Sigma?

  • Témaindító DeletedUser8693
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Hogy jelenleg ki az első azzal szerintem még nincs értelme foglalkozni.
Hogy egyben tartani a csapatot azzal annál inkább,az előző szerverből indulva.
Ott is hány nagy tömegklán volt és mi lett velük,mindig feljöttek a prémiumosok.
Hogy 8 hónap múlva ki lesz az első az lesz a fontos.
És egyébként a taktika is nagyon fontos része lesz a játéknak.
 

DeletedUser

Vendég
Csak egy tipp fronton lévő játékosnak alap (persze ezt még nagyon korai)60+ városnál 4000 biri 1500-2000 jelző, szf változó a felállástól függően. Még pedig azért mert semmit nem ér egy játékos (régi foglalás) ha nem tudja megvédeni a gyarmiát és csak másokra van ráutalva. Bármilyen jó szöviben is van. Mellette gondolni kell a sok static védőre amiket bizony nem mozgat az ember naponta ha nem muszáj. Aki meg nem húzza a falat az szerintem bolond mert fal nélkül a védők semmit nem érnek még ha segítenek is, vízen meg köztudott, hogy a jelző van fölényben. Jó játékot :) (De persze kívánom, hogy rá keljen jönnötök.)
 

DeletedUser102

Vendég
A fal is furcsa dolog:ha nincs bent már védőd 10 katával 25 faladat le verik mint a pinty : S ha sok az ellen a szigeten vagy nem is érdemes fel húzni inkább támadókat gyártani .s ha jön a gyarmi hajó vissza húzni 0 falnál szépen ki ütni a Kólót :Tehát ilyen esetbe 0 fal a nyerő:)
 

DeletedUser9484

Vendég
Hogy jelenleg ki az első azzal szerintem még nincs értelme foglalkozni.
Hogy egyben tartani a csapatot azzal annál inkább,az előző szerverből indulva.
Ott is hány nagy tömegklán volt és mi lett velük,mindig feljöttek a prémiumosok.
Hogy 8 hónap múlva ki lesz az első az lesz a fontos.
És egyébként a taktika is nagyon fontos része lesz a játéknak.
Jól mondod. Már sok embertől hallom, hogy ott hagyják a tömegszöviket, mert sok a konfi sok a kavarodás stb.
 

DeletedUser102

Vendég
Pedig pofon egyszerű majd itt látszik meg mennyire fognak össze a szövik cél érdekébe Csodák építésébe:Két 150 fős össze olvad most lehet már 300 fő s meg is vannak a csodák .Na erre leszek kíváncsi melyik két szövi meri ezt meg lépni:)
 

DeletedUser

Vendég
Dark Anonymus miért kezdted újra?:)

ez érdekes volt
begyarmiztam 23.59-kor Dark Anonymust és ,arra keltem,hogy 00.45-kor újraindította a nickjét és nekem adta a városát.:)
Szép csata volt.:)
Ha már esélytelen ,akkor inkább újraindítja.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Dark Anonymus miért kezdted újra?:)

ez érdekes volt
begyarmiztam 23.59-kor Dark Anonymust és ,arra keltem,hogy 00.45-kor újraindította a nickjét és nekem adta a városát.:)
Szép csata volt.:)
Ha már esélytelen ,akkor inkább újraindítja.:)

Rossz helyen volt a szövetségével képest, és nem akarta, hogy rá áldozzák a jelzőiket, inkább újrakezdte, hogy egy ilyen szempontból biztonságosabb szigeten tudjon játszani. Peti ha ebben nem láttad a logikát akkor veled van baj. :p
 

DeletedUser9302

Vendég
Mit titkoljak ezen?
Ha multisfiókom lenne, azt titkolnám.

(Tehetnek rám nyomkövetőt akármit, nincs multisfiókom :D)
 

DeletedUser9302

Vendég
Mondom nincs.
De mivel szemfüles ha lenne ahogy montad már nem játszanék.
 

DeletedUser9484

Vendég
Amúgy ez az elit légió amiben peti van finom szóval mondva semmit sem ér. Sorba visszük tőlük a városokat, és csak 1 vagy 2 db jelzős támadás jön tőlük azok is 3-4 jelzőt tartalmaznak. Szóval ennyit a tapasztalt tömegklánokról.
 

DeletedUser

Vendég
Ránk, meg már 2 napja valami ügyetlen kémet akarnak ránk tukmálni. :)
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy ez az elit légió amiben peti van finom szóval mondva semmit sem ér. Sorba visszük tőlük a városokat, és csak 1 vagy 2 db jelzős támadás jön tőlük azok is 3-4 jelzőt tartalmaznak. Szóval ennyit a tapasztalt tömegklánokról.

kinevet a végént játszunk?;)
hát jó,legyen :DDD
 

DeletedUser9302

Vendég
Mint amikor előjött Rho-nál a top 15, itt is még mire eljön az idő arra akár a top 10 is lecserélődik,(felbomlik, háború, ...stb)
 

DeletedUser9494

Vendég
kinevet a végént játszunk?;)
hát jó,legyen :DDD

Tisztelt Peti!

Olvasom a hozzászólásaidat. Nem csak a mostanit hanem amelyeket még rho-val kapcsolatban írtál... Ott épp másik szövetségtől voltál elájulva... Tetszik a lelkesedésed, csak hát tudod az idő sok mindenre választ ad... Nem az a lényeg ki van most a TOP-ban , hanem kik lesznek majd 3-4-8 hónap múlva. Felkerülni az elején nagyon könnyű... De fent is maradni vagy épp egy olyan szövetséget vezetni amelyet a környezete elismer majd a szerver végén is , na az a nem kis dolog. Szóval ha a szerver végefelé is ilyen lelkes leszel és hasonló teljesítményt tudsz nyújtani akkor elismerésem...
Addig pedig javaslom egy nagyon fontos és szép tulajdonság elsajátítását , amely a tisztelet .

Üdv
 
Fent