Sigma?

  • Témaindító DeletedUser8693
  • Kezdés ideje

DeletedUser9231

Vendég
Sztem jó ez a világ így ahogy van. Picit sok a 400-as limit, de amit mondott Moira így már teljesen megértettem a lényegét miért jó ez...
 

DeletedUser

Vendég
luh..:)
én prémiumosokkal beszéltem!:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
természetesen a te véleményed is számít
de alapjaiban véve a piaci pénzes erő miatt a fejlesztőket a prémiumosok érdeklik némethonban
 

DeletedUser

Vendég
Indítottam egy szavazást ha valakinek nem tetszenek a paraméterek,mert így ez több helyen is ellent mond egymásnak.
Ott tudjuk közölni a véleményünket.
Ha nagy az összefogás akkor módosítani is lehet a paraméterein,ha jól értettem Moira szavait.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Moira!

Anno indítottál egy régi foglalású szervert és sokan Neked estek. Akkor azzal védekeztél, hogy csak lázítós szerver van nyitva és ezért lett úgy. Most akkor hol a logika? Miért kellet még egy ostromos szerver? Olvastam a reagálásod a témában, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy mellébeszélsz abban, és ezt nem sértésnek szántam! Lázitásos szervert szeretnénk, mert csak ostromosra lehet regelni...

Köszönjük!
 

DeletedUser

Vendég
Indítottam egy szavazást ha valakinek nem tetszenek a paraméterek,mert így ez több helyen is ellent mond egymásnak.
Ott tudjuk közölni a véleményünket.
Ha nagy az összefogás akkor módosítani is lehet a paraméterein,ha jól értettem Moira szavait.


Hol lehet szavazni?
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos kevesen tudunk németül,hogy tudjuk közvetíteni az Innogames német fejlesztői felé a többség akaratát,ezért várunk tőled/tőletek segítséget.
Azt írtad,hogy még változhat,hogyha lesz nagyobb megmozdulás ,most elkezdődött.
Várjuk a fejleményeket.
 

DeletedUser

Vendég
Aki tudja rakja ki a szövetségébe és a konfősökhöz (csevegőbe) ezt a linket,hogy tudjanak ők is szavazni,hogy mit szeretnének,ha akarnak.
 

DeletedUser

Vendég
Próbáltam a kérelmekből és a fórumból megállapítani, hogy van-e erős preferencia a játékosok oldaláról valamilyen foglalási rend mellett, de nem találtam ilyet. Persze lehet, hogy eltértek az evidenciáink és ezért nem volt róla sok szó a fórumokon és az ügyfélszolgálati rendszerben. Azért hírdettem ki jóval hamarabb a világ nyitását, mint a paramétereket, hogy legyen esély minden véleményt meghallgatni.

Akkor majd most meglátjuk,hogy milyen irányba van preferencia.
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem talált akkor miért nem abból indult ki, hogy csak régi világ van nyitva?
Lázítos kelllett volna legyen a következő szerver.
 

DeletedUser

Vendég
Igen,ebben én is igazat adok.
Végig néztem és mind régi foglalási rendű.
És ez most fair?
 

DeletedUser9494

Vendég
peti9610 ... nem értek veled egyet több helyen... 400 a szövetségi taglimit, viszont ez nem jelenti azt ,hogy azt fel is kell tölteni. Prémiumosok számítanának csak ? Ezt szeretnéd? Hmmm.... Mit ér a prémium ha nincs mögötte játéktudás? Mit ér a nagy szövi ha a vezetők nem tudják összetartani a csapatot? Ott van rho. Nem egy és nem két "nagy" szövit láttam (tele prémiumossal) akik ma már sehol sincsenek... Nincs meg a szövi. És látok nem egy kis szövit aki ma is ott van és fejlődik és megállja a helyét a "nagyok" között...Holott ott is magas a taglimit ... Viszont nem nagyon látok olyan életképes szövetséget akik meg is töltik ezt a keretet..
varjúlova... Valóban igazad van ,hogy nincs nyitva lázítós szerver. Nagyon meglepődtem, hogy ostromos indul és nem lázítós. Igaz sokkal jobban örülök a régi foglalási rendűnek ... Egy szavazás szervezésével és ennek eredményével alátámasztott jól megfogalmazott kérelem benyújtásának véleményem szerint olyan eredménye lenne, mely számodra/számotokra is kedvező lenne... És visszatérhetnél a barátaiddal végre grepora :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
peti9610 Mi az, hogy a prémiumosok véleménye? Ez már szégyen és engem sért, hogy fizetek egy játékért azt várom el amit nyújt a prémium. Nem hogy majd nekem csináljanak szervert. Amúgy is el vagy tévedve ha szerinted így működik, mivel a ha prémiumos vagy (Legalább is én így teszek) nem fogok 2x annyit tölteni (mert ugye már valahova mos is töltesz), és az Inno-sok se hülyék, új fizető játékosokat akarnak.
Amit szavazáson leírtál paramétereknek, az a tipikus legós városalapítós egy nap kétszer feljövök azt cső szerver lenne. Hát köszi
de még a játékosokból is akik ezt a stratégiát űzik elegem van, nem hogy a szervekből amik nekik kedvez.
Ennyi volt még így hozzáfűzni valóm, további szép napot/jó játékot mindenkinek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Látom megjöttek azok is akik a régi foglalási rend melett vannak.
Rendben,ha az tetszik nekik.
De nem tudok hova regisztrálni ahol ne régi foglalási rend lenne!
Ez itt a nagy baj!
Inkább nem játszok komolyabban,mert kimondom.
Nagyon nem szeretem az efajta foglalást.
Én még ha lázítanak akkor is inkább én foglalom el őt típus vagyok.
Nem ez a védekezős játékos...
Mert ide inkább védekezni járnak az emberek.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem nagy dolog,ha azt kéri a többség egy (egyetlen egy) lázítós világ legyen bent a választható világok között.
Március-Áprilisig úgyse fogunk új világot kapni.
De ez már így fog maradni.
 

DeletedUser

Vendég
Moira Ma 07:38-kor itt volt.
Semmit nem szólt,hogy lenne változás ,hiába szervezkedünk lázítós világért.
Tehát marad minden a németek elképzelése szerint.
 

DeletedUser

Vendég
Ne új hozzászólást írj, hanem szerkeszd az előzőt kérlek. :)
 

DeletedUser9494

Vendég
Látom megjöttek azok is akik a régi foglalási rend melett vannak.
Rendben,ha az tetszik nekik.
De nem tudok hova regisztrálni ahol ne régi foglalási rend lenne!
Ez itt a nagy baj!
Inkább nem játszok komolyabban,mert kimondom.
Nagyon nem szeretem az efajta foglalást.
Én még ha lázítanak akkor is inkább én foglalom el őt típus vagyok.
Nem ez a védekezős játékos...
Mert ide inkább védekezni járnak az emberek.


Az előbb amikor el akartam küldeni erre a reakciómat szerencsére elszállt a netem...
Így most csak röviden: figyelem a fórumot és gyakran láttam az írásaidat... Nem süllyedek le a szintedre ezért csak egy szösszenetet engedj meg... Milyen típus is vagy: full prémiumos akinek a szája nagy ,de komolyabb játéktudást nem látni mögötte.. Rho elején még nagyon nagyra voltál magaddal és a szöviddel. Most ez hol van? Szép teljesítmény. :)
 
Fent