Sigma?

  • Témaindító DeletedUser8693
  • Kezdés ideje

DeletedUser9302

Vendég
"akiknek nincs idejük az 1-es mellett ülni, azoknak jobb a gyorsszerver"

Nos barátom, ez (szerény véleményem szerint) pont fordítva van.

Mindegyiknek van előnye, az egyesben lassú az építés, (itt arra nincs idő), de nem kell féni a katonáktól
3-ason gyors az építkezés, de gyrsak a katonák (itt meg erre nincs idő).

Szóval bármi lehet, de ez majd elválik :D
 

DeletedUser9537

Vendég
Mint ahogy előttem már többen említették, lassú szerver az az ahová biztosan nem megyek. Mű ben kezdtem ahol 2 es sebesség volt, ahoz, hogy megtanuljak játszani töéletes volt. Az tény, az eddigi legjobb szerver az pí, nem lehet rajta unatkozni, aki unatkzik az valószinű legózik. Akinek volt már része a jóban (vagyis a gyors világban) már nehezen tudna visszaszokni a gyengébb, lassabb szerverekre véleményem szerint.
 

DeletedUser9537

Vendég
Tippem a 3-as sebesség úgyis ez a legfontosabb ami titeket érdekel.
Tehát a tippem 3 vagy fölött.
Oka:

-2-es után 3-asakat szoktak nyitni
-többségben vannak a 2-esek
-a záruló Lambda is 3-as és úgyhallottam a záruló világok is befolyásolják

a 3-asnál nagyobbra én nem tippelek, de titkon nagyon reménykedem egy 4-es szerverben
(De az is igaz, hogy 1-es nagyon régen nyílt, de lehet, hogy akiknek nincs idejük az 1-es mellett ülni, azoknak jobb a gyorsszerver (de ez csak tipp))

Nézőpont és egyén kérdése. Nekem az időbeosztásom és a munkám miatt leginkább a 2 es passzolna, én mégis a 3 as pít szeretem legjobban.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen Moira!
Imádlak!!!!!:))))))))
3-ast indítottál a kedvünkért!!:))
viszont a morál és régi foglalási rend szörnyűűűűű :((
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9156

Vendég
huh, a paraméterek tetszenek, a foglalási rendnek még nem tudom, hogy örülök-e. majd elválik...
 

DeletedUser

Vendég
mindegy azért örülök a gyors világnak!:)
és regisztrálok is majd :D
 

DeletedUser

Vendég
Könyörgöm ne legyen régi foglalási rend. A morált még elviselem, de szerintem minden világban az új foglalási rendet kéne már csinálni.
 

DeletedUser

Vendég
én az újban kezdtem 3-as sebességgel
most a régiben játszom
nehéz volt de beleszoktam
 

DeletedUser

Vendég
A szerversebességnek örülök egyébként. Ezt a 400 fős szövetségi létszámot nem értem még. Sokkal izgalmasabb, ha max 100 vagy 50 fő a max létszám. Mert így hiába játszik jól egy szövi, a végén összeolvadnak vagy 2-3 másik aztán behúzzák simán a szervert.
 

DeletedUser

Vendég
Most még jövőhéten suli..
utánna lesz 2hetem játszani amennyi a csövön kifér :DDD
 

DeletedUser8783

Vendég
Miért régi foglalás??? És 400 fő? Erről ennyit... :(
 

DeletedUser9156

Vendég
a 400 fő tényleg túlzás... és az a bajom a régivel, hogy sokan ott hagyták a pi-t, mert nem akartak csodázni, de szeretik az új foglalásit, és az új világ nyitására vártak. ők most nem fognak visszajönni :( illetve többen az új világba jöttek volna játszani, de így nem biztos, hogy jönnek...
 

DeletedUser8783

Vendég
Egyetértek maximálisan! Jók lesznek az arányok, ahova regisztrálni lehet, ha jól tudom, akkor Rho, Omicrom, Achilles régi foglalás. És majd a Sigma is... Nem baj úgy is pihenni akartam egy fél évet...
 

DeletedUser9484

Vendég
Nem tudom mi a bajotok a régi foglalási renddel, szerintem az a legjobb. Az új nekem valahogy sosem jött be.

Nekem minden paraméter tetszik a 400 fős max taglétszám kivételével... Nincs annyi ember a magyar szervereken, hogy ilyent érdemes lenne indítani. Sokkal jobb lenne, ha 50 vagy 100 lenne a max létszám, mert akkor több szövetség mutathatná meg mire képes így meg kb 5 szövetség magába tudja foglalni az egész szervert...
 

DeletedUser8783

Vendég
Semmi bajom a régi foglalással, csak nem szeretem annyira. De ez ízlés dolga, mert van aki ezt szereti, van aki azt. Az arányokkal van a bajom 4 régi szerver...
 
Fent