Foglalás

DeletedUser1598

Vendég
Gyengíteni támadással, vagy isteni erőkkel, stb... nem értem miért volt ez a kérdés, de ugyanúgy kell csinálni, mintha bármilyen más játékost támadnál...
 

DeletedUser

Vendég
Bocsánat, de sehol nem találkoztam ezzel a kérdéssel,és úgy gondolom te segíteni tudsz: elfoglaltam egy várost, annak az akadémiáján -31 fejlesztési pont van. Ha fejlesztem az épületet, ezek csökkennek.
Az lenne a kérdésem, hogy amiket a másik játékos kifejlesztett azokat én majd megkaphatom, vagy mégegyszer ki kell fejlesztenem?
köszönettel:caspian
 

DeletedUser

Vendég
Jelenleg is a tiéd azon a fejlesztések, amiket az elfoglalt városban látsz. A játékos visszabontotta az akadémiáját pár szinttel, de ettől a fejlesztések megmaradnak. Amennyiben törölni szeretnél a visszafejlesztett szintekről fejlesztés, akkor előbb fel kell építened a kellő szintre az akadémiát.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Helló!
A gyarmatósító hajóval max milyen messze lehet menni??(várost foglalni) Valahol olvastam de sajnos nemtudom hogy hol!
 

DeletedUser

Vendég
Max 48 óra:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Helló!
Támadtam 1 szellemvárost vissza jött a jelentés hogy legyőztek! (Erre számítottam, mivel első kémjelentésből tudtam hogy sok védővel találom magam szemben!)Szellemváros vesztesége ??-jel Szóval van még egysége.Küdtem kémet hogy kb mennyiszer kell még támadnom mielőtt foglalást indítok és erre csak épületek szintjeiről kaptam jelentést!!! Pedig vannak védők tuti!
 

DeletedUser

Vendég
Vagy mégsem. A szellemváros lehet, hogy másnak is szúrta a szemét, és takarított egyet ő is egy foglalási terv első lépéseként :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
egy szellemvárosban minden nap maguktól fogynak a katonák plusz egy szintet esik az épület. ez magyarázhatja az egységek csökkenését
 

DeletedUser

Vendég
Vagy az is lehet a magyarázat, hogy valaki ott dugdosta a seregét, majd miután megtámadtad hazahívta őket.
 

DeletedUser

Vendég
Felkelés

Mi az a szimulátorban h. felkelés kirobbantása???
 

DeletedUser

Vendég
Gammán értelmezhető csak (egyelőre). Ezen a szerveren a városfoglalás másként megy, mint Alpha és Béta szervereken. Gammán ahhoz, hogy foglalni tudj, először felkelést kell szítanod olyan támadással, ami kifejezetten ezt célozza.
 

DeletedUser

Vendég
nekem az lenne a kérdéésem hogy kell lázadást csinalni mert 5000 falut akarok foglalni a 4000 és a 2000 mellé de a hoditas nincsen kifejlesztve de attol meg tudtam foglalni és hogy kell lázadást csinalni
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Mivel bizonyára a fórumot olvasók között jó páran foglaltak, biztos tudjátok a kérdésemre a választ. Ha a foglalás során a tengeri védőegységeimet kiviszik, a gyarmatosítóhajó megsemmisül, ebben az esetben a szárazföldi egységeim is megsemmisülnek? Vagy visszatérnek haza?
Sajnos erre sehol sem találom a választ.:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Mit értesz az alatt, hogy a "tengeri védőegységeidet kiviszik"?
 

DeletedUser1598

Vendég
1. Amit már Messalina is kérdezett. Ki "viszi" ki az egységeid? Rajtad kívül valószínüleg senki...:rolleyes:
2. Hová térnének haza? Nem a te faludban vannak a seregek? Esetleg támogatásban?

Ezekre válaszolva tudnék segíteni...

Ha támogatásban vannak a seregeid, és úgy foglalják el a támogatott várost, akkor a szállítóhajóid a szárazföldiekkel visszatérnek a saját faludba... Azokat nem, nyírják ki... Vagy mit akartál kérdezni pontosan???
 

DeletedUser

Vendég
Bocsánat. Nem voltam elég egyértelmű. Én foglalok. A 24 óra alatt vagyok.

Időközben megkaptam a választ Dragonrk-tól.
A hódítás (foglalás) alatt elég, ha az egyik-féle egységeidet (akár a szárazföldit, akár a tengerit) kiütik, akkor vége a hódításodnak. Ha nekem a tengeri egységeimet kiütik, az lett volna a kérdésem, hogy mi lesz a szárazföldi egységeimmel. De megkaptam rá a választ: visszatérnek a kiindulópontra.
 

DeletedUser

Vendég
segítség!

sziasztok

Mint másnak is nekem is gondom van a foglalással. 2 falum meg van de a 3. sehogy sem akar össze jönni már másfél napja foglalom tök üres falut és csak nem jön össze. Mindenem meg van hozzá, mindent a meg felelő mondom csináltam. Én szerintem a kultúr pont szórakozik, ezért az kérdezném meg kb mennyi kultúr pontocska kell a 3. faluhoz? :(:confused:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent