Foglalás

DeletedUser2927

Vendég
.

Szoval ha jol értelemzem akor kitakaritoók.Viszajövök és gyarmatositoval indulok neki.Akor kezdi a város elfoglalását.Nincs külön belső-kűlső lázadás?
 

DeletedUser

Vendég
ilyen problémám nekem is van!3szor ugrottam neki egy városnak hogy elfoglalom,de egyszer sem sikerült pedig neki nem volt semmije én pedig küldtem elég sok mindent!
ez miért van???
 

DeletedUser

Vendég
Csata Szellemvárosnál

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne szellemváros foglalásával kapcsolatban, amire nem találtam még egyértelmű választ.

Sikerült kikémlelnem egy szellemvárost, így tudom milyen egységekre számíthatok (szárazföldi, tengeri egyaránt). A szimulátorban megnéztem, hogyan alakulna egy csata és ugyan azt írja, hogy a támadó nyerne, mégsem tudom minden hajóját elpusztítani, csak a szárazföldieket és maradna pár hajója. Ekkor mi történne? Sikerülne elfoglalnom úgy a várost, hogy a tengeren nem öltem meg minden hajóját?
Sajnos elég sok hajót kellene még gyártanom, hogy ott is én nyerjek és nem szeretnék még 2-3 napot várni, mert addig más elviheti előlem (elég jól felépített város, amit érdemes elfoglalni)

Előre is köszönöm a válaszokat,
Seraph
 

DeletedUser

Vendég
A város foglalásához mind a szárazföldi, mind a tengeri egységeket el kell pusztítani.
 

DeletedUser

Vendég
Felkelés leverése

A következő kérdésem lenne. Hogy tudom a felkelést leverni, amit a városomban szítottak?
Előre is köszönöm a válaszokat.:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Röviden és tömören: sehogy.

Azonban amíg katonáid vannak a városban, addig nem tudják elfoglalni azt. Más kérdés, hogy ha a katonáidat mind egy szálig levágják - akár a gyarmatosító hajóval az utolsó lépésként -, akkor a hódítóé lesz a város.
 

DeletedUser

Vendég
Ami elméletileg annyit jelent, hogy ha egy hódító hajóval megtámad a felkelés második 12 órájában, de a városban jelenleg nincsen ott tartózkodó csapatom, mert éppen portyáznak, akkor, amikor visszaérnek, elméletileg visszaverhetem a hódítót, tokkal vonóval.
Köszönöm a választ.
 

DeletedUser1928

Vendég
Sziasztok,
mi történik a gyarmatositó hajóval ha amikor beérkezik a támadás nem lesz meg az összes kulturpontom de a város seregét és a hajókat legyőzöm?
 

DeletedUser

Vendég
Visszafordul mintha csak hagyományos zsákmányszerző támadásra küldted volna.
 

DeletedUser1928

Vendég
A tegnap támadtam meg egy játékost, ma pedig amikor foglalni akarom ezt az üzenetet kapom:
"A játékos le van tiltva, igy nem tudod támadni vagy támogatni."
Ez mit jelent? Hogy lehet szabadságra menni egy nap alatt? Azt mondta, hogy a tegnap este jelölte be a szabadságmódot. Igy ki lehet bújni a foglalás alól?
 

DeletedUser1598

Vendég
Azt jelenti, hogy a supporttól kitiltást kapott. Nem szabadságot
 

DeletedUser1928

Vendég
Köszönöm a gyors választ. Mondta, hogy valami huncutságot akar csinálni és közönséges stílusban provokált. Végül is ez akkor azt jelenti, hogy már soha nem lehet elfoglalni a várost?
 

DeletedUser

Vendég
Nem, csak amíg a tiltás le nem jár. Nem mindenkit tiltanak végleg.
 
Fent