Indul az új világ

DeletedUser

Vendég
Valószínűleg igen. Szép is lenne egy várossal indítani, miközben mindenki 3-ról indul. :D
 

DeletedUser

Vendég
Bármi miatt megtörténhet, hogy újra kell kezdeni, szerintem akkor is 3 várossal kezded el.
 

Moira

Ex-CM
Egyelőre úgy tudjuk, hogy lesz valami, de nem csodák. Nagyon távoli még ez a kérdés.
Igen, 3 várossal indulsz.
 

DeletedUser

Vendég
Hali !
Arra lennék kiváncsi, hogy akinek a Hősök viágába, belépéskor csak a "Hősi stratéga" kitüntetése van meg,
és csak később szerzi meg a másik világon a "Világ ura" kitüntetést, ennek a megszerzésekor,
meg kapja-e az Achilless-ben az érte járó bónuszt ?
 

DeletedUser

Vendég
Úgy emlékeztem, hogy válaszoltam rá valahol, de ezekszerint nem, mert nem is találom.
A bányák óránkénti termelése levan írva a súgóban szegény, normál és gazdag szigetekhez, 1-2-3-4 szerversebességekhez.
http://wiki.hu.grepolis.com/wiki/Fatelep
Ugyanez érvényes a másik 2 nyersifajtára is.
A fullos tanya 3000 embert bír el, ekével 3200, termálfürdővel és ekével 3500-at. Ebből lejönnek az épületek igényei, de 2000-2500 közötti a katonákra fordítható egységek száma egy rendesen felépített városnál.
 

DeletedUser

Vendég
T support.
Én Deltán már teljesítettem a hősök világába a követelményeket:http://hu.grepostats.com/world/hu4/player/91116 csak közben újra kezdem.Nemtudom hogy ez igazságos e?(elvégre én teljesítettem a követelményeket csak korábban.)Amit a grepostats nem tud bizonyítani arra ott vannak a kitüntetések.
 

DeletedUser

Vendég
köszönöm a választ, de az alap méreteket tudom

én az achillesre kérdeztem konkrétan, arra gondolva, a megnövelt épület méretekhez megnövelt tanyalétszámot is adtak

emellett a bányák termelésére sem igaz a táblázatod...
 

DeletedUser

Vendég
Jogos, bocsi. Én azt hittem a simát kérdezted.
dbence99, ha a 2.0 bevezetése után kezdted előről, akkor meg kell lennie a hősi stratégádnak. Ha a 2.0 előtt kezdted újra, akor viszont nem valószínű, hogy megkapod.
 

DeletedUser

Vendég
Fórum szabályzat mondta:
Ha üzenetedet törölték, annak oka van. Kérjük, ne írd újra. Ha szükségesnek ítéled meg, lépj kapcsolatba a moderátorral és őt kérdezd meg a törlés okáról.

Moderátorral való kapcsolatfelvétel:
Fórum privát üzenet: Dragonrk
Játékon belül beállítások/ügyfélszolgálat
 

DeletedUser

Vendég
továbbra is a kérdéseim:
mennyi a tanya létszám?
mennyi a bányák termelése a szinteken?

és mindegy, ki válaszolja meg, csak jót mondjon

köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
továbbra is a kérdéseim:
mennyi a tanya létszám?
mennyi a bányák termelése a szinteken?

és mindegy, ki válaszolja meg, csak jót mondjon

köszönöm

A nemzetközi teszten, ha jól emlékszem 4135 volt a lakosság maximális létszáma, ha 45 szinten volt a tanya. Valahova lejegyeztem de nem találom sajnos. Ha tévedek is pár egység lehet csak a különbség.

A bányák termelése nem tér el a normális világoktól ugyanis itt is max. 40 szintig epítheted ezeket.
Pl. 40 es szinten a bányák termelése 1-es sebességű szerver esetében 275 amiből minuszos a sziget, 350 ami semleges, és 426 ami plusz. Ha kettes a szerver sebessége ennek a duplájával kell számolni, ha hármas akkor pedig háromszorosa, stb.. A kalmár adta bónusz ebbe nincs beleszámolva. Sajnos a különféle fórumokon szereplő adatok nem pontosak ez irányban.
 

DeletedUser

Vendég
A nemzetközi teszten, ha jól emlékszem 4135 volt a lakosság maximális létszáma, ha 45 szinten volt a tanya. Valahova lejegyeztem de nem találom sajnos. Ha tévedek is pár egység lehet csak a különbség.

A bányák termelése nem tér el a normális világoktól ugyanis itt is max. 40 szintig epítheted ezeket.
Pl. 40 es szinten a bányák termelése 1-es sebességű szerver esetében 275 amiből minuszos a sziget, 350 ami semleges, és 426 ami plusz. Ha kettes a szerver sebessége ennek a duplájával kell számolni, ha hármas akkor pedig háromszorosa, stb.. A kalmár adta bónusz ebbe nincs beleszámolva. Sajnos a különféle fórumokon szereplő adatok nem pontosak ez irányban.

Kisse modositanom kell a hozzaszolasomat. 4116 ponotsan a maximalis nepessegszam 45 szinten eke es furdo kifejlesztesevel ...
 
Fent