Grepolis 2.0 - játékos visszajelzések

DeletedUser102

Vendég
úgy értettem hogy a test szerveren is most változik:Tehát még képlékeny:):):)
 

DeletedUser

Vendég
Még nincs meghatározva milyen rend lesz, tehát ne alapozzatok arra, hogy régi lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Na ennek örülök,akkor meg van egy kis esély arra hogy ne régi legyen...
 

Moira

Ex-CM
A teszt szerverek függetlenek magyar világoktól annyiban, hogy a tesztszerverek beállításai nem hatnak a magyar világokra. A teszt szerverek vezetőségének saját céljaik és feladataik vannak, amelyek eltérnek a játékos világok irányításától.

Egyelőre még nem fejeztük be az adatok elemzését, néhány paramétert már biztosan tudunk, mivel ezek nem változhatnak:
- lesz harci szellem
- egység és a kereskedelmi sebesség = 1
- mindenképpen van éjszakai bónusz, ami legalább 6 óra (csak a nemzetközi szerveren nincs ilyen)
- 2.0 verzió lesz ;)

Minden más az adatok elemzésének függvényében alakul.
 

DeletedUser

Vendég
Na akkor alakul,azt hittem hogy itt se lesz éjszakai bónusz...ahogy megtudtok minél több infót,kérünk tájékoztassatok...kiváncsi vagyok azért mennyi lesz az érdeklődés utána.Amugy a nemzetközi szerveren elégé népszerü lett,reméljük itt is nagy lesz az érdeklődés utána.;)
 

Moira

Ex-CM
Minden játékban van éjszakai bónusz, vagyis csak egyetlen egy Grepolis játék van, ahol nincs, mégpedig a nemzetközi Grepolis. Logikus módon ott nincs lehetőség erre, tekintettel arra, hogy mindenki számára más más idő-zóna érvényesül. A nemzeti világok, ahol a játékosok többsége egy időzónában helyezkedik el, viszont van értelme bevezetni a védelmet. Az éjszakai bónusz annak a vállalati állásfoglalásnak a fizikai kivetülése, miszerint az InnoGames fontosnak tartja a játékosok való életét, szeretné tiszteletben tartani azt a nézetet, miszerint éjszaka pihennie kell az embereknek, így kiveszi a játékból azt a kényszert, hogy támadástól tartva, éjjel is fel kelljenek a játékosok a játék kedvéért. Ugyanezt a célt szolgálják a különböző békék. Fontosnak tartjuk, hogy játékosaink élvezettel üljenek le a játékhoz, ne pedig valamely kényszer hatására. Így a közeljövőben nem várható, hogy bármely olyan világ indulna, ahol nincs éjszakai bónusz.
 

DeletedUser5109

Vendég
"...az InnoGames fontosnak tartja a játékosok való életét, szeretné tiszteletben tartani azt a nézetet, miszerint éjszaka pihennie kell az embereknek, így kiveszi a játékból azt a kényszert, hogy támadástól tartva, éjjel is fel kelljenek a játékosok a játék kedvéért..."

Éppen ezért a szerver indulása, ha jól számolom, éppen éjfélre esik :confused:
 

DeletedUser

Vendég
A szerver valamikor kora délután fog indulni.
A főoldalon a visszaszámlálás csak az indulás napját jelzi, nem a pontos indulást.
 

DeletedUser

Vendég
én a világ indulásáig nem mondok véleményt, mert csak a teszt elejéig játszottam béta world 3-on
 

DeletedUser

Vendég
Nos kár előre ötletezni...hamarosan kiderűl hogy jó lesz e valamire.
 

DeletedUser

Vendég
Hiszek egy Istenben!
Hiszek egy hazában!
Hiszek a Grepolis 2.0-ában!
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok! az lenne a kérdésem hogy a szövetségi tag létszám itt mennyi lesz?
 

DeletedUser

Vendég
Pontos adatokat még nem tudunk mondani, még nem dőlt el, hogy milyen specifikáció lesznek az új világnak.
 
Fent