Kérdés

DeletedUser

Vendég
Köszi a választ.
Még vmi.
Ha vkinek több városa van, a különböző városaiban képzett katonákat tudja egyszerre indítani harcba (mindet a saját városából), vagy csak ha előtte összevonja egy városba, vagy sehogy se.
Ha ugyanannyi katonával egyszerre támadok, az nagyobb kárt okoz az ellenfélnek mint ha hullámokba (fegyverek szerint) indítanám őket?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Katonaság összevonása:)

Sziasztok ez engemet is érdekelne, hogyan lehet összevonni a miliciákat?
Mivel ha hullámban támadsz és tételezzük fel egy mitologiai lényt már félig kinyírtál de úpsz vége a csatának 2s-múlva már megint teljes értékü védőként fog funkcionálni!!!
Az meg egy kicsit vicces, hogy 24 városból inditok egyszerre csapatokat egy jól bevédet város ellen holot létszámilag nyerhetnék de mindig elölről kezdödik minden fügetlenül, hogy hány másodperc telt el a két támadás között!

Választ előre is köszönöm:Motorosmuki
 

DeletedUser

Vendég
Kitüntetés kép feltöltés

Bocsi az off-ért, de pár napja belefutottam egy topicba, ahol azt kértétek, h aki tud töltsön fel képet a kitüntetés-értesítőablakról, de most nem találom h hová. Ha vki megmondja, akkor felteszem.
 

DeletedUser

Vendég
2.0 harci pont

Szia!

Hogyan lehet a magyar 2.0-án a Thetan már valakiknek harci pontjuk?
Tegnap indult és él a kezdők védelme mindenkinél. Kiért kaptak támadó hp-t? Néztem védő hp-ja viszont senkinek sics.

Köszi a választ.
 

DeletedUser5523

Vendég
Théta térkép

Sziasztok!

A Thétán egy olyan gondom van, ha a nagy térképen keresek egy szigetet, utána hogyan tudok visszalépni az én saját szigetem térképére? Eddig csak a Kilépés és újra belépéssel tudtam ezt megoldani! Van erre valami más megoldás?


Közben megtaláltam az Ugrás az aktuális városra gombot! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia!

Hogyan lehet a magyar 2.0-án a Thetan már valakiknek harci pontjuk?
Tegnap indult és él a kezdők védelme mindenkinél. Kiért kaptak támadó hp-t? Néztem védő hp-ja viszont senkinek sics.

Köszi a választ.
szia! van szellem város amit már lehet támadni és ott is vannak kardosok. ő utánnuk kaphatott h.p-t :D
 

DeletedUser

Vendég
Köszi!
Micsoda mázlis helyen voltak :)

Ne idézd az előtted szólót! - szerk. Erpi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5546

Vendég
nincs a szigeten gépfalu

Sziasztok!
Tanácsot, segítséget kérek. Alapítottam egy új várost egy üres szigeten. Mindene megvan a városomnak, piactere is, de a szigeten nincsenek gépfalvak. Miért? Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? Minden ötletet köszönettel fogadok.
 

DeletedUser

Vendég
Semmit. Azon a szigeten nem is lesznek. Gépi falvak nélkül kell az ottani városodat építgetned.
 

DeletedUser5546

Vendég
Köszönöm, akkor ezek szerint nem jó szigetet választottam, de amíg nem települök oda, addig ez nem derül ki. Hát, most már mindegy. Még egyszer, köszönöm.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
De kiderül!

Amelyik szigetre építhetsz új várost, azon lehet látni, hogy vannak-e gépi falvak (és más játékosok falvai), vagy éppenséggel nincsenek.
 

DeletedUser

Vendég
A toborzás, illetve a zsákmány kifejlesztése hihetetlenül gagyi a 2.0-ban, semmi értelme az egésznek...

Egyetértetek, ellenzitek?
 

DeletedUser5451

Vendég
Hogyan lehet hozzáadni a gyorslistához a raktárat?
Pontosabban, mi a linkje a raktárnak?
 

DeletedUser

Vendég
A zsákmány kifejlesztésének a 2.0-n annyi értelme van hogy nem 5 percenként hanem 10 percenként kell menni kattingatni.

Gyorslista csak prémiumfunkcióval használható.
Próbáld ezt:
javascript:Layout.buildingWindow.open('warehouse')
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy különleges épületekből (mint torony, kereskedőház, világítótorony, stb) hány félét lehet építeni?
 

DeletedUser

Vendég
Köszi.Azt hittem, hogy 3-at lehet összesen, mert a hely megvan 3-nak.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom meghívni ismerősömet a játékba, hogy egymás közelébe kerüljön a városunk?

Köszi
 
Fent