Kérdés

  • Témaindító DeletedUser6200
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sajnos nem tudjuk előre megmondani, hogy mikor indul új világ.
A német vezetőség is nem sokkal az indulás előtt közli velünk az indulás időpontját.
 

DeletedUser6532

Vendég
én ha fejlesztő lennék több istenséged raknék a játékba, legalábbis hermészt biztos mert ő a kedvenc istenem:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sajnos ez az istenség dolog túl komplikált.

Egy istenhez kell megtervezni 4 hozzá passzoló áldást és 2 hozzá illő mitológiai egységet ami azért nem könnyű feladat szerintem :eek:
 

DeletedUser1598

Vendég
Megépíted a kikötőd, és az akadémián kifejleszted a kívánt hajótípust.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Többedszer fordul elő velem reggel, hogy kiírja, hogy megkaptam 500 bónusz fát, követ, pénzt és nem írja jóvá, hiszen ma pl. ezek után 500-nál kevesebb pénzem volt, mikor bezártam ezt az ablakot. Mi okozhatja ezt a problémát?
 

DeletedUser

Vendég
Nos, az nem lehetséges hogy másik városodban kaptad meg? :eek:

Jobb ötletem nincs... ha nem találsz megoldást, írj az ügyfélszolgálatra!
 

DeletedUser

Vendég
Vagy az hogy bezártad az ablakot az azt jelentheti hogy az X-re mentél nem ?
Mert ha igen akkor akkor az a baj és a pipára kell menni
Ja és biztos nem egy másik városában kapta meg mert 900 körül van a pontja kappán
 

DeletedUser314

Vendég
Kérdés???

Azt szeretném kérdezni,hogy mért tart a kereskedés egy szomszédos szigetre több mint 12 órát??? Vagy ez megint rendszerhiba amit majd megint 1 hét múlva orvosolnak???:(
 

DeletedUser7254

Vendég
Hali!

Nekem az lenne a kérdésem hogy mi van akkor ha elfogy a szabad népességem? Ha már max szinten van a tanya plusz befejlesztettem mindent amivel lehet szerezni de mégis elfogyott.... tudok valahonnan szerezni vagy ennyi a dolog?
 

DeletedUser

Vendég
Emlékszem,amikor a karácsonyi ajándékokkor mínuszban volt a népességem :p
 

DeletedUser

Vendég
Én karácsonykor azt próbálgattam, mennyire tudom levinni... -40re sikerült :D
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném kérdezni hogy szellem városokat nem lehet el foglalni?? vagy lesz e ilyen fejlesztés vagy gondolkoztok e rajta?? előre is köszönöm a választ
 

DeletedUser

Vendég
A szellemvárosokat is el lehet foglalni, nem igazán értem, mire utalsz.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm válaszod nem tudtam. segitenél még egyben hogy hogy lehet el foglalni? pontoktol függ?
 
Fent