Kérdés

  • Témaindító DeletedUser6200
  • Kezdés ideje

DeletedUser6200

Vendég
Azt szeretném kérdezni,hogy mikor indul az új világ a Kappa???
 

DeletedUser6200

Vendég
És azt, hogy késő délután vagy hamarabb???
 

DeletedUser

Vendég
Ha akarsz gyere a szövetségünkbe. Titkos Társ-at keresd
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Sajnos sosem tudunk pontos időt adni egy világ indulásának, mivel egyszerre több országban is indulnak világok és az ott lezajlott események kihatással vannak természetesen a mi időzítésünkre is. Mindig jelezzük, ha pontosabb adatot kapunk.

A Kappa világ hivatalosan is elindult.

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser6200

Vendég
Azt szeretném kérdezni hogy indul e valamikor új világ???
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos nem tudjuk előre megmondani, hogy mikor fog új világ indulni.
A fejlesztők is csak nem sokkal az indulás előtt értesítenek minket.
 

DeletedUser

Vendég
grepolis fejlesztés

Érdeklődnék, várható-e olyan fejlesztés, hogy az engem támadó vízi vagy szárazföldi csapatot még az érkezés előtt útközben meg tudjam támadni?
Ha nem, gondolkodtatok-e már azon hogy beletegyetek egy ilyen lehetőséget?

Másik.
Jó lenne ha segítség nyújtás képpen a társamat támadó seregre én is, mint kívülálló tudjak varázslatot alkalmazni.
Ilyen fejlesztésen nem gondolkodtok?
Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Nos az ellened jövő támadást csak - az általad is említett - isteni varázslatokkal lehet megtámadni (ha bagylot, Zeusz dühét vagy vihart küldesz egy támadásra még lehet rá varázsolni, így például egy a csapatoktól függően Zeuszdühe/tenegerivihar és honvágy kombinációval szép pusztítást lehet végezni :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem arra gondol hogy egy társát támadó seregre tudjon varázsolni
 

DeletedUser

Vendég
Arra nincsen lehetőség és valószínűleg nem is lesz, mivel ha nem ír a támadott a fórumra vagy üzenetet, akkor elvileg nem is tud róla a szövetségből senki, hogy támadást kap az illető.
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözletem!

Szeretnék érdeklődni, hogy várhatóan mikor indul új világ? Már elég régen indult a Kappa, és számomra, de szerintem mondhatom hogy sok társamnak sem tetszett az ott lévő paraméterek, és reményeink szerint indul egy új gyorsabb világ nemsokára:)
Ha valaki tudja a választ, hogy mi is van, és hogy mikor várható kérem írja meg.
Előre is köszönettel!
Üdv:Schairan
 

DeletedUser

Vendég
Ez játékos beállítottságától függ, én szeretem ha pörögnek a dolgok, és nem kell napokat várni mire elfoglalok valakit is..De most az érdekelne mikor indul ha indul új világ:)
 
Fent