Sigma?

  • Témaindító DeletedUser8693
  • Kezdés ideje

DeletedUser9231

Vendég
Ezeket a szövetségeket még nem lehet kiindulási alapnak venni. Aki azt mondja, hogy KGB és Elit tömegszövi abban is van valami igazság, de aki azt mondta (talán Peti), hogy összegyűltek az aktívak ott neki is valamilyen szinten igaza van. Tény, hogy sokan vannak és fele majd használhatatlan lesz, de van 10-20 aktív, jó játékosuk is.
 

DeletedUser

Vendég
Ezeket a szövetségeket még nem lehet kiindulási alapnak venni. Aki azt mondja, hogy KGB és Elit tömegszövi abban is van valami igazság, de aki azt mondta (talán Peti), hogy összegyűltek az aktívak ott neki is valamilyen szinten igaza van. Tény, hogy sokan vannak és fele majd használhatatlan lesz, de van 10-20 aktív, jó játékosuk is.
Én összegyűjtöttem jó pár ismerőst oda,akiről tudom,hogy aktív,és jó csapat játékos.:)
 

DeletedUser9302

Vendég
Eddig csak levélel gyűjtök tagokat, aki válaszol az már 1. jó pont.
Valaki ugyanis csak azért jön mert erős egy szövetség, azok meg úgyis kapnak egy jobb ajánlatot és mennek :D
:De nem baj!
 

DeletedUser

Vendég
Már most látni régi motorosokat, és bolond aki lebecsüli a gyűjtőket. Várni és várni és várni, ki tudja mi lessz ebből még. Nekem eddig nagyon tetszik, lehet az újdonság öröme nem is tudom mikor voltam így egy városos, fura :DDD
 

DeletedUser

Vendég
Én a falat nem húzom fel mert támadó játékosnak felesleges
te,hogy vagy vele Dark?
meg elesett az összes katonám
bár még 1 nap múlva kell kezdeni a gyártását
te már elkezdted?
és egyébként mi ott a neved?
 

DeletedUser

Vendég
Én már rég túl vagyok a 100 parittyáson... de a nevem titok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én a falat nem húzom fel mert támadó játékosnak felesleges
Peti. Légyszi. Ne írj már ilyeneket. A kezdők meg ha így csinálják és kapnak egy támadást csak lesnek, hogy mi történt.
Te játékod, Azt csinálsz a városoddal amit akarsz, de az újak játékát ne rontsuk el.

Butaságnak tartom, hogy ketté akarja valaki választani a támadó és a védő játékot, legyen az bármilyen foglalási rend.
Tegyük fel én csak védem a gyarmijaid meg a városod a külső támadások ellen, Te meg jól szórakozol ahogy ütöd az ellent.
Én mindig lessem mikor merre mozdulsz, te meg akkor támadsz bárkit amikor akarsz. És ha nem érek rá, vagy elmegy a netem? Végignézed ahogy elveszik 1-vagy több városod?

Lehet neked élvezetes lenne csak támadni, de szerintem ez nem így működik.
Én nem leszek senki kolonca, hogy ne tudjam magam megvédeni, de pincsikutya sem, hogy akkor ugorjak amikor valamelyik támadó füttyent.

Remélem nincs harag, de ezt a játékot ezek szerint többféleképp lehet játszani.
Kíváncsi leszek :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Nyomom a hds-t mert nem akarok farm lenni.
A falat nem nyomom bár kellene.
A Nevem nem mondom meg.
 

DeletedUser9484

Vendég
Petinek is ha lenne egy kis esze rá tudna jönni. (Ha már ennyire érdekli és játszik szigmán)
 
Fent