Kérdés

  • Témaindító DeletedUser6200
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
A szellem városokat ugyan úgy el lehet foglalni mint az aktív várost a szerver foglalási rendszerétől függ miként (régi,vagy új ez a súgóban van), de arra figyelj, hogy a szelem városokban ugyan úgy van sereg és védők amiket a tulaja rakott oda azokat le kell győznöd vagyis ki kell pucolnod én is foglaltam szellem várost és elég sok minden volt ott nehéz is volt ...
 

DeletedUser

Vendég
Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Halloweeni tökvadászatnál ha 9 tüköt gyűjtök össze az 1 perc alatt akkor is lessz az az + 5%-os nyersanygatermelés?
Mert én 9 tököt tudtam összegyűjteni és elkezdődött.
Ez valami bug???
 

DeletedUser

Vendég
Ha 9 tököt gyűjtesz össze kilenc órát fog tartani a fesztivál abban a városodban ahol azokat elkezdted gyűjteni de utána kilenc óráig nem mehetsz vadászatra még a fesztivál be nem fejeződik.és a kilenc órára 5%-al növeli a termelést.
 

DeletedUser

Vendég
Már 1-től. Tökönként egy óra az 5% növekedés, legfeljebb azonban egy vadászattal 10 tök gyűjthető be.
 

DeletedUser

Vendég
Annyi plusz van ha 10-et gyűjtesz kapsz egy plecsnit(kitüntetést) és 10 órán át tart a fesztivál a városodban.
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdvözletem tisztelt fejlesztők.
Remélem nem veszitek tolakodásnak vagy sértőnek a kérdésemet.
De előfordulhat az hogy idén vagy jövőre várható lesz egy két új isten bevezetése a szerverekre?
Várom mihamarabbi válaszotok.

Üdvözlettel és tisztelettel
Barbossza
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Amikor kezdtem a játékot, akkor a fórumon ráakadtam olyan témára, hogy valaki leírta, pl hogy hogyan építsek szárazföldi támadó, stb... várost. Nem tudná valaki ezt a témát belinkelni ide? nagyon hasznos lenne, mivel 3 városom van, és szeretném célirányosan fejleszteni ezeket.
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv én csak azt szeretném megkérdezni hogy megtudnátok mondani hogy a magyar szerverekre kb mikor várhatok a hősök?
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Barbossza,

Amennyiben bevezetésre kerülnek, akkor egységesen, egy időpontban fogják mindenhol bevezetni őket. Most folyik az utolsó szakasza a tesztelésnek, ha minden jól megy, akkor már Februárban hőseink lesznek.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv. Azt szeretném kérdezi,h ha pl. van 35-ös tanya és megépítem a termált akkor az addigi népességhez ugye hozzá adja a 10%-ot. De ha tovább fejlesztem a tanyát akkor a következő szintre is hozzá fogja adni vagy csak az addigiakhoz amikor kifejlesztettem?
Illetve még az lenne,h sigmán vagyok és ott többszörös a szorzó ahogy látom a wiki időkből. Ez mennyiben befoláysolja az épületek max. szintjét? Mert top playereknél azt látom,h nem húzzák a nyersiket csak 20-ig meg akadémiát is 28-ig csak és kaszárnyát,kikötőt sem maxolják. De nem értem miért. Illetve a lovast és szekeret sem fejlesztik ki sokan.Sőt a torony védelmére is azt mondják nem éri meg a 60 embert.
 

DeletedUser

Vendég
A tanya szintjének növelése növeli azt a bizonyos 10%ot is. Minden esetben a tanya által adott lakosok +10 % a termálfürdő.
Az épületeket nagy valószínűséggel azért nem emelik magasabbra, mert az szabad lakosságba kerül, amit katonára is lehet fordítani, így egy bizonyos szinten úgymond "nem éri meg". Ez nem azt jelenti, hogy úgy kell játszani, az épületeket max. szintre is lehet növelni. A szerver sebessége nincs kihatással a max. épületszintekre.
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok::)

Ha jól olvasom a Dev blogon a Hősök csak uj szerveren lesznek sajna:(
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a választ. Hát csak azt,h lehet eldönteni,h mikor éri meg még húzni egy épületet és mikor ér többet inkább anépesség amit megspórolunk. Mert ez már gondolom egyéni nézőpont kérdése,nincs rá adat. A szerver sebességnél nem arra gondotam,h kihatással van a max. szintre. Hanem,h pl. nem 40-ig húzzák a nyeri forrásokat hanem 20 ig. Gondolom ez a szerver sebességgel függ össze,h többet termel eleve így kell olyan magad szint. Akadémiánál nem értem leginkább,h miért nem húzzák ki 28-ról 30-ra. Nem ér annyit az a fejlesztési pont ,hogy 6 emberrel kevesebb legyen?
 
Fent