Grepolis 2.0 - játékos visszajelzések

DeletedUser

Vendég
"Két monológ nem feltétlenül eredményez párbeszédet."

Még egy észrevétel, ami eddig tapasztalat volt, nem pedig valahol leírt infó. Úgy éreztem, hogy a nyersanyagaim aránya hatással van a farmolás eredményére. Tehát ha kevés az ezüstöm, akkor a farmolók többet hoznak belőle. Ez egész jól megoldotta a nyersanyagtöbblet-nyersanyaghiány problémáját, aránylag keveset kellett piacolni. (mondjuk, ha fából volt több, akkor a hajadra kenhetted a piacot, mert látjuk mennyire értéktelen a fa a Poszeidonos varázslat miatt).

Ez egyrészt jó irányba változott, mert már ezüstöt is lehet varázslattal csinálni (még a kőre kéne, és végre helyrejönne a kereskedelem), másrészt fix nyersanyagot kapok a falvakból, tehát a kiegyenlítődés megszűnt. Többet kell piacolni.

Scriptek, botok: nem azt mondtam, hogy szabálytalanul, hanem PF-ért. Akkor még bevétel is van belőle.

Egyébként az itteni észrevételek a legnagyobb alkoholtartalmú zöldségek (azaz falra hányt borsó), avagy valamilyen formában eljutnak a fejlesztőkhöz?
 

DeletedUser

Vendég
A párbeszéd lényege, hogy mindkét fél megértse, mit is fogalmaz meg a másik.

Az itteni ötletek egy szűrőn mennek keresztül, és az arra érdemesek eljutnak a fejlesztőkhöz (értsd: NEM fogunk olyan ötleteket javasolni, hogy legyen húsz isten, meg sárkányok, de az automatizálás mint prémium funkció bekerülhet a továbbított felvetések közé).
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem, hogy gépi falukban megölt katonákért is jár Hp ?
Mert ugye még nem telt le az 5 nap, és látom, vannak már olyanok, akiknek van HP-je.
Én is ütöttem már ki pár védőt, az alap foglalásnál, azért nem kaptam pontot, ezek szerint azért jár, ha ellenállnak alacsony hangulatnál ?
Vagy a sokadik belső falu elfoglalása után, mikor sok már bennük az egység ?

Csak érdekelne, mert én is gyűjtenék párat.
 

DeletedUser

Vendég
nem kapsz hp-t, ők a szellemvárosok támadásával szerezték (mert máris vannak ilyenek)
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom csak engemet szivat e,de néha rengeteg időbe kerűl mig betölt,és van amikor egyfolytában csal tölt és annyi...mintha lefagyna,van hogy percekbe kerűl az űzik megnyitása,vagy fórumra való belépés...pont azt csinálja mint a nemzetközin.
 

DeletedUser

Vendég
Már tudunk a hibáról, és a fejlesztők dolgoznak az elhárításán!
Egy kis türelmet kérünk mindenkitől!
 

DeletedUser102

Vendég
Szerintem mindenüt rossz a Grepolis Magyar régi uj szerver Német régi uj szerver Angol régi uj szerver:(:(:(:
 

DeletedUser

Vendég
Nos igen,csak már pár órája igy van,és nem tudok mit kezdeni...mi van ha pont ilyenkor viszik el a falucskát amibe elég sok időt belefektettél??
 

DeletedUser

Vendég
kérdés

3 ora alatt 1szer tudtam belépni,egy napja játszom,mostmár kezdem unni egy kicsit,klánháboruba nem volt ilyen probléma,vagy ha volt is,akkor kaptam választ a miértre.
üdv
glacius
 

DeletedUser

Vendég
Nálam is jelentkezett az akadozás.
Szerencsére, viszont, ha lassabban is, de el tudtam végezni teendőimet :)
 

DeletedUser

Vendég
Írj rá valamit :)

A szkripteket nem az InnoGames fejlesztette, így erre válaszolni nem tudunk.
 

DeletedUser

Vendég
Ok,köszönöm,azt hittem hogy az is hozzájuk tartozik...akkor keresgélek hátha lesz valami.
 

DeletedUser

Vendég
nekem az lenne a problémám,hogy van egy szövetségem,de semmit nem tudodk csinálni benne.Jogokat nem tudok adni a tagjaimnak se a diplomáciát nem tudom kezelni....szóval ezek a fülek(menüpontok) hiányoznak.Mit tudok tenni ezügyben?
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül! Ott rendelkezésre állnak a rendszeradatok, amik alapján segíteni tudunk.
 

DeletedUser

Vendég
hello

ki tudja mikorra jön meg a többi szeróra az uj verzió? köszönöm:D
 

DeletedUser

Vendég
A fejlesztők döntésén múlik, hogy be lesz-e vezetve a többi szerverre az új verzió, és hogy mikor.
Amint pontos információt kapunk, ki fogjuk hirdetni.
 

DeletedUser

Vendég
Szia
Jó szöveg az a TESZT :)
És itt miért nem lehet??????
Ahol kapunk aranyat!!!
Ja és nem ártana egy jelentés konvertáló......mert ha törlöm a jelentésem a fórumból is eltűnik(Kappan és a Iotan játszom).....én szeretném ha ott maradna ,ég ki nem töröljük a fórumból.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent