Indul az új világ

DeletedUser

Vendég
3 kultúrponttal kezd a játékost, tehát 6-ot kell szereznie a következő városhoz.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Annyit szeretnék kérdezni, hogy ha pl én amikór beindúl a világ, és beszeretnék lépni, mik a kikötések? Vagy csak egyszerüen belehet lépni, ahogyann más világokba?
 

DeletedUser

Vendég
Hogyha é csak március 10.-én szerzem meg a "Hősi stratéga" feltételeit,akkor bekerülök vagy nem?
 

DeletedUser

Vendég
Lenne egy kérdésem: mennyi lesz a városok max. pontszáma?
 

DeletedUser1149

Vendég
Sziasztok!!
Csak anyit szeretnék kérdezni, hogy ezek a városok meg a ponjaim mind elfognak veszni???
 

DeletedUser

Vendég
Bétán? Csak ha véget ér a szerver, ami nekünk még odébb van.
 

DeletedUser

Vendég
Heló!

Én is szintén szeretnék választ kapni arra, hogy Achilles-en mennyi lesz a max elérhető pontszám (egy városnak) és hogy régi vagy új foglalási rend lesz-e. :rolleyes:
 

Allora

New Member
Üdv Mindenkinek!

Lassan azért csak jó lenne valami biztosat tudni arról, hogy a HV-ban működni fog-e a meghívás rendszere... Feltételezem, hogy csak azokat lehetne meghívni (pl. üres/foglalható városhely(ek)re), akiknek megvan a joguk (min. a Hősi Stratéga elismerés/kitüntetés) a HV-be történő belépéshez.
A mielőbbi válasz - természetesen - fontos lenne! Alig ár nap van csak hátra az indulásig... Hiszen az egyes klánok tagjai a HV-ben is szívesen települnének egymás közelébe és nem a világ különböző szegmenseibe akarnának kerülni... De már az is elegendő lenne válaszként, hogy NEM lesz erre lehetőség - akkor marad az "égtájas" regisztrálás:) ... az is válasz és az legalább egyértelmű:) Az InnoGames-sel nincs munkakapcsolata senkinek? Nem akarom elhinni... Ha viszont ott sem tudják... az eléggé lehangoló:))

A fenti kérdésre, néhány hasonló hozzászólás alapján úgy tűnik, hogy nem csak én lennék kíváncsi:)
 

Allora

New Member
Üdv Mindenkinek!

Lassan azért csak jó lenne valami biztosat tudni arról, hogy a HV-ban működni fog-e a meghívás rendszere... Feltételezem, hogy csak azokat lehetne meghívni (pl. üres/foglalható városhely(ek)re), akiknek megvan a joguk (min. a Hősi Stratéga elismerés/kitüntetés) a HV-be történő belépéshez.
A mielőbbi válasz - természetesen - fontos lenne! Alig ár nap van csak hátra az indulásig... Hiszen az egyes klánok tagjai a HV-ben is szívesen települnének egymás közelébe és nem a világ különböző szegmenseibe akarnának kerülni... De már az is elegendő lenne válaszként, hogy NEM lesz erre lehetőség - akkor marad az "égtájas" regisztrálás:) ... az is válasz és az legalább egyértelmű:) Az InnoGames-sel nincs munkakapcsolata senkinek? Nem akarom elhinni... Ha viszont ott sem tudják... az eléggé lehangoló:))

A fenti kérdésre, néhány hasonló hozzászólás alapján úgy tűnik, hogy nem csak én lennék kíváncsi:)

Nos, amit én találtam ebben a kérdésben:

Can I invite new players to the Heroworlds:
Yes, but players will not be able to choose a Heroworld as their first world (Therefore You will not receive 200 gold). Only players who have one of the following awards may be invited and also play: Ruler of X , Master of X, The Heroic tactician award. You will not receive 200 gold for inviting existing players to the Hero worlds, as they are not "new".


Ez bizony az angol (en32 jelű világ) Achilles, azaz a "párhuzamos" Hősök világa fórumáról való idézet. Ez - ha elfogadjuk a február 22-én már elindított angol HV fórumán leírtakat - azt jelenti, hogy a Hősök világában is működk a meghívás, ahogyan azt feltételeztem... Ha ez tényleg így van, akkor ajánlom figyelmébe a fentieket hazai Supportnak is)))) Talán ezzel sikerül kielégíteni sokak kíváncsiságát.
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

A helyzet nem ilyen egyszerű. Azoknak, akik az ügyfélszolgálati felületen kérdezték nagyon óvatosan azt válaszoltuk, hogy egyelőre nincs azzal ellentétes információnk, hogy jogosultsággal rendelkező játékosokat meghívhatnak-e. Sokszor próbáltam bizonyosságot szerezni, hogy miként működik, de ilyen bizonyosságom nincs.

Tehát az egészen biztosan elmondható, hogy akiknek nincs jogosultságuk, azokat nem lehet meghívni, logikus módon. Csak azok léphetnek be, akiknek van jogosultságuk. A mi tesztjeink alapján a rendszer nem engedte kiküldeni olyan játékosoknak a meghívót, akiknek nincs jogosulsága (nem tudom, hogy a rendszer hibásodott le, vagy ez a helyes működés, még vizsgáljuk).

Elméleti síkon van arra lehetőség, hogy a jogosultsággal rendelkező személyeket fióknévvel adott helyre hívjatok meg. Amint tudjuk, ezt is teszteljük és ha bizonyosságot nyerünk róla, körlevelet fogok kiküldeni.

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Amennyiben olyan játékost hívsz meg, akinek még nincs meg az előfeltétel, az nem tud regisztrálni a világba. Megfogja kapni az E-mail-t, de nem tud majd belépni. Úgy néz ki a meghívásos rendszert működni fog.
Egy új funkció is hozzá lett adva. Ennek az a lényege, hogy egy személy beregisztrál, létrehoz egy szövetséget, és egy mass meghívó linket tud generálni.
637159547megh_v_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

Aki ezt a linket használva regisztrál, az azonnal a szövetség tagja lesz, és az alapító közelébe fogja helyezni a rendszer.

Lehet városra kattintva meghívni játékosokat(amelyiknél felajánlja), illetve a bal oldalt található menün keresztül is. Kizárólag olyan személy tud regisztrálni, aki teljesítette az egyik előfeltételt, anélkül nem tud belépni.

Előzetesen felhívom mindenkinek a figyelmét, hogy más helyett nem regisztrálhat a játékba, ennek megsértése azonnali szankcionálást vonhat maga után.(miután előfeltételes a szerver, ezért nem lehet itt új fiókot létrehozni) Minden játékos csak a saját fiókjával léphet be. Ha nincs otthon a szerver indulásakor, akkor majd később csatlakozik a küzdelemhez. Miután lesz meghívásos rendszer, így szinte közvetlenül a barátai/szövetségesei mellé tud majd csatlakozni.


Egy város max. pontszáma a hősök világában: 17786


Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha én berakom fórumba linket amit generált nekem a meghívó, és úgy hívom meg embereimet az úgy szabályos ?
 

DeletedUser

Vendég
Hy! Tudja valaki pontosan mikor indul Achilles világ?:)
Válaszotokat előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Ha én berakom fórumba linket amit generált nekem a meghívó, és úgy hívom meg embereimet az úgy szabályos ?

Szerintem elég szabályos, valahogy meg kell hívni az embereid. :)

A világ holnap fog elindulni (febr. 27), de pontosat még a Support sem tud, mert az InnoGames indítja el.
Véleményem szerint elég gyatra szervezés, de hát ők tudják...
 

DeletedUser

Vendég
itt annyi szabály van meg néha új szabályok is előkerülnek játék közbe, ezért előbb tutira meg akarok győződni nehogy tiltás legyen vége..
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Nem, nem kerülnek elő hirtelen új szabályok. Olyan van, hogy a játékosok nem olvassák el alaposan azt, ami ki van írva, de új szabály nem kerül elő. Ha szabálymódosítás van (erre egy példa volt eddig - Fair Play), akkor ezt külön kiemeljük. Ha bármilyen szabályzattal kapcsolatos kérdés merülne fel, azt szívesen megválaszoljuk. Azt bevallom, hogy az ügyfélszolgálat felületén tőlünk hamarabb fogsz választ kapni, mint itt. Itt viszont a többi játékos válaszolhat adott esetben hamarabb.

A másik, amit fontosnak tartok elmondani, hogy sikerült végre letesztelni a meghívásokat. Igen, van mód egyéni meghívásra is (helyszínre kattint - email meghívás - fióknév megadás). Mire kell ügyelni: linken át lépj be a játékba, ami az emailben van és ha égtáj választást kér, akkor hiba lépett fel. Ilyenkor lépj megint a linkre, esetleg kérj új meghívót.

Fontos, hogy a teszt időszak alatt néhány játékos regisztrált. Ez nem jelent rájuk nézve előnyt, mivel (bár levélben is figyelmeztettem mindenkit, itt is megteszem), a világ indítása előtt töröljük a szerver adatait. Semmi sem marad meg, nulláról indul. Remélem, hogy senki sem fog aranyat költeni a tesztkörben, mivel még nem nyílt meg a világ, csak tesztelésre kellett. Nem tudjuk visszatéríteni ezen aranyakat. Mindenkit kérek, hogy ezt vegye figyelembe.

Ami az indítást illeti. Gyatra, vagy nem gyatra, nem akarunk pontatlan információt megadni. Aznap három hősi világ indul. Ez azt jelenti, hogy legalább két hibaforrás lesz a magyar világ indítása előtt. Mondhatnék időpontot, amikorra várom az indítást, de ha bármely más világnál hiba lép fel, akkor csúszik a magyar világ indítása. Ilyenkor előállahat az, hogy szövetségek egésze haptákban áll, hogy indításkor itt legyen és vár.... s vár... és vár. Ez szerintem sokkal gyatrább lenne, ezért nem adok meg időpontot.

Az biztos, hogy rendes munkaidőben lesz, mivel ekkor van a legtöbb fejlesztő készenlétben, hogy hiba esetén ugorni tudjon. Sajnálom, hogy ez nehézséget okoz, csak nem akarok fals információt vagy bizonytalan adatot kiadni. Igyekszünk és természetesen én is itt vagyok minden világindításnál, hogy gond esetén azonnal tudjunk reagálni.

Remélem, hogy hamar és zökkenömentesen lezajlik a világ megnyitása és mindenki örömét leli majd a hősi világban. Jó szórakozást!

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
akkor ha generálok egy meghívót és berakom fórumba az működni fog úgy? vagy szabálytalan? vagy minden egyes embernek akit meghívók külön kell generálnom meghívót?
 
Fent