Indul az új világ

DeletedUser

Vendég
Ami az indítást illeti. Gyatra, vagy nem gyatra, nem akarunk pontatlan információt megadni. Aznap három hősi világ indul. Ez azt jelenti, hogy legalább két hibaforrás lesz a magyar világ indítása előtt. Mondhatnék időpontot, amikorra várom az indítást, de ha bármely más világnál hiba lép fel, akkor csúszik a magyar világ indítása. Ilyenkor előállahat az, hogy szövetségek egésze haptákban áll, hogy indításkor itt legyen és vár.... s vár... és vár. Ez szerintem sokkal gyatrább lenne, ezért nem adok meg időpontot.

Ne értsd félre, nem rátok értettem a szervezési gondot, hiszen érthető, hogy nem akartok téves információt kiadni több ezer játékosnak. Én számomra csak az nem teljesen világos, hogy milyen gondok merülhetnek fel, hiszen csak a magyar grepolisban az InnoGames már tizen-valahány világot indított, és akkor ott a többi nemzet saját szerverei, stb. És az ember azt hinné, hogy az InnoGames kicsit rutinosabb ebben, el tud indítani gond nélkül egy újabb szervert. Azt nem tudtam, hogy ez nekik is sűrűn okoz nehézséget. A gyatra szervezést arra értettem, hogy szerintem úgy lett volna ésszerű, ha a németek küldenek nektek egy üzenetet, vagy megbeszélitek, hogy ekkor és ekkor üzemel be az új világ, ekkortól jöhetnek a játékosok is.
Én nem ismerem a helyzetet, sem az InnoGames működését, csak elképzelni tudom az általatok kiadott infókkal, hogy hogyan működhet ez a rendszer.

Blueice, a szabályzatban nem írnak róla, hogy tilos lenne.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
A hétfői nap folyamán (ma) mikor fog megnyílni a világ??
 

DeletedUser

Vendég
ja és még egy hogy ugyan úgy a "más világok"-nál fogjuk megtalálni a szervert??
 

DeletedUser

Vendég
Mint már írtuk, nem tudjuk mikor indul, az előbb is erről volt szó.
 

DeletedUser6544

Vendég
azt olvastuk, de lehet, hogy azóta már tudtok valamit.
 

DeletedUser102

Vendég
Ha jol tudom a Német Angol szervereken már két hete megy akkor mi mért vagyunk az utolsok éjféltöl lehetne csinálni azért kapják a pénz vagy nem???:)
 

DeletedUser4909

Vendég
en csak azt nem ertem hogy nem lehet megosszak az itteni csapatokkal a pontos kezdes idelyet mintha a hu szerver nem is tartozna hozzajuk
 

DeletedUser

Vendég
ja és még egy hogy ugyan úgy a "más világok"-nál fogjuk megtalálni a szervert??
 

DeletedUser4909

Vendég
ez tenyleg jo kerdes erre en is kivancsi vagyok hogy uj vilagot kell keresnunk vagy automatikusan betesz a hosi vilagba teszemfel beta helyett ???
 

DeletedUser6544

Vendég
új világ lesz. A más világoknál fogod találni. (szerintem)
 

DeletedUser102

Vendég
Tegnap néztem Angolon Németet szervereket új világoknál lehet jeletkezni probáltam nem engedett:):)
 

DeletedUser102

Vendég
Persz tudom csak meg ért egy probát ,hogy úgy van -e ahogy le írták:):):)
 

DeletedUser

Vendég
Új világot kell majd keresni, aminek Achilles lesz a neve.
 

DeletedUser

Vendég
Ne haragudjatok meg de jól megnéztétek az időpontot?
Nem 2013 ? 02.27.:confused:
 
Fent