Foglalás

DeletedUser

Vendég
Linkelt jelentésekből a neveket mindenképp húzzátok ki, hogy ne lehessen beazonosítani, hogy hol történt, és kik voltak a résztvevői.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Szia ugyanaz a problémám mint múltkor,várost szeretnék alapítani nem hódítani,küldök gyarmatosító hajót minden katonából 100-at,de azt írja nincs elég egység a városban,segíts légyszi mennyi katonát kell küldeni?vagy mi lehet a baj?ez az alap városomom után az első alapítás lenne.Válaszodat előre is köszönöm.füles1.
 

DeletedUser

Vendég
A rendszer városalapításnál mindig beír 1 gyarmatosító hajót, ha van neked, ha nincs akkor is(küldendő csapatba). Ez a kiírás azért lehetséges, mert neked nincs gyarmatosító hajó a városodban, ezért nem tud küldeni és írja ki, hogy "nincs elég egység a városodban", mert nincs olyan legyártott egységed.(nevezetesen gyarmatosító hajó)
 

DeletedUser

Vendég
Szia van gyarmatosító hajóm.


Bocs tényleg nincs elnéztem köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szellemváros

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy szellemváros foglalásához kell -e kifejlesztve lennie az akadémiában a hódításnak és hódításként elindítani a gyarmi hajót, vagy foglalhatom simán támadással+ gyarmatosító hajóval??
Köszi a választ
Aqua
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok nekem az a problémám hogy kifejlesztetem a hódítást de valamiért nem tudok lázadást szítani.Mindig csak a sima támadást mutatja.Az azért van mert még nincs teljesen kifejlesztve a kaszárnya?
 

DeletedUser

Vendég
szia
ma foglaltam egy falut simán ment a foglalásom gyarmatositóval 150 gyujtóhajóval 188 birema val 51 tirema val mégis kiütőtték a seregem
ugy,hogy a gyujtóhajok nem sérültek csak minden más hogy lehet ez
 

DeletedUser

Vendég
Például úgy, hogy az ellenfelednek nagyobb serege van. Ahhoz, hogy egy várost elfoglalj (alpha, béta) mindkét fronton, tehát szárazföldön és vízen is folyamatosan védened kell a várost 24/12 (+ demokrácia) órán keresztül. Ha valamelyik hadszíntéren elveszíted a seregeidet, akkor annyi, vesztetted a várost.

A hajók: amíg vannak hadihajóid (birema, jelző, trirema), addig a gyújtóhajók nem jutnak szóhoz. Ha hidrával támadott az ellenfeled, akkor is csak a hadihajók mozdulnak rá, a gyújtók nem.

A gyújtóhajók a szállítóhajókat elengedik maguk mellett, tehát ha a hadihajóidat kiirtotta a támadód, utána a szárazföldi seregek elmehettek úgy a gyújtóhajók mellett, hogy azok rájuk se hederítettek, és győzhetett szárazföldön.
 

DeletedUser

Vendég
volt benne 1500 kard 1500 nyil 1500 lándzsa650 szekér szárazon nem győzőtt le nem értem a dolgot 150 gyujtó volt benne védeni és mind tul élte
 

DeletedUser

Vendég
Az volna a kérdésem a tisztelt fórumozókhoz, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy egy városból föllázítom a célpontot, de egy másik városból küldöm a gyarmatosítót?

A kisebb városban még nincs kész a hódítás, csak a gyarmatosító fejlesztés, viszont sokkal közelebb van a célponthoz.
 

DeletedUser1598

Vendég
Csak akkor tudod ezt megcsinálni, ha mindkét városodban ki van fejlesztve a hódítás.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Még új vok, és a rengeteg hsz. között nem találtam meg a kérdésemre a választ.
Szóval: Szellemváros foglalásához is ki kell fejleszteni a Hódítás-t, vagy elég a gy.hajó, KP,egységek, +lakosság ?
 

DeletedUser

Vendég
Ki kell fejleszteni szellemváros foglalásához is a hódítást, igen.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen a segítséget.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2927

Vendég
lázzadás

Sziasztok

Bétában szeretnék várost foglalni.Megvan mindennem szerintem.170 szabad nép,megfelelő nyersi,gyarmihajó.
Amikor ezek meglettek kezdtem volna neki.De nem jönn elő a felkeléskirobantása lehetőség csak a sima támadás.
Lehet azért mert nem fejlesztettem ki csak szállitó hajót és semi más hajóm nincs vagy miért lehet ez.
Légyszives akinek van őtlette írjon ide vagy provátba.
Előre köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Azért, mert a béta szerver még a régi foglalási rend szerint működik. Erről bővebbet (jaj de jó ezt leírni) a Súgóban olvashatsz :)
 

DeletedUser2927

Vendég
esküszöm,hogy az ősszesbetűt kiolvastam de nem jövök rá hol van az.
 
Fent