak jobb a gyorsszerver"

Nos barátom, ez (szerény véleményem szerint) pont fordítva van.
 
Fent