Grepolis 2.0 - játékos visszajelzések

DeletedUser5417

Vendég
2.0

Csak arra lennék kíváncsi hogy az új világ a Theta miért lesz 2-es világsebességű? Elég hogy a delta és epsilon kivételével mindenik világ lassú, nem kell nekünk ez is az legyen... A Thétának minimum 3-as gyorsaságúnak kéne lennie, de szerintem jobban örülne mindenki ha egy 5-ös vagy 6-os gyorsaságú világban játszhatnánk! A lassú világ unalmas és élvezhetetlen (legalábbis számomra, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül) Ha már új világ, legyen új gyorsasága is!!! A béta szerver is 3-as gyorsaságú...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A szerversebesség befolyással van a befogadóképességre. Minél gyorsabb egy szerver, annál kevesebben tudnak beregisztrálni. Számunkra fontos, hogy minél több játékos hozzáférjen az új tartalomhoz, ezért is döntöttünk a 2-es sebesség mellett.
 

DeletedUser5417

Vendég
Értem. De azért kár hogy nem lehet megoldani a szerversebességet a létszámhoz igazítani... A későbbiekben ezt nem lehet módosítani? Mindkettőt, vagy ez már így fixen marad?
 

DeletedUser5425

Vendég
2.0 Régi világokon?

Hali.

Engem az érdekelne, hogy a meglévő világok mikor lesznek frissítve ezzel a verzióval. Tudom, hogy írtátok, hogy nem mostanában...de kb mikor?
Mert imádom a 2.0-t, az összes változást..mindent. De semmi kedvem feladni a gamma világ beli városaimat és szövetségemet, hogy tudjak játszani az új dolgokkal. Ezért lenne jó minél hamarabb bevezetni a régebbi világokon is, hogy mindenki a saját környezetében tudja élvezni a 2.0 előnyeit.

Előre is köszi!

Dzsodzs
 

DeletedUser5063

Vendég
Ezzel a "gyorsasággal" 1 év is kell,mire eljutunk a csodához.Igazán sajnálom,hogy ennyi lett csak.:(
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nem lesz annyi idő, csak közös erővel kell építeni a csodát no meg farmolni ezerrel.A nehezebb része az lesz hogy meg kell védeni a csodás szigetet.
 

DeletedUser5063

Vendég
Mi nekiálltunk építeni a 25-ös sebességnél ott sem volt egyszerű. De 2-nél... majd meglátjuk.
 

DeletedUser

Vendég
2.0

Egy probléma 2.0 verzióval...de láttam ezt itt feljebb is vitatták.

az alfa szerver tudjuk h 1es sebességü.. namármost akkor h ha a csodákat szeretnék épiteni akkor az évekik is eltarthat,mert annyira lassu és unalmas,és ez szerintem nem tisztességes,minden barátom itt van meg minden ezért nem fogom feladni az itteni acc-omat,csak azért h egy telyessen uj szerverre regizzek mert ott gyorsabb meg minden.Tul sok időm van ebbe benne,és semmi kedvem ujra a semmiböl indulni.Ok rendben h nincs morál,meg a hóditás is a régi,ám legyen,de azért ez már zavaró tényező lehet.Arra vagyok kiváncsi h akkor ezt h küszöbölik ki a 2.0-nál h ne legyen ien fennakadás az 1es sebességü szervereken.

imádom ezt a játékot,és tetszik is,és a 2.0-nál is le a kalappal jó lesz,de most igy h ezt megláttam,komoly kétségeim vannak a tervezőkkel szemben h ezt hogy sütötték ki.

Nem tisztességes az ien játékálmény a többi szerverhez képest.Olyan érzés kapot el h attól félek ugy fogom érezni magam mint egy 90 éves öregapó aki most tanulja használni a kompjútert,neki lehet h megfelelő lenne mert az fél órába tart neki megtalálni h hol az egér curso-ra.Tehát mostmár nem vagyok benne olyan biztos h annyira jó lesz ez a 2.0 verzió az Alfán. :(

HA CSAK vami nem lesz ami Meglepetés...annak bizony örülnék. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az lenne a tisztelet teljes kérdésem hogy a belső faluból csak az fog tudni nyersanyagot szerezni aki a falu?
Fosztogatni csak kemény harcok után lehet?

Ez azért lesz vicces mert ha pl egy szigeten van 10 aktív játékos és csak 8 falu akkor valaki csúnyán le marad.... aki meg erős lesz szépen lassan legigázza az egész szigetet....

Vagy ezt rosszul látom?
 

DeletedUser102

Vendég
Hát szerintem mindenki tud fosztani aki elfogleja a falut:):)
 

DeletedUser

Vendég
más részt meg elképzelhető hogy lejjebb viszik a kellő nyersanyag szintjét, de ha nem akkor is csak összefogás kérdése, én pl. 1 hónap alatt 6 várost tudok foglalni és ezeknek a termelését eddig is felnyomtam fulra és így alig 10 nap alatt megvan az 1. szint, és ez csak 1 ember, vagyis a probléma csak a kicsiknek fog fennállni.
 

DeletedUser5063

Vendég
Az meg attól függ,mennyire szórja szét a csapatot a szerver.
 

DeletedUser

Vendég
Ha Zeusz és a fejlesztők is úgy akarják, akkor április 7-én, előreláthatólag csütörtökön kora délután fog indulni az új világ.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én meg már azt hittem hogy éjfélkor fog indulni a szerver... az lenne a jó ha kb 13:45-14:00 köz indulna a szeró :D
 

DeletedUser5063

Vendég
Minden játékos tudja fosztani a falut,amelyiket leigázott.A barbárokat fejleszteni is lehet,ez az,amit közösen lehet a többi szigetlakóval.
 

DeletedUser

Vendég
Mármint délután?

Ne idézd az előtted szólót! - szerk. Erpi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent