Indul az új világ

DeletedUser

Vendég
Tudj valaki,hogy a barát meghívás müködik a hősök világában ?
Arra a verzióra gondolok,hogy regisztrált tagot hívhatok a szomszédságomba !
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Érdekelne, hogy pontosan mikor indul a világ? 2012.02.26 00:00:00 vagy 27.-én 5-6-7óra?

Valamint van-e mód meghívni játékost a szigetemre? ha én elsőként regisztrálok oda..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy pár kérdésem!:
1;Rendes szerveren lévő aranyérmek menyisége ugyanúgy elérhető lesz a Hősök Világában is?
2;Csak azzal a nick névvel kerülhetek be amivel elértem a Hős Stratéga kitüntetést?
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

A válaszok:

1. Természetesen, ahoz a fiókodhoz tartozó aranyak amivel regisztrálsz a Hősök Világába hozzáférhető lesz.
2. Nem, azzal s névvel is regisztrálhatsz, amivel Világ Győztese, vagy Világ Ura címet nyertél.
Mint már többször olvashattuk, a kitüntetések nem hozzád mint játékoshoz, hanem az adott fiókhoz kapcsolódnak. Így azok a jogok amik előfeltétele valamely kitüntetés, csak azzal a fiókkal vehetők igénybe.
 

DeletedUser

Vendég
Az engem is nagyon érdekel, hogy a barát meghívása működik-e?
 

DeletedUser

Vendég
Folyamatban van a meghívásos rendszer kiderítése, egyelőre még nem tudunk rá biztosat mondani.
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom, a játék legalább újra élőbb lenne ha a régi világokban újra lehetne meghívni én legalább ennek örülnék :D
Ha Iotán újra lehetne regisztrálni így nem fogok prémiumozni és sokan mások sem ha a világnak rövid ideje megy ez a világ max 6-7 hónapja megy és már zárás felé jár ez nem ér meg nekem több száz ezer arany vásárlást sajnálom, régen a világok sokáig működtek de így ez nem tetszik sajnálom!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Érdekelne, hogy pontosan mikor indul a világ? 2012.02.26 00:00:00 vagy 27.-én 5-6-7óra?
 

DeletedUser

Vendég
Ha ebbe a hösök világába regel valaki akkor már másikba már majd nem tud?
 

DeletedUser

Vendég
Egyik server indulási időpontját se tudtuk pontosan, itt se tudjuk megmondani. A servert az InnoGames indítja, nem mi.
 

DeletedUser

Vendég
Ugyebár 3 várost kapnak a szerveren regisztrált játékosok, a városokban lévő egységekről tudni valamit?
 

DeletedUser102

Vendég
Ha jol emlkszem egy szigeten egy nagobb város melette lévő szigeten két kicsi város.A Test szerveren igy volt:):)
 

DeletedUser

Vendég
Azt vágom én is,hogy lesz elosztva a városok de milyen kezdő egységek lesznek a városokban?
 

DeletedUser

Vendég
Valamikor mintha olvastam volna, hogy a csodaépítésért kapott kitüntetés valami előnynel jár a Hősök világában.
De sehol nem találom.
Tudja valaki, ha vannak mik ezek az előnyök és melyik kitüntetéshez kapcsolódnak? Csak a Világ Ura-hoz, vagy a Világ Győzteséhez is?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Átolvastam a fentiekben leírt hozzászólásokat. Sikerült értelmezni, hogy megszűnnek a régi világok. Egyetlen dolog maradt kérdés számomra, ahogyan az előttem szólók is megemlítették, hogy a Hősök világában lesz-e lehetőség azonos területre kerülni a regisztrálóknak. Én egy nagy szövetségben vagyok tag, jelenleg is több mint 300 játékossal. Néhány játékos elkezdett kilépni a szövetségből és új kisebb szövetségeket alapítottak (nagyrészben a tájékoztatás hiánya miatt)... a fentiekben leírtak szerint teljesen értelmetlenül, hiszen a viág, amiben játszunk hamarosan megszűnik, amint a játékosok száma 1000 alá esik + 4 hét.
Megértem, hogy a supportok sem tudnak még információval szolgálni, de saját szövetségem játékosaiból kiindulva valahogyan minél előbb tájékoztatni kellene őket. Az idő már kevés, néhány nap és indul az első hősök világa!
Szerintem a játékosoknak reális az igénye, hogy egymáshoz közeli szigetekre kerüljenek a hősök világában és "baráti" szövetségekbe szerveződjenek, ha ez nem így történik akkor ez nem sokban fog különbözni a többi világoktól.
Üdvözlettel!
nemo15
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Átolvastam a fentiekben leírt hozzászólásokat. Sikerült értelmezni, hogy megszűnnek a régi világok. Egyetlen dolog maradt kérdés számomra, ahogyan az előttem szólók is megemlítették, hogy a Hősök világában lesz-e lehetőség azonos területre kerülni a regisztrálóknak. Én egy nagy szövetségben vagyok tag, jelenleg is több mint 300 játékossal. Néhány játékos elkezdett kilépni a szövetségből és új kisebb szövetségeket alapítottak (nagyrészben a tájékoztatás hiánya miatt)... a fentiekben leírtak szerint teljesen értelmetlenül, hiszen a viág, amiben játszunk hamarosan megszűnik, amint a játékosok száma 1000 alá esik + 4 hét.
Megértem, hogy a supportok sem tudnak még információval szolgálni, de saját szövetségem játékosaiból kiindulva valahogyan minél előbb tájékoztatni kellene őket. Az idő már kevés, néhány nap és indul az első hősök világa!
Szerintem a játékosoknak reális az igénye, hogy egymáshoz közeli szigetekre kerüljenek a hősök világában és "baráti" szövetségekbe szerveződjenek, ha ez nem így történik akkor ez nem sokban fog különbözni a többi világoktól.
Üdvözlettel!
nemo15

Szia!
Én úgy gondolom hogy lesz lehetőség azonos területre kerülni! Mivel minden világ a belső négy tengerrel indul (44, 45, 54, 55) ezért az égtájak választásánál ha ugyanarra nyomtok valószínű hogy egy tengerre kerültök!
1 tengeren kb. 4000 város van (csak a falvas szigetekre nézve), azaz a középső 4 tengere kb 16000 város. Ez úgy kb. 5300 játékos mivel mindenki 3 várossal indul!
És ennyi játékos kb az első 8 világból jön össze, ha levonod azokat:
- akiknek nincs meg a joguk belépni
- akik nem akarnak újat kezdeni
- akik több világon is játszanak

A meghívásos rendszer lenne a legjobb erre, de arról még nem derült ki semmi!
 

Gitta72

Member
Átolvastam az induló világ leírását és a kérdésem az lenne ,hogy hányas kultúrszinttel indul egy egy játékos ? Eddig a "régi" világokban 1 várossal indultál , de 2. volt a kultúrszinted. Itt 3 várossal indulsz és a kultúrszinted szintén 3-as lesz ?
 

DeletedUser

Vendég
A teszten mindenkinek 2 volt így alapból fel kellett vinnie 3mas ra :S
 
Fent