Foglalás

DeletedUser

Vendég
n-edik kultúrális szinthez (n-2)*(n-1)*1,5 kultúra pont kell

jelen esetben neked 3-as kultúra szintre van szükséged, tehát (3-2)*(3-1)*1,5=3 kultúra pontra van szükséged. Egyébkét ha el akarsz foglalni egy várost és még nincs elég kultúrpontod, akkor kiírja, hogy még mennyi pont szükséges a szintlépéshez.
 

DeletedUser

Vendég
Szellem város

Szellemváros foglalásánál is kell a felkelés, vagy mehetek rögtön a gyarmatosító hajóval?
 

DeletedUser1598

Vendég
Szellem városnál ki ellen lázítanál???:D:D:D a szellemek ellen??
Mehetsz rögtön gyarmatosítóval.
 

DeletedUser

Vendég
Morál

Ez a morál itt a deltán nagyon nem jó. Ha valaki nem nagyon fejleszti a városát mondjuk marad 4000 pontos megtámad engem aki 12000 pontos vagyok simán fel tud lázítani egy kisebb sereggel is. Én pedig a szimulátor szerint az egész seregemmel nem tudom legyőzni. Átestünk a ló másik oldalára. Gondolkozom, hogy abbahagyom a játékot ezen a világon.
 

DeletedUser1598

Vendég
Felőlem... azt csinálsz amit akarsz...

Nem tudom, mekkora sereged lehet de ha a egy 4000 pontost 12000 pontosan nem tudsz leverni morállal, akkor... akkor... akkor... akkor húzzál bele... 12000 pontosan már rég kéne akkora sereged lennie, hogy egy 4000 pontost leverj... csak egy személyes tipp volt...
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan nem próbáltam még a deltát, de azért van erős megérzésem.
Ha egy 4000 pontos játékos támad meg, védekezésnél 100% morállal fogsz harcolni.

Azaz a morál negatív hatása csak akkor érezhető, ha egy nagyobb játékos támad meg egy kisebbet.
 

DeletedUser1928

Vendég
Sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy lehet-e valamilyen módon foglalni olyan várost ami gyarmatositó hajóval 50 órás távolságra van?
 

DeletedUser1598

Vendég
ha a sereged 26, vagy annál több óra alatt ér, be, és ugyanakkor, de másik seregben küldöd a gyarmhajót, akkor igen.... de NINCS ÉRTELME gyarmatosítóhajóval 10 óránál távolabb lévő várost foglalni... szerintem.
 

DeletedUser

Vendég
Nem. A gyarmatosító hajó leghosszabb megtehető útja 48 órás.

Ha normál esetben 50 óra az út, akkor egy világítótorony kifejlesztésével, avagy az Akadémián a térképészettel ez levihető pont megfelelő időre :)
 

DeletedUser

Vendég
nem sikerül

Sziasztok!

Bocsi, régóta játszom, de eddig elboldogultam, most azonban elakadtam és szeretnék segítséget kérni. Szellemvárost szeretnék elfoglalni, küldtem gyarmatosító hajót, katonákat és 48 órája védem, de nem tudom, hogyan tudom elfoglalni. Olvasgattam a bejegyzéseket, de a kép nem állt össze és egyszerűbb nyíltan megkérdezni. Kultúrpont 3/4 ill. 10/18 mit kell még tennem? Köszönöm a segítséget!
 

DeletedUser

Vendég
Melyik szerverről van szó?

---

Kieg.: Végülis mindegy. Nem támogatni kell küldeni, hanem támadni. A gyarmatosító hajóval kell mennie szárazföldi egységeknek (szállítóhajón) és tengeri egységeknek is.
 

DeletedUser

Vendég
Mindenképpen támadni kell a szellemvárost is. A gyarmatosító hajós támadást követően más egységeket küldhetsz mellé védeni, de gyarmathajóval támadd!
 

DeletedUser

Vendég
Valaki megtudja mondani miért jött vissza a gyarmatosító hajóm dolgavégezetlenül?




-szerkesztve-
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent