Foglalás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!Valaki leírná nekem miben más itt a gammán a hódítás?
Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
turbo szerver. vagyis itt pl 5 szinten nem 35 hanem 60 termelsz
 

DeletedUser

Vendég
ja fradi jó mondja épp ez az ki játszik béta világban? kérlek írjatok
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok, az uj foglalassal kapcsolatban kerdeznek, mert van egy problemam.

az ejjel foglalni szerettem volna.
szerintem mindenem megvolt:
-gyarmatosito hajo ott volt a kikotoben.
-kultur szintem alapbol megvan a masodik varoshoz, de mar a 3.-ik varoshoz szuksegest is osszegyujtottem.
-a hoditas az akademiaban ki van fejlesztve
-megvolt a felkeles, lazadas. igaz! nem en lazitottam, hanem egy szovetseges. de ugy tudom ez nem szamit.

miutan megkezdodott a lazadas, a 2-ik 12 oraban erkeztem be a gyarmatosito hajoval, kisero sereggel, szarazfoldi es tengeri tamadokkal es vedokkel egyarant.

az a legnagyobb baj, hogy a hajom elment a kiszemelt varosig, megtamadta...majd visszafordult!

van valakinek valamilyen otlete mit csinaltam rosszul? mert valoszinuleg valamit kihagytam... :(
 

DeletedUser102

Vendég
Bocsi lehet hogy támado hajot nem küldtél!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
de kuldtem. :)
ha nem kuldesz tamado hajot akkor a rendszer egyszeruen nem engedi elindulni a tamadast, en legalabbis igy tapasztaltam regebben.

ment a gyarmatosito hajo, lovasok, hoplitak, parittyasok, szalllitok, biremak es jelzohajok, tehat ment mindenki. :) vedoket a szigetrol kaptam volna.:)

en meg arra tippeltem, hogy nem-e az elso 12 oras lazadasban ertem be es nem a masodik 12 oras felkelesben, de nem, mert megneztem a jelenteseket, majdnem 1 oraja tartott mar a masodik 12 oras felkeles.
 

DeletedUser

Vendég
ugy nez ki meg egy bugot talaltam... :(
a rendszer valamiert bezavarodott attol hogy en felkelest szitottam egy varosban, de mas foglaltam, amiben meg egy szovitars szitott felkelest es o meg azt foglalja amit en lazitottam. valamiert ezt nem kezeli a legjobban. :(
most probalkozunk, hogy ugyanabbol a varosbol menjen a csapat lazitani es foglalni is....meglatjuk. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem:Ha a körmenet még tart amikor elindítom a gyematosítást,de vége mire a hajó beér akkor elkezdi a gyarmatosítást vagy csak támadásnak veszi.

A választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
S hajó megérkezésének pillanatában ellenőrzi a kultúra szint meglétét.
 

DeletedUser

Vendég
Ki van fejlesztve a gyarmatosítás. Meg van a 18 kultúra pontom a következő foglaláshoz,
Rendelkezésre áll a megfelelő mennyiségű nyersanyag.

Mégsem tudok gyarmatosító hajót gyártani.

Vajon miért?

image-AEFE_4C0FF442.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Dragonrk

Ez valami egyáltalán nem gömbölyű:

Minden együtt van a foglaláshoz(Foglalás kifejlesztve, Gyarmatosító hajó ment, felkelés még 6 óráig élt mikor odaértem - elötte 4x "tisztítottam" a terepet, mire egy egyszerű sima fosztásba torkollott a foglalás:

[report]00d0e768711ee5f4ec0313bfbdd7c76f[/report]

És ez már a 2. eset ugyanennél a városnál...Nem lenne ez nagyobb probléma, a hosszadalmas utat nem számítva, hanem mér csinálja ezt?????


Sir Andrew
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell több helyre leírni a kérdésedet.

Foglalási változások
Moira mondta:
A felkelés 12 órán át tart, amely idő alatt nem lehet a várost elfoglalni, ezt követ egy újabb 12 óra, ami alatt bármikor megérkezhet egy gyarmatosító hajó, és akkor egyből elfoglalja a várost.
Az esetleges kellemetlenségekért elnézést.

Meg kell várnod az első 12 óra leteltét, csak utána tudod elfoglalnia várost. (Kék ököl ikon, piros lesz)

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Dragonrk

Köszi, látom én voltam a hibás, remélem sikerülni fog...És elnézést hogy 2 helyre irtam, de idegességemben az "Áthelyezve" megzavart, nem találtam első nekifutásra a megfelelő helyet..Hja ne sokat várj egy 64 éves vén trottytól...

Üdv ANdris
 
Fent