Kérdés

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Szeretném megtudni,hogy hol lehet megnézni,milyen erökkel támadnak rám.Ha lehet szájbarágosan,mert már nyomot hagytam a monitoron a sok klikkelgetéssel,de nem jöttem rá hogy kell..
 

DeletedUser

Vendég
Sehol. Athéné Baglyával tudod lekémkedni a feléd tartó sereget, ha nem tett rá az indítója valamilyen állandó varázst.
 

DeletedUser

Vendég
Eszköztár

Jó reggelt!

Következőt szeretném kérdezni.

Telepítettem az eszköztárat, 3 világban vagyok jelen,2 - ben működik, a harmadikra, azt írja ki, -Ebben a világban nincs városod.

Mi lehet a gond.?


A segítséget köszönöm.

Üdv: Csilli
 

DeletedUser

Vendég
Abban a világban amin ezen a néven voltam,/Csilli / ott már nem , viszont másik 3-ban
más neveken , igen ! Amikor a fórumra regisztráltam, Csilli még meg volt.

Csilli
 

DeletedUser

Vendég
Üdv így van, minden világon más néven futok, nem csak a Grepolison, másikon is !!!

Nincs a szabályzatban, hogy ugyanazon a néven, kell regisztrálni ,minden világon !
Nem tudom, ez miért gond!!!???


Hidd el meg van a jó oldala, előnye, aki az egyik világon ellenség, nem kell ,hogy a másikon is az legyen.

De , nem ez volt a kérdésem .:))))) Kaphatok választ???


Csilli
 

DeletedUser

Vendég
Üdv !

Akkor nem tudhatom meg, miért nem müködik a 3. világon ami a másik kettőn működik ??

Fontosabb, hogy miért nem vagyok egy néven az összes világon? Szerintem nem vagyok egyedül, legalábbis a tudtom szerint ! / vagyunk páran akik nem azonos néven regeltek mindenhova !

Na mindegy ! :))))

Köszönöm

Csilli

P.S : [/COLOR]Békés,boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek,kellemes időtöltést,jó pihenést ! [/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Mert a toolbar egyszerre csak egy nicknevet tud kezelni. Ha a harmadik világon másik nicknévvel vagy, akkor előbb ki kell jelentkezned az 1. nicknévvel, és bejelentkezni a 2.-kal.
 

DeletedUser

Vendég
segítség kellene!!

Tehát:A szenátusban egyszerre 2 építkezést tudok kijelölni,hogyan lehetbe ezt megnövelni???:confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
de helytartó nélkül nem lehet? például szenátus fejlesztésével vagy ilyesmivel?
:confused::confused:
 

DeletedUser1598

Vendég
Csak betámadod gyarmatosítóhajóval, és sereggel. Ha bent a gyarmhajó, tied a város.
 

DeletedUser

Vendég
és persze meg is kell védeni, mert vannak olyanok akik farmolják
 

DeletedUser

Vendég
hogyan lehet a kaszárnyában parityásokat és minden más féle embereket kiképezni?
mármint csak kardforgatókat tok kiképezni a többit nem:confused::confused:
 

DeletedUser

Vendég
Először is: olvass súgót. Aztán építs Akadémiát, fejleszd ki benne a megfelelő egységtípusokat, majd pedig tudsz képezni megfelelő egységtípusokat.
 
Fent