Kérdés

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy alap kérdés, de ezt a Wikiben sem találtam. Mitől függ az, hogy pl. aktuálisan hány kiképezhető emberem van? (Pl kardforgató) :rolleyes:

---------

Tiszta sor, rájöttem
1 emberhez adott erőforrásmennyiség szükséges, és amennyi erőforrásom van attól függ a képezhető emberek száma.
De azért kérek 1 megerősítést
Köszi!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
1. Kerüld a dupla postot légy szíves (vagyis ha már írtál, a következő postot az előző hozzászólásod szerkesztésével ahhoz fűzd hozzá.

2. A képezhető sereglétszám két dologtól függ, mindkettőről információt a felső Erőforrás-sávon találsz:
- szabad lakosok száma (a tanyával növelheted), illetve
- rendelkezésre álló egyéb erőforrások (nyersanyagok, illetve mitológiai lényeknél áldáspontok) mennyisége.
 

DeletedUser1598

Vendég
A seregeket erősítő fejlesztések hogy hatnak a támogató egységekre?
A támogatott város fejlesztéseik hatnak rájuk, vagy a támogatóé?
 

DeletedUser1598

Vendég
Ezt szerettem volna hallani:D Köszönöm a választ:)
 

DeletedUser

Vendég
A csapatok követelése (toborzás)-ról semmi infót nem találtam a Wikin... :(
Milíciákat, vagy "Normál" harcosokat lehet toboroztatni, illetve ennek száma mitől függ? Esetleg teljesen random? Uccsó kérdés, hogy ezek csak más játékosok ellen él, vagy Robotcsapat-ból is lehet "követelni" ? Köszönöm! ;)
 

DeletedUser

Vendég
Normál katonákat, belső falvak hangulata és erejétől függ a számuk (50%-50%-nál ha jól emlékszem 6 db) utcsó, igen más játékos ellen is véd, de támadni is lehet velük. Ezt a robotkatonákat nem értem...
 

DeletedUser

Vendég
Normál katonákat, belső falvak hangulata és erejétől függ a számuk (50%-50%-nál ha jól emlékszem 6 db) utcsó, igen más játékos ellen is véd, de támadni is lehet velük. Ezt a robotkatonákat nem értem...

Csak ha robot várost szeretnék támadni, arra gondoltam...
De az "csak" fosztogatásra jó akkor ezek szerint... :rolleyes:


Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Nem csak fosztogatásra, ezek a katonák amiket toborzol a falvakból, teljes értékű katonák, ugyan olyanok mint amit te képezel ki.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Olyan kérdésem volna hogy a lovasokat kifejlesztettem már aaz akadémián, de a kaszárnyában nem tudom őket kiképezni (van elég ember és nyersanyag is) miért van ez igy?:D
 

DeletedUser

Vendég
Bocs azt nem fűztem hozzá hogy 16-son van az akadémiám:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A kaszárnyádnak akkor is 10-esnek kell lennie minimum. Egyik épületszint nem váltja ki a másik épületszint iránti igényt.
 

DeletedUser

Vendég
azt szeretném meg tudni, hogyha egy olyan várost foglalok ami egy másik városba küldött támogatást és akár így "üres" akkor a foglalás sikertelen lesz? epsilon világról van szó..szóval elkezdődik az ostrom vagy nem? és aha nincs ott senki akkor ha az ostromnak vége akkor enyém a város?

köszönöm előre is!
 

DeletedUser

Vendég
Igen, akkor tied a város, a támogatásban lévő egységek pedig eltűnnek.

A foglalás feltétele, hogy a foglalandó városban állomásozó valamennyi egységet legyőzd. A saját, azonban máshol állomásozó egységek legyőzése nem feltétel.
 

DeletedUser

Vendég
A kérdésem az, hogy a falvakban megölt katonák (50-es hangulat alatt) miért nem számítanak bele a megölt katonák közé, hiszen nem milícia, hanem katonák, akik nekem is veszteséget okoznak.
 

DeletedUser1598

Vendég
Mert milíciáért ÉS ZÖLDZÁSZLÓS FALVAKBAN MEGÖLT EGYSÉGEKÉRT NEM JÁR harci pont.
 
Fent