Foglalás

DeletedUser

Vendég
kérdés

Sziasztok sok tapasztalt játékos van ebben a játékban biztos a kérdésre is tudják a választ :)
Azt szeretném kérdezni hogy hány kúltura pont kell a 2. foglaláshoz.?????????:confused:
mivel tudtommal az elsőhöz nem kell.
légyszí minél gyorsabban válaszoljatok.
előre is köszönöm további szép napot
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Azt szeretném kérdezni,szellemváros foglalásánál ugyanúgy zajlik e a felkelés indítása mind más normál város esetén?
Végül is ott csak szellemek vannak,őket is fel lehet e lázítani?
:rolleyes:
 

DeletedUser185

Vendég
sziasztok, az uj foglalassal kapcsolatban kerdeznek, mert van egy problemam.

az ejjel foglalni szerettem volna.
szerintem mindenem megvolt:
-gyarmatosito hajo ott volt a kikotoben.
-kultur szintem alapbol megvan a masodik varoshoz, de mar a 3.-ik varoshoz szuksegest is osszegyujtottem.
-a hoditas az akademiaban ki van fejlesztve
-megvolt a felkeles, lazadas. igaz! nem en lazitottam, hanem egy szovetseges. de ugy tudom ez nem szamit.

miutan megkezdodott a lazadas, a 2-ik 12 oraban erkeztem be a gyarmatosito hajoval, kisero sereggel, szarazfoldi es tengeri tamadokkal es vedokkel egyarant.

az a legnagyobb baj, hogy a hajom elment a kiszemelt varosig, megtamadta...majd visszafordult!

van valakinek valamilyen otlete mit csinaltam rosszul? mert valoszinuleg valamit kihagytam... :(


nekem is ugyan ez van!!! valaki mondja már meg, mit kell csinálni!! :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ures város

Olyan kérdésem lenne h. el szeretnék foglalni egy ures várost. kuldtem kémeket de nem mutatta h. volnának csapatok a városban csak az épuleteket mutatta. Szoval ezek a városok uresek és csak kell kuldeni egy felfedezo hajot?
 

DeletedUser

Vendég
Ha üres város alatt a szürke szellemvárosokat érted akkor ha a jelentés azt mutatta, hogy nincs benne sereg akkor abban valóban nincs.
Aktív játékos esetén viszont csak az otthon lévő egységeket mutatja a jelentés.
 

DeletedUser

Vendég
És ha aktív a játékos, csak kivonta a csapatait, akkor meglepődhetsz. Szóval pontosítsd légy szíves, mit értesz "üres város" alatt :)
 

DeletedUser1598

Vendég
vihar06-nak, erre válaszolt:

Olyan kérdésem lenne h. el szeretnék foglalni egy ures várost. kuldtem kémeket de nem mutatta h. volnának csapatok a városban csak az épuleteket mutatta. Szoval ezek a városok uresek és csak kell kuldeni egy felfedezo hajot?
 

DeletedUser

Vendég
Helló!
Számomra nem egyértelmű hogy egy szellemvárost hogyan kell elfoglalni??
Mi kell hozzá? Kell-e lázítás? Milyen hajókkal kell menni?
Számíthatok-e ellenállásra?
 

DeletedUser

Vendég
Ha megvan a megfelelő kultúrszinted, és minden, a foglaláshoz kellő fejlesztésed, akkor úgy tudod elfoglalni, hogy szimplán megtámadod a várost, és a csapathoz hozzá adsz egy gyarmatosítóhajót is. Ha minden egységet legyőzöl bent, akkor tiéd a város.


Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Gy.hajóval+hadihajóval+Szállító hajóval és szárazföldi egységekkel kell menned.
Lázítani nem kell (Gammáról beszélünk!).
Ellenállásra számíthatsz, kémkedj.
 

DeletedUser

Vendég
Helló!
Köszönöm a hasznos válaszokat! Még 1 kérdés a hódítást is ki kell fejlesztenem?
 

DeletedUser

Vendég
(törölve)

Ezt szövetségi fórumra írd.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Helló!
A kiszemelt szellemvárosban kémkedésem után kiderült kb. 1,5szer több katonája van mint nekem!! Hogyan tudnám gyengíteni?? Isteni erők? Többször támadjam és az elesettekből gyártsak katonákat?? Tenger hada csak 2 hajóból áll!
 
Fent