Kérdés

DeletedUser5637

Vendég
Faluk

Sziasztok!
A kérdésem az lenne hogy a Theta szerveren a falvaknak a hangulata meddig mehet le mielőtt fellázadnának ?
Köszönöm a választ.
Üdv Biszmark
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom meghívni ismerősömet a játékba, hogy egymás közelébe kerüljön a városunk?

Köszi

Itt nincs lehetőség a saját városod közelébe meghívni ismerősöket. Legfeljebb úgy kerülhet közel hozzád, de nem biztos így sem, ha ugyanabba az égtájba rakatja ki magát.
Persze függ attól is, mióta játszol, mert ha nemrég kezdted (pl. 1 hete) a játékot, akkor kis szerencsével pár szigettel arrébbra ki is rakja.
 

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy zsarolhatom a nálam kisebbeket nyersanyagért?
A szabályzat nem tiltja.
 

DeletedUser

Vendég
Lehetséges nyersanyagért zsarolni más játékosokat, ezt nem tiltja a szabályzat, csak azt, ha életbeli javak, vagy aranya a zsarolás tárgya.
 

DeletedUser4197

Vendég
mi lesz azokkal az emberekkel akiket az építkezésnél felhasználunk??? meghalnak építési balesetben vagy beépítik az épületbe, hajóba??
 

DeletedUser

Vendég
BalázsKiss: az épületben fognak dolgozni mindaddig, amíg az épület bontásával fel nem szabadítod őket.

Inaska: arany, pénz, vagy egyéb, ami nem csak a zsarolt játékos játékára hat ki.
 

DeletedUser5523

Vendég
Egy olyan kérdésem lenne ezzel az új belépési rendszerrel kapcsolatban (Théta-belépési bónusz), hogy a 2. napi belépésre felajánlott 10 db. kék "kristályt?", ez mi akar lenni? Elfogadtam, de semmi hatást vagy pluszt eddig nem láttam!
 

DeletedUser5637

Vendég
Sziasztok!
A Théta világon nem lehet körüzenetet küldeni .
Másnál is jelentkezett ez a probléma ?
A szövetségben senki sem tud küldeni.
Az alapító én vagyok tehát be van jelölve a körüzenet.

Üdv : Biszmark
 

DeletedUser

Vendég
Hali

Szeretném megkérdezni hogyan lehetséges az,hogy a kezdők védelme alatti időszakben támadás ért.
 

DeletedUser5637

Vendég
Sziasztok!
Még mindig nem tudok körüzenetet küldeni!
Tud róla valaki valamit ?
 

DeletedUser

Vendég
Helló!
A zsákmány fejlesztésnél h értsem azt "a falvak négy helyett nyolc féle nyersanagyot kínálnak" akkor pl 5 perc helyet 10 percnyi nyersanagyot kapok?
 

DeletedUser

Vendég
Igen. Ez egy fordítási baki, a fejlesztők felé már jeleztük.
 

DeletedUser

Vendég
Azt még a support se tudja, majd idejében tájékoztatnak, figyeld meg, majd ezt fogják írni :p
 

DeletedUser

Vendég
Szabad népesség

Üdv! Kérdésem lehet, hogy nagyon hülye, de nem tudom mit tegyek. Minden anyagon fullon van, de nincs szabad népességem, így nem tudok tovább fejleszteni semmit. Most mit tegyek? Tanya, raktár, szenátus, akadémia a maximumon. Előre is köszönöm!
 
Fent