Indul az új világ

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékosok!

A mai nap két érdekes újítás történik a Grepolis világában.

Az egyik az, hogy elindul az első Hősök világa, az Achilles.

A világ adatait itt találod meg, az ezzel kapcsolatos, eddig felmerült kérdésekre itt kaphatsz választ.

Néhány fontosabb elem:
- akkor csatlakozhatsz a hősök világához, ha rendelkezel bármely kitüntetéssel az alábbi három közül: Hősi stratéga, Világ győztese (4 csoda építője), Világ uralkodója (7 csoda építője);
- meghívásos rendszer működik (FIGYELEM! Ismert hiba: Ha a meghívott játékos a linkre kattintva az égtáj választás lehetőségét kapja, akkor ne lépjen tovább! Ehelyett próbáljon meg újra a linkre kattintani, vagy pedig kérjen új meghívót); és
- új meghívási módszer a Hősök világára kifejlesztett szövetségi meghívás. Ez teszi lehetővé, hogy egy már megalakult szövetség vezetője játékosokat hívjon meg saját városai közelébe és egyből szövetségi taggá tegye őket.

Pontos indulási időt még mindig nem tudunk, mivel sok más tényezőtől is függ, de várhatóan dél és egy óra között fog bekövetkezni.

A másik fontos esemény, hogy a mai nap indul a Grepolis mobil eszközökre tervezett honlapja, amely kifejezetten okostelefonokra lett kialakítva, így nagyban növeli a játékélményt.

Mivel sokan aggódnak a most még aktív világok sorsa tekintetében, a világ megszűnésének feltételeit hamarosan publikáljuk. Mindenképp látni szeretnénk először, hogy a régi világokra milyen hatással van a hősi világ. Jelenleg egy magyarországi világ sem közelíti meg a tervezett feltételeket, így nincs miért aggódni ezen a téren. Köszönjük a türelmet.

Minden kedves játékosunknak jó játékot és kellemes kikapcsolódást kívánunk!

Tisztelettel
a Grepolis csapata

 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Ehhez a szövetségi meghívóhoz kapcsolódva kérdeznék. Amikor rányomtam, hogy dobjon egy linket, alatta a következő szöveg jelenik meg: "A link újragenerálás miatt érvénytelenné vált!". Így nyilván nem is merem senkinek sem ajánlani, hogy így próbáljon meg csatlakozni, pedig hasznos lenne...
 

DeletedUser

Vendég
Az az előtte lévő linkre érvényes. Amit megjelenítve látsz, azt küldheted.

Korona a játékosnál: A világ uralkodója (7 csoda felépítve) szövetség tagjai kapják.
 

DeletedUser

Vendég
Na nekem meg az a bajom, hogy szvsz megfelelek a feltételeknek mégsem tudok csatlakozni. Vajon miért ?
 

DeletedUser

Vendég
Nézd meg, hogy van-e hősi stragéga kitüntetésed, ha nem vagy/voltál olyan szövetség tagja, ami legalább 4 csodát birtokol(t) egyszerre.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, hol kéne megnéznem de alapítottam is foglaltam is várost, 50. helyezett vagyok az Alphán. Úgyhogy passz ha nincs kitüntetésem, miért nincs.
 

DeletedUser

Vendég
Az az előtte lévő linkre érvényes. Amit megjelenítve látsz, azt küldheted.

Köszi a segítséget. Őszintén szólva szerintem kicsit megtévesztő, de mindegy. :) Mármint hogy ez a szöveg akkor sem tűnik el, amikor arra nyomok, hogy "új generálása".
 

DeletedUser

Vendég
Jobb oldalt az értesítéseknél is mutatja az új kitüntetést, de a Profil->Kitüntetések fülönaz összes világon elért kitüntetéseidet mutatja, ott nézd végig! Ha nincs, azért nem tudsz regisztrálni, ha meg van, és nem enged, akkor írj az Ügyfélszolgálatra!
 

DeletedUser314

Vendég
Szerintem meg ne nagyon törjétek magatokat mert ez a szerver ezzel a belépési feltételekkel a legnagyobb bukás lessz!!! 1.Az 1nap regisztráltak száma 2400 fő (míg más szervereken ez min 10 000 Az első nap) 2. Ebből (tapasztalat) 1 hónapon belül a fele kiesik!!! 3. míg akinek nincs meg a feltétele a belépéshez mire megszerzi esélye sem lesz az élletben maradásra a már regisztráltakkal szemben!!! Ez az én véleményem!!! Tiszt: Vlkcsucso az ALPHA-ról!!!
 

DeletedUser

Vendég
De azt ne feledd, hogy a sok új világban most azért hajtanak, hogy onnan is jöhessenek. Az Innogames nem fog egyhamar új szervert indítani. Sok szövetség egy időpontra időzíti a regisztrációt, hogy együtt legyenek ott is. Fog ez még gyarapodni, hidd el. Abbahagyni itt pedig nem sokan fogják.
 

DeletedUser314

Vendég
De te se feledd hogy amit leírtam azt tapasztalatból írtam :))) U.I: Ja és nem tegnap kezdtem ezt a játékot és a többit!!!
 

DeletedUser

Vendég
Azért milyen dolog már, hogy az Alphán mivel a kezdetektől játszottam a városalapításról nincs infója a rendszernek és így nem tudok reggelni, csak ha alapítok újra egy várost. Eszembe nem jutott volna, hogy pont nekem ne lenne meg a kitüntetés. Azért ez nagyon durva dolog és helyből hátránnyal indulhatnék csak itt. Valahogy el is ment az összes kedvem.
 

DeletedUser6544

Vendég
furcsa kérdés, de nem tom:

A Hősök Világában lesznek Világcsodák?
 

DeletedUser6544

Vendég
még egy érdekelne:
Ha újraindítom, akkor újból 3 várossal kezdek?
 
Fent