Kérdés

  • Témaindító DeletedUser6200
  • Kezdés ideje

DeletedUser9156

Vendég
Nem, 175 pontos városok esetén 2 nap múlva felszabadul az adott városhely a szigeten, ha a város tulaja inaktív. Ez a 2.52-es verziófrissítéssel lett bevezetve.

Inaktív fiókok kezelésén módosítottunk: azon fiókok, amelyek nem értek el legalább 176 pontot 2 napon belül, törlésre kerülnek, hogy más játékosoknak helyet hagyjunk. Ezen városok azonnal törlődnek a térképről, a helyük pedig újra kiosztásra kerül az új játékosoknál.
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném kérdezni, hogy miért nem tudok arannyal kereskedni a Chi világban. A másik (Fi) világból áthoztam kb. 4000 aranyat, azóta kétszer vásároltam (tehetetlen mérgemben) 4-4000-et, és akkor is azt íra ki a piac a vásárlási szándéknál, hogy nincs aranyam.
 

DeletedUser10430

Vendég
valószínűleg nincs 5-ös piacod. de ha felépítetted bőven tudsz kereskedni, mert legtöbben csak kérünk aranyat! nekem is kinn az ajánlaton 5 óta...
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv azt szeretném megkérdezni hogy idén várható e új katonai egység a barakkban valami hasonló mint az istenek küldötte vagy a sima egységek és hogy az is előfordulhat e hogy lesz valaha női katona.
Várom a mihamarabbi választ.
Tisztelettel
Barbossza
 

DeletedUser

Vendég
Üdv !
Az én kérdésem az lenne,hogy az arannyal történő épület azonnali befejezést nem-e lehetne úgy kialakítani,hogy mikor rákattint az ember akkor felkínálna két lehetőséget 1. azonnali befejezés 2. építési idő felezése.
Erre a lehetőségre azért gondoltam mert biztos vannak olyan játékosok is akik 1-2 felezést nyomna hosszabb építési időnél,de az azonnali befejezést nem használná.
Előre is köszönöm a válasz
Üdv : Spygott
 

DeletedUser4304

Vendég
Hali,segitseg kellene kikapcsoltam az oktato mod-ot es nemtudom visszakapcsolni.Valaki segitene?
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia!
Sajnos erre nincs mód.
Ha a bevezető küldéteseket "kiikszeled", nem állíthatod vissza.
Szerintem hülyeség, a küldetések fontosak, egy 2-es Androméda és egy csomó nyersi az elején nagyon hasznos.
Ha mindenképp szeretnél küldetéseket, nyomj egy restartot (hátránya, hogy jó messze kerülsz az eredeti városod van).
 

DeletedUser10571

Vendég
Sziasztok
Nem tudja valaki miért törölték a bezárt világok statjait?Nem a supporttól kérdezem :)
Kicsit furcsállom....
 

DeletedUser10947

Vendég
Szeretném kérdezni hogy mért nem lehet telefonról sarcolni kapitányal?edig lehetett ma délután óta nem lehet
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv.
Előre is bocsánat hogy itt teszem fel ezeket a kérdéseimet de nem tudom hol máshól tehetném fel.
Az első kérdésem az lenne hogy mikor fog kezdődni a karácsonyi event és milyen lesz pontosan.
A második kérdésem az lenne hogy idén a karácsonyi eventen kívül várható más esemény is a szilveszterrel kapcsolatban?
Várom mihamarabbi válaszotok.
Tisztelettel
Barbossza
 

Moira

Ex-CM
Hamarosan várható, hogy bővebb információkat is találhattok majd mind a fórumon, mint a súgóban az idei eseményről.

Szilveszterkor nem szoktunk külön eseményt tartani, ám jellemzően szokott télvégi béke lenni. Még nem kaptam megerősítést, hogy idén is lesz-e, de eddig minden évben volt.
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt szerver és játék fejlesztők.

Jelezném ha utána néztek történelmi könyvekben, filmekben stb a " Meduza " (ijjász) lény volt és nem szúrófegyveres. kéretik javítani.
Szúrófegyveres a szirén volt



Másfelől nagyon le van gyengítve a meduza védelme, míg cerberusz és sok másé 1000 feletti támadás vagy védelem.
Főleg mivel a közelharcban erősebb védelme kellene hogy legyen, ennek oka, a meduza kővé dermesztette az ellenfeleit kik a szemébe néztek, és ezt közelharcra értem azaz a kardosok elleni védelmének 1000+ nak kellene lennije..
 

DeletedUser8239

Vendég
Azt szeretném megkérdezni hogyha be lesz vezetve az új falu rendszer és ha jól tudom a régi szervereken nem lesz bevezetve.
Így az lenne a kérdésem hogy az új falu rendszerrel lesz majd új békés szerver mint a Hyperborea szerver ahol nem lehet elvenni egymás városát sehogy sem.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,h miért van az,h az utolsó fejlesztés óta,nem tudom telepíteni a játékot a telomra.
LG F60. Eddig szépen futott rajta.Most azt írja ki: az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval.
kösz
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8239

Vendég
Azt szeretném megkérdezni hogyan juthatok a teszt szerverre játszani.
 

DeletedUser8239

Vendég
Aszt szeretném csak megkérdezni hogy mikor lehet várható az új falu rendszer.
És könyörgöm had kapjak választ erre a kérdésemre.
 

DeletedUser9484

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
A mai nap kiírtam az új ütemtervet, ami már beszél erről az újításról. Jelenleg egy lengyel világon aktív és a publikus bétán, várjuk az ottani visszajelzéseket, hiba megkereséseket és amint ezekre reagáltunk, több országban is bevezetjük.
 

DeletedUser8239

Vendég
Azt még szeretném megkérdezni az új szerverekkel kapcsolatban hogy lesz e az új falu rendszerrel olyan szerver mint a HYPERBOREA békés szerver amelyekben nem lehet elvenni más játékosok városait és ha lesz ilyen akkor abban esetleg bent lehetnek a hősök is?
 
Fent