Kérdés

  • Témaindító DeletedUser6200
  • Kezdés ideje

DeletedUser8239

Vendég
Látom nincsen semmi élet a fórumon.
De azért könyörgök mondja meg valaki hogy mikor jön olyan szerver ami az új falu rendszerrel van.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Erre én is kíváncsi lennék,mikor indul egy ilyen szerver.
A Béta tesztszerveren nagyon megtetszett,jó lenne ha a következő szerver olyan lenne.Egy hármas sebességű szerverrel jó is lenne :D
De szerintem erre még várhatunk.A nemzetközin ma indult egy szerver,de az se olyan..
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv a Grepolis teszt szerverén lévő új falu rendszerrel kapcsolatban lenne egy megfigyelésem.
Amikor elkezdtem egy várossal kezdtem a játékot és ezáltal a kezdő szigeten lehet megküzdeni a Bandits camp hejen lévő katonákkal.
A második városomat egy másik szigetre alapítottam és mikor elvesztettem az első városomat észre vettem hogy az első szigeten lévő falvaim még meg vannak és hogy a Bandits camp is ott van és a gondom az hogy mivel az egyetlen megmaradt városom nem azon a szigeten van ezért most addig nem tudok a Bandits camp al harcolni amíg nincs egy új városom a szigeten.
Eddig azt hittem hogy ha az adott szigeten ahol a Bandits camp van elvesztem minden városomat és ha más szigeten marad városom akkor az adott legmagasabb pontú város szigetére automatikusan át kerül a Bandits camp.
De mivel ez nem így van ezért most azt nem tudom tovább támadni.
Gondoltam megírom nektek ezt a megfigyelésemet az új falu rendszert illetően.

Tisztelettel
Barbossza
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv.
Kérem szépen bárki aki tudja mikor várható új szerver az új falu rendszerrel.
Könyörgöm írja meg.
Vagy ha még nem tudni akkor legalább hogy kb mikor lehet rá számítani.
 

DeletedUser8438

Vendég
Sziasztok!

Kb két hete egy zöld felirat jelenik ha bármit fejlesztek, támadok védek. A zöld felirat igen hosszan időzik a képernyőn, mellette lehetetlen bármit csinálni. Nem lehetne a megjelenés idejét a felére csökkenteni????
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdvözletem tisztelt programozók.
Afelől szeretnék érdeklődni hogy mikor várható a következő esemény vagy ewent és hogy milyen várható.
Várom a mihamarabbi válaszotok.
Barbossza
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Nem vagyok nagy fórumozó,így sajnos nem nagyon tudok hova írni a témában.
Lenne egy felvetésem a Korintosz szerverrel kapcsolatban.A szerver számomra és társaim számára borzasztó lapossá és unalmassá vált.Ennek fő okának a szövetségi rendszert tartom.
A Korintoszi szerveren a szövetségek 100 főre vannak tervezve,ami túl sok.Egyértelmű,hogy egy szövetségi család fog így kiemelkedni a tömegből,aki legyőzhetettlen.
Mit értek ez alatt?
5 hónapja játsszuk ezt a szervert barátommal.5 hónap alatt 24 várost építettem és építek.Gyakorlatilag semmi mást nem tudok csinálni,mint építgetni,fesztiválokat rendezni és kereskedőket mozgatni.Ez a 3 dolog teszi ki a játékidőm.Ez az 5 hónapból 4 hónapot takar.Az első hónap izgalmas volt,mert voltak ellenfelek,akiktől lehetett foglalni,lehetett harcolni,fosztogatni,azonban 1 hónap után a szerver maximum erejű szövetségi családja körbe vett ami kb 15 tenger sugarú kört jelent.Gyakorlatilag a tengerek 85%ban csak ők vannak.A fen maradó 15%ban van még néhány szövetség akik még tudnak ellenük védekezni.
Ez az én szemszögemből a játék nyelvére le fordítva annyit tesz,ha segítséget kérek jó esetben 15 óra múlva ér be,de ellenfeleim 3 óra alatt.Ha támadnak a védőim mennyisége a támadó armadák 15-20%ra elegendő,hisz ha jönnek,azt minimum 35 éles támadással teszik tele mitológiai seregekkel.Semmi esélyem,akárcsak a többieknek akiket támadtak és lemészárolták!!! Támadni őket kb felér Don Quijote szélmalom harcával.Ha tegyük fel be is tudnék juttatni egy gyarmatosító hajót egyik városukba,annyi tűzhajót indítanának 12 órán belül,ami a védő hajóim 30-100* is kiteszi.

Tehát a Korintosz szerver így vált pokoli unalmassá és a harcoknak semmi értelme,hisz az ellenfelem azt csinál velem amit csak akar.

Elvileg az eventek és az esemény sorozatok hozhatnának valami kis színt a játékba.
Az eventek ugyan jönnek,de borzasztó könnyűek és szinte semmi seregvesztéssel nem járnak együtt.A probléma az,hogy az unalom egyik oka pont ez.Mivel képtelen vagyok sereget veszteni,így a városaim populációja maximumon vannak.Csak és kizárólag az új építésű városaimmal tudok valamit kezdeni,mert ugye foglalni nem tudok.Gond mikor 16-20 városában folyik ki a nyersanyag a raktárból,csak az idegesítő kereskedő mozgatás marad és a fesztiválok.Ez a játékélmény csunyán le nyomja.
Jönnek az új és új esemény sorozatok.Szépek,ötletesek,de az első hónapban még őrültem is volna nekik,azonban 4 hónapja csak az bosszant bennük,hogy adják a sereg kártyákat,csak ép semmit nem tudok velük kezdeni,mert nincs szabad TANYÁM!

Kértem az ÜSZT,sőt esemény sorozat ötlettel álltam elő,ami végre megtörte volna ezt a pokoli egyhangúságot és egy csöpnyi izgalmat hozott volna ebbe a szerverbe.Az event óriási seregvesztésről szólt,amit saját sereggel vívók,nem pedig xyz isten seregeivel,mint az elöző esemény.
VÁLASZRA SEM MÉLTATTAK. Mikor újra reklamáltam ezt az üzentetet kaptam:

"Kedves Játékos!

Rajtad kívül még milliók játszanak ezzel a játékkal, ergo nem vehetjük csak és kizárólag a te véleményed figyelembe.
Mindenkinek azt szoktuk javasolni, tegye közé a főfórumon a fejlesztési ötletét, ha a játékos közösség jól fogadja, továbbítjuk azt a fejlesztőknek.

Tisztelettel
Porphyrion"


A fórum kérdésem az lenne,hogy szerintetek ez alapján van e valami értelme a játéknak?
 

DeletedUser11167

Vendég
Sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem, h mire volt jó, h az új frissítéssel a gyaresz az akadémia 13-as szintjétől elérhető?
Éppen nemrég értem el a 22-es szintet akadémiában, h legyen gyareszom. Ezzel miért kell az előnyöket megkavarni, ha aktívabban játszol?
Az ilyen változtatást miért nem lehet az új szervereken ami indul, vagy a régieken bevezetni, ahol senkit nem érint?
Várható e még esetleg, h a lázítást is lejjebb hozzátok, h ne kezdjek nagyon sokat fejleszteni és a megszerzett elönyt újra így elvegyétek....?
Várom válaszotok..
Köszi
 

DeletedUser11537

Vendég
Sziasztok!
Lehet, hogy nem jó helyre írok, ezért elnézést kérek!
Azt szeretném megkérdezni, hogy a chat meddig lesz inaktív, illetve egyáltalán lehet-e majd használni?
Köszönöm a választ előre is!
 
Fent