Indul az új világ

DeletedUser

Vendég
Engem az érdekelne hogy ennek az új világnak lesz valami célja vagy csak ütjük egymást?
Úgy értem itt is csodát kell majd építeni vagy nem?

Akkor ha jól értem azok a szerverek ahol már van győztes, most véget fognak érni?
(Épp ideje lenne már :) )
 

Moira

Ex-CM
Eredetileg úgy tudtam, hogy 7 csoda kell hozzá (volt, akinek ezt mondtam), de elég 4 csoda is. Elnézést az első hetekben adott rossz információért.

A passzív világokon szerzett kitüntetés is elegendő, mivel ez a kitüntetés a fiók alaphoz kapcsolódik, mint az arany, a fióknév stb, tehát minden világon megvan. Így, ha passívvá is változol, megszerzed a jogosultságot, hogy játszál ott. (Kicsit faramuci lenne, ha már játszanál a hősök világán és törölnéd a régi fiókot a normál világon és ezért a hősi világon sem játszhatnál tovább, vagy mondjuk megszűnik az a világ, ahonnal a kitüntetést szerezted.)
 

DeletedUser1363

Vendég
a játékosnak kell-e eldöntenie hogy melyik szövetséghez tartozik. Na nem, majd a vatikáni zsinat fog összeülni ezt eldönteni vagy esetleg az USA Kongresszusa.

Mint vezető csak azon kérdéseket tettem fel, amire kíváncsiak a szövetség egyes tagjai, szóval mielőtt még vatikáni zsinatozol nem árt néha gondolkodni is :)
 

DeletedUser1363

Vendég
Hát úgy persze, ha majd azok a feltételek teljesülnek. Ő - korall - azonban már arra gondolt hogy talán a többi világ esetleg le is áll ha a Hősök világa beindul. Ez tehát nem lesz így.:D

Sajnos nem arra gondoltam, hanem azokra ahol a feltételek már közel állnak.
 

DeletedUser

Vendég
Nem csupán kérdéseket szeretnék feltenni, hanem véleményemet és még pár társam véleményét is ismertetném az új hősök világával kapcsolatban.

Úgy gondolom, hogy az InnoGames egy óriási hibát követett el, mely sok játékkedvelő kedvét elvette a játéktól. Eredetileg december 16 ra igérték a hősök világát. Az hogy akkor nem vezették be, arra megkaptuk a magyarázatot, és ezt el is tudjuk fogadni. Az volt az elgondolás, hogy lehetőség szerint minimálisara csökkentsék a bugok, hibák számát és ezért késett a világ beindulása, ami teljesen érthető. Ez természetesen a játék megalkotóinak joga, hogy mikor indítanak egy világot, tehát ebbe szerintem játékosok nem igazán szólhatnak bele. Amit viszont nehezményeztünk, és nehezményezünk az, hogy teljes információhiány volt december 16 és február 15 között, ami két kerek hónap. Ez alatt semmilyen jellegű információ sem jelent meg sehol azzal kapcsolatban miért is késik a hősök világa. Ez szerintem nem tett jót a játéknak.

A másik személyes véleményem, hogy a csodák kora elrontotta a játékot, tehát a két dolog, mármint az addigi játék és a csodák világa nem igazán függött össze, két teljesen eltérő koncepció volt.


Jelenleg az Epszilon szerveren játszom, ami csupán lépésekre áll azon feltételek teljesülésétől, ami a világ lezárását jelenti.

- megindulta csodák kora, innentől nem lehet már új játékosnak regisztrálni a játékba; - ez már teljesült
- egy szövetség elnyeri a világ győztese címet (4 csoda 10. szinten egy kézben); - ez már teljesült
- az aktív játékosok száma 1000 fő alá csökken; -1,161 aktiv játékos van jelenleg
- ha ebben a pillanatban van olyan hősi világ, ahova csatlakozni lehet (ugye ez fog teljesülni), akkor jelzést küld a rendszer a játékosoknak, hogy 4 héten belül meg fog szűnni a világ. - ez február 27 én teljesülni fog

Tehát csupán 162 játékos választja el a szervert attól, hogy lezárják, és ez kétségtelenül be fog következni, amint a hősök világa beindul február 27 én.

Megértettem azt, hogy a hősök világának beállításaik fixek, tehát változni nem fognak, bármennyire is szeretné azt bárki, ám nem tetszésemet úgy vélem akkor is kifejezhetem a paraméterekkel kapcsolatban.

A világ sebessége 2, ami eléggé kellemetlen mindazok számára akik az Epszilon 4 es sebességéhez voltak szokva.
Az egységek sebessége, a kereskedelmi sebesség, kezdő védelemm,milíciával és szövetségi taglétszámmal kapcsolatban nincs megjegyzésem.
Artemiszt mindenképp pozitívumként látom ám a morál szerintem fölösleges, sőt zavaró. Ha jól értelmeztem, akkor a morál a kisebb játékosokat próbálja védeni, ám valójában szerintem semlegesíti mindazon játékosok igyekezetét, akik több időt fordítanak a játékra. A morál esetében folyamatosan számolgatni kell, hogy mit is építsünk fel, hogy a lehető legkevesebb legyen pontjaink száma. A másik gondom a morállal, hogy a hősok világával kapcsolatban mindig az hangzott el, hogy ez a világ tapasztalt játékosok számára volt kitalálva. Akkor meg minek a morál?

A morál léte valamint a kettes sebesség számomra érdektelenné teszi ezt a világot.

A másik gondom az, hogy jelenleg prémium felhasználó vagyok. Az arany amit vásároltam, azzal az elképzeléssel lett vásárolva, hogy azt egy olyan világban használjam fel, ami számomra élvezetes, mert olyan paramétereket tartalmaz, amelyeken szívesen játszom. Mi történik azzal az arannyal ami úgymond felhasználatlanul marad éspedig azért mert a régi világban már nem használhatom fel, mert az ugye megszűnik, az új világban pedig nem akarom felhasználni, mert az nem rendelkezik olyan paraméterekkel, amelyek elnyernék a tetszésemet?
Mennyire van arra lehetőség, hogy ideiglenesen felfüggesztem a fiokot (tehát mondjuk pár hónapig nem lépek be) és várok addig amig elindul egy olyan világ amely számomra kedvező paraméterekkel rendelkezik?

Tisztelettel
Geri
 

DeletedUser

Vendég
Ezt privátban. Dragonrk

korall-nak válaszoltam de törölték.

Azért válaszoltam itt mert ő ide írt és az ő hozzászólását nem törölte senki.
Ezt a Fórumot eddig azért tartottam jónak mert a különböző világokban játszók beszélgethettek egymással, tudva hogy mások is olvashatják. Azért Fórum a neve. Ha beletöröltök akkor ez a lehetőség nem sokat ér.
A választ korall részére a Fórumnak a privát üzenetek részén elküldtem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég

Tévedések elkerülése végett, azt mondtuk, hogy december 15-ig változhatnak a feltételek, nem azt, hogy akkor kezdődik

A Support minden esetben csak olyan információt tesz közé, melyet a fejlesztők adnak ki. Nem fogunk találgatni, hogy lehet így, lehet úgy lesz. Remélem ezt megérted. Ahogy egy információhoz hozzájutunk, és engedélyezik a közzétételt, azt azonnal mindenki számára hozzáférhetővé tesszük. Ha nincs információ, akkor nem tudunk mit írni.


Tehát csupán 162 játékos választja el a szervert attól, hogy lezárják, és ez kétségtelenül be fog következni, amint a hősök világa beindul február 27 én.

Nem Február 27-én fogjuk lezárni, mint írtam, ahogy 1000 alá esik a játékosok száma, és már van hősök világa, rá 4 hétre következik ez be.


Nem csak 1 hősök világa fog indulni, természetesen a következő indulási idejét még nem tudjuk, ezért erről még nem tudunk információt kiadni.

 

DeletedUser

Vendég
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Meglehet hogy pár adatot nem helyesen közöltem, vagy olvastam ám a tények sajnos maradnak, éspedig az hogy rövid időn belül megszűnik az egyetlen 4 es sebességű magyar Grepolis szerver és olyan hősök világa, vagy akár más szerver ami ezt megközelítené sajnos nem lesz, legalábbis a közeljövőben nem.

Ami a válasz többi részét illeti nem akarom részletesebben kommentálni. Úgy gondolom hogy véleménykülönbségek léteznek és létezhetnek. És ez a vélemény nem magánvélemény volt hanem jónéhány ember véleménye, ami nem a magyar szupport hanem inkabb a jatekfeljesztok donteset kerdőjelezi meg.
 

DeletedUser

Vendég

Csatolmányok

  • hosok1.jpg
    hosok1.jpg
    21,6 KB · Megtekintések: 44
  • hosok2.jpg
    hosok2.jpg
    21,2 KB · Megtekintések: 23
  • hosok3.jpg
    hosok3.jpg
    21,7 KB · Megtekintések: 23
  • hosok4.jpg
    hosok4.jpg
    21,4 KB · Megtekintések: 17
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

1 kérdésem lenne, a tesztben ugye volt, hogy kaptunk 500 aranyat itt is kapunk?:)
 

DeletedUser

Vendég
Tesztszerveren az alapból jár (ha jól rémlik havonta adnak annyit), de normál világon nem.
 

DeletedUser

Vendég
Szövetség választása

Üdv!

Abban az esetben ha a gammán és a deltán is győztem hogy dönthetem el hogy melyik szövetség közelébe akarok kerülni, mert pl. ha a deltabeli szövetséghez akarok menni de nem hozzájuk közel rakja le a városaimat....ezt hogy lehet megoldani vagy csak égtájválasztás lesz?

Tehát nem én fogom eldönteni hogy abban szövetségben akarok játszani ahol voltam, hanem a "szerencse" hogy közel rak-e hozzájuk az égtájválasztó?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Jól látom a képen, hogy Artemisz Hádész helyére érkezett? (Remélem nem.)

Üdv!

Abban az esetben ha a gammán és a deltán is győztem hogy dönthetem el hogy melyik szövetség közelébe akarok kerülni, mert pl. ha a deltabeli szövetséghez akarok menni de nem hozzájuk közel rakja le a városaimat....ezt hogy lehet megoldani vagy csak égtájválasztás lesz?

Tehát nem én fogom eldönteni hogy abban szövetségben akarok játszani ahol voltam, hanem a "szerencse" hogy közel rak-e hozzájuk az égtájválasztó?:confused:

Szerintem égtáj marad csak
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nincs aktiválva jelenleg a szerveren Hádész, ezért nem lehet látni. Még nincsenek beállítva a végleges paraméterek.


3 várost fogsz kapni, viszonylag közel egymáshoz. (egyik képet úgy csináltam, hogy látszódjon) Égtájat lehet majd választani.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a gyors választ. Már megijedtem, hogy pont ő marad ki. :D
 

DeletedUser7314

Vendég
Akkor akinek meg vana hősi stratéga kitüntetése az mehet a hösök világába egyből amint indul ??
 

DeletedUser

Vendég
Akinek megvan a hősi stragéga kitüntetés, vagy tagja a 4 csodát felépítő szövetségnek, vagy a 7 csodát birtokló szövetségnek (nálunk ilyen még nincs). A 3 közül ha valamelyik megvan, akkor mehetsz a hősök világába.
 

DeletedUser

Vendég
Akinek megvan a hősi stragéga kitüntetés, vagy tagja a 4 csodát felépítő szövetségnek, vagy a 7 csodát birtokló szövetségnek (nálunk ilyen még nincs). A 3 közül ha valamelyik megvan, akkor mehetsz a hősök világába.

Van nalunk is már olyan szovetség amely mind a hét csodát birtokolja, a Théta szerveren a KGB.
 

DeletedUser7314

Vendég
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk, de ezt máshol. (Dragonrk)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Van nalunk is már olyan szovetség amely mind a hét csodát birtokolja, a Théta szerveren a KGB.

Akkor bocsi a téves infóért. Én Bétán vagyok, csak az itt megjelenő hírekből értesülök a többi szerveren történő eseményekről.
 
Fent