Grepolis 2.0 - játékos visszajelzések

DeletedUser

Vendég
2.0

Sziasztok!


a visszaszámoló óra az a publikus bétára vagy az új világra vonatkoztik a Thetara?

melyik re kell regisztrálni majd a 2.0-ás verzió kipróbáláshoz?

kicsit össze vagyok kavarodva...kérlek segítsetek!
köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
A visszaszámláló óra a 2.0-ás Theta világ indulásának napját jelzi, nem a pontos időpontot.

A hu.grepolis.com-on kell regisztrálni a Theta világra, hogy a 2.0-ás verzión játszhass.
 

Moira

Ex-CM
Az indulás időpontját azért nem tudjuk meghatározni pontosan, mert aznap 4 világ is indul a 2.0-a verzióval szerte a világon, így nem csak hozzánk kell igazodniuk a fejlesztőknek, hanem mind a négy országot össze kell hangolni. Nem lehet előre kiszámítani, hogy lesz-e bárkinél csúzsás vagy sem. Remélhetőleg már délben lesz új világ, de ahogy írtam, ez nagyon sok egyéb tényezőtől függ.

A farmolás kérdését tekintve, egy falut, úgy tudom, ad a rendszer magától. A többit kell neked meghódítanod, hogy onnan sarcot követelj. Egy falu több városnak is fizethet sarcot, viszont közösen építkeztek benne.

A Theta világ sebessége 2-es lesz, így kicsit mozgalmasabb lesz, mint az Alpha világ. Arról, hogy a többi világon a jövőben bevezetik-e a 2.0 verziót még nem született végső döntés, mivel a 2.0-ra vonatkozó játékos reakciókat eddig adatok hiányában nem tudtuk elemezni.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Az lenne a következő kérdésem:
Melyik foglalási rend lesz az új szerveren?
Régi vagy új?
Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
egy kis hiba szerűség: a kis térkép (aminél a saját szigetet lehet látni csak a többi világon) ha haladok az is haladna, de szó mi szó "lefagy" és bekékül az egész
 

DeletedUser

Vendég
Nálam ez tökéletesen működik, tehát nagy valószínűséggel a böngésződ okozza.
 

DeletedUser

Vendég
oké, értem, mindjárt megnézem firefox-al is, hátha csak Crome-val jelentkezik ez

Nálam is tökéletesen működik, kivéve mikor a 470:480-as koordinátánál mozgatom a térképet, csak akkor nem működik, ez azért érdekes, már tényleg megnézem ezt firefox-al is

Megnéztem, firefox-nál is jelen van a probléma, a megadott koordinátánál lesz valami
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem a problémám az, hogy megalapítottam a szövetséget, de az eseményeken valamint a belsö hirdetményen kívül mást nem látok, illetve a fenti sorban lévö nyilakra sem reagál, nem látom a tagok listáját!!!

Segítene valaki???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na rájöttem én hogy mi van! ;)

Tehát aki esetleg Avant Browser böngészöt használ ott olyan problémák adódnak mint amit feljebb is leirtam! De IE 9-cel tökéletesen müködik!
 

DeletedUser

Vendég
Nálam most ez van: 500 - Internal Server Error de a szövetségesemnél meg működik. CCleaner meg volt, ki be léptem, még mindig error, megnéznétek légyszí. Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Ha még mindig fennáll, akkor csatlakozz újra az internetre, azaz bonts kapcsolatot, majd újra csatlakozz.
 

DeletedUser1598

Vendég
Thétán találtam egy apró hibát, ami más világokon nem fordul elő: Kétszer, vagy többször egy üzenet írásánál a küldés gombra kattintva annyiszor küld el egy üzenetet, ahányszor a küldésre kattintottam.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok! nálam pedig az a hiba hogy a szigetem melletti rész olyan mintha folyamatosan frissítené a rendszer, ha jól emlékszem ez a publikus bétán is gond volt :(
 

DeletedUser5451

Vendég
A beállításokban van olyan, hogy gyorslista.
Nem tudja valaki mire jó?
Én akármit variálok vele, nem veszek észre semmi változást.
 
Fent