Grepolis 2.0 - játékos visszajelzések

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Hamarosan útjára bocsátjuk a Grepolis 2.0 verzióját egy magyar világon is. Immár a maga teljességében be tudjuk mutatni a változásokat. Izgatottan várjuk, hogy a módosítások milyen reakciót váltanak ki a játékosokban és reméljük, hogy megelégedésetekre szolgál majd a sok újdonság. Kérünk titeket, hogy ebben a fórumban segítsétek az InnoGames munkáját visszajelzéseitekkel.

Köszönjük
a Grepolis csapata
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
...

Sziasztok...én már kb.2 hete játszom egy másik világon,és tényleg remekül megcsinálták.Az lenne a kérdésem,hogy itt a magyar szerón is adnak e inygyen aranyat,mert ahol én kezdtem ott volt aki 500 aranytol...egész 1200 ig,kapott aranyat.Reméljuk hogy mindenki örömét leli a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
Nem, itt nem kapsz aranyat. Ott azért volt, hogy a teszt gyorsabb legyen
 

DeletedUser

Vendég
Ez a 2.0-ás verzió úgy lesz hogy a magyar világokban bevezetik, vagy új világ lesz??? Ha lesz akkor mi lesz a neve??? amúgy tetszik nagyon.;)
 

DeletedUser

Vendég
...

Azért itt is megadhatnák legalább az 500 aranyat.
Elvileg ha jól tudom,több világon is bevezetik az ujitásokat.
 

DeletedUser

Vendég
Ez játék világ, az teszt világ. Itt nem lesz ingyen arany, ott havonta jár.
 

DeletedUser2935

Vendég
Nekem legjobban falufoglalásos tetszik. Csak nem tudom hogy ha fellázadnak én védőként szereplek-e.
 

DeletedUser

Vendég
...

És itt mennyi lesz a foglalaási idő?mert ott jelenleg 6 óra.
 

DeletedUser2935

Vendég
Én a falura gondoltam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Értem hogy te a falura gondoltál,de én arra vagyok kiváncsi hogy milyen foglalási rendszer lesz...remélem hogy nem régi.
 

Moira

Ex-CM
A publikus béta világ célja, hogy az új verziókat, amelyek még hibásan működnek, ki lehessen próbálni, ellenőrizni, hibákat feltárni. Mivel hibák nem csak az ingyenes részben, hanem a prémium részben is elő fordulnak, így a publikus béta világon minden játékos kap valamennyi arany támogatást. Ez azonban nem öncélú, hanem az a célja, hogy a prémium hibákat is felderítsék, illetőleg, hogy az olyan funkciókat, mint a támadás tervező, kipróbálják, hibáit felderítsék. A többi világon, vagyis minden nem tesztvilágon, nincs meg ez a cél, így a célért járó, annak realizálását lehetővé tevő ingyen aranyat sem bocsátjuk a játékosok rendelkezésére.

A publikus béta világ előnye, hogy mindig a legfrissebb verzió játszható és ingyen aranyat is kapsz, hátránya, hogy nincs magyar nyelven, sok még a játékban a hiba és viszonylag kevés a játékos. Mindenkinek nyitva áll a lehetőség, hogy játsszon ott, és természetesen minden hibajelentést köszönjük.

Ami a 2.0 bevezetését illeti, korábban már jeleztük, és ez továbbra sem változott, hogy első körben csak az új világokon kerül bevezetésre a 2.0. Innentől már csak olyan új világ fog indulni, amely már a legújabb verzióval rendelkezik. Mivel több verzió fenntartása nem átlátható és elég költséges, így idővel várható, hogy valamennyi világon a 2.0 verzió lesz érvényes, ám ez még nagyon távoli esemény. Elsőként szeretnénk biztosítani, hogy a 2.0 valamennyi nyelvi verzión gond nélkül fusson, később kerül sor csak annak kidolgozására, hogy egy esetleges univerzális alkalmazás hogyan megvalósítható.
 

Moira

Ex-CM
Amint pontos adatokat tudunk az új világ beállításairól a 2.0 verzión kívül, természetesen azonnal ki fogjuk hirdetni a játékosaink részére. Szükséges mindenképp egy átfogó elemzés a játékosszámról, valamint az egyéb világ beállításokról ahhoz, hogy a játékosokat leginkább foglalkoztató kombinációt megtaláljuk.
 

DeletedUser2935

Vendég
Akkor még nincsenek meg a paraméterek?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen a felvilágositást...de azt lehet tudni hogy a most induló világban milyen foglalási rendszer lesz?
 

DeletedUser

Vendég
Nos ezt értem,de ezel nem lettem okosabb...gondolom valaki csak tudja már hogy milyen foglalási rendszer lesz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent