Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser102

Vendég
Hát én el forgattam az elsőt utána 50 aranyért ha jól láttam ujra lehet forgatni:) A másik egyszer már voltak jó nyeremények amiket ide is el lehetett volna hozni PL a üstből való keverékekből sok jó dolgokat lehetett kapni:)
 

DeletedUser8461

Vendég
A másik pedig, hogy ez a Halloween event nagyon erős volt. Egy jutalommal több száz egységet heletett kapni, így a karácsony ezért is enyhítettebb kicsit.
 

DeletedUser9302

Vendég
Jó ez, karácsonykor jobb pihenni, nem lógni a Net-en (bár én azért béke ellenében is felnézek), tehát jobb nem azért feljövöhetni, hogy milyen jó jutalmat kapok :eek:
Tehát nekem ez megfelel :D
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv.
Azt szeretném megkérdezni hogy kérhetek némi infót a karácsonyi eventről?
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Barbossza,

Minden nap pörgethetsz a szerencsekeréken, összesen 6 nyeremény van minden nap, ezek változnak. Ha többet szeretnél pörgetni, akkor Prémiumért megteheted. A nyeremények naponta változnak, és vannak körülük igen hasznosak is, pl. több heti nyersanyag bónusz.

Még mielőtt sokan reményt fűznének hozzá, a 24. napi nyeremények sem fognak a többitől különbözni.
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Gitta,

Amennyiben a felhasználónévhez rossz jelszót próbál beütni valaki, akkor megjelenik egy oldal, az alábbi felirattal:

"You have entered an invalid username or password. Please enter the correct details and try again. Don't forget that the password is case sensitive. Forgotten your password? Click here!"

És itt a "here" gombra kattintva tudsz új jelszót kérni, a rendszer a regisztrációkor megadott e-mail címre fogja ezt küldeni.
 

DeletedUser9302

Vendég
Ha esetleg az e-mailodat is elfelejtetted akkor e belépőablakok alatt találod a "Elfelejtett jelszó" részt.
Ha kéred akkor a másodlagos e-mailra (amit bejelöltél pont ilyen esetre) küld emlékeztetőd (vagy új jelszó lehetőséget, nem tudom).

De gondolom ezt nem felejtetted el :D
Csak kiegészítés képpen.
 

Gitta72

Member
Szia Gitta,

Amennyiben a felhasználónévhez rossz jelszót próbál beütni valaki, akkor megjelenik egy oldal, az alábbi felirattal:

"You have entered an invalid username or password. Please enter the correct details and try again. Don't forget that the password is case sensitive. Forgotten your password? Click here!"

És itt a "here" gombra kattintva tudsz új jelszót kérni, a rendszer a regisztrációkor megadott e-mail címre fogja ezt küldeni.


Köszönöm a választ. Nem olvastam el figyelmesen a feliratot...
Az email-emet természetesen nem felejtettem el... :DDD
 

DeletedUser

Vendég
Udv!!

Az normalis dolog, hogy tegnap este megtamadtak, kikuldtem a jelzoimet a szigeten levo egyik varosba, majd a varos ma reggelre eltunt?
Oda lett 233 jelzom, a romok maga ala temette a csapatot.. A varosnak nyoma sincs, eltunt a szigetrol..
Elosszor nem szellemvarosnak kene lennie ha arrol van szo??
Komolyan mondom, kezd a tokom tele lenni ezzel a jatekkal.. Nem eleg hogy az idozitesnel is sorra dobalja a sereget, 20 mp-eket teved.. Hol elore dob, hol hatra.
Multkor 4 varosnyi szf sullyedt, mert a jelzot nem jo helyre tette be..
Arrol mar nem is beszelek, hogy 10 tamadasbol 9 az -5 es -28% kozti szerencsevel megy...
Hajra inno games!!

1lqTh.jpg1lqTs.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az igeeen, ilyen még velem nem volt, szerintem írj supportnak. De a szerencsét már én is nagyon unom mert hiába a prémium a sziget küldis bónusz az áldás ha -25%-os szerencsével, adtam annak bizonyos végterméknek egy pofont. Ami még csak 10 ből 5 támadásnál lenne ok, de 10ből 8 mínuszos szerencsével megy. Pedig ha nem tévedek az előnyökért fizetek ami így nem előny hanem azért fizetek, hogy legalább nullán legyek?
 

DeletedUser8461

Vendég
Sziasztok,

Amit a játékban tapasztaltok, az teljesen normális.

Ha valaki elindítja a felhasználója törlését, akkor a visszaszámlálás lejártakor városai eltűnnek. Amennyiben a város kevés pontszámú, akkor meglehet, hogy nem szellemváros lesz, hanem egyből eltűnik, mert amikor szellemvárossá változik egy város, minden épület egy szintet esik naponta, és ha kevés épület van, alacsony szinten, akkor egyből eltűnik.

A szerencsével mindenki így van, a támadásaim 80%-a mínuszos szerencsével van, és nem túlzok.

A Szupportra írásnak csak akkor van értelme, ha valós hibát észleltek, ezek nem tartoznak bele.

A Prémiumba azok az előnyök tartoznak, amik a játékban, és a Wikin fel vannak tüntetve, az, hogy vettél prémiumot ilyen esetekben nem jelentenek előnyt. Mit mondjon az, aki havonta 50.000 aranyat vesz, például.

Remélem tudtam segíteni.
 

DeletedUser9231

Vendég
Sziasztok!
Egy új kérdés.
Az alap szituáció egy régi foglalásban futó szerver.
A gyarmit bejuttattam a városba. Ha én aktiválom a szabimódot miközben a foglalás tart akkor a foglaló csapat abba fogja hagyni a foglalást és hazajön vagy minden megy a maga útján és a város az enyém lesz (feltéve ha nem ütnek ki onnan)???
A választ előre is köszönöm! :)
Üdv.: luh214
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia,

Akkor a foglalás abbamarad. Viszont ha nem te, hanem a foglalás alatt lévő játékos kapcsol szabadság módra, akkor a város a tied lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Ha már valamiért majd 50000 Ft.-ot kifizet valaki nem hiszem, hogy a szerencse a legnagyobb gondja, de én 2-3 hetente azt a 3 ezret per pillanat arra költöm, hogy legalább a normált elérje. De lényegtelen mert wiki is azt írja a "szerencse (véletlenszerű)" ami paradoxon mivel egy számítógépes pogromról lévén szó, tehát a wiki se tartalmaz valós állítást, le is vonom a következtetést.
 

DeletedUser8461

Vendég
Ha már valamiért majd 50000 Ft.-ot kifizet valaki nem hiszem, hogy a szerencse a legnagyobb gondja, de én 2-3 hetente azt a 3 ezret per pillanat arra költöm, hogy legalább a normált elérje. De lényegtelen mert wiki is azt írja a "szerencse (véletlenszerű)" ami paradoxon mivel egy számítógépes pogromról lévén szó, tehát a wiki se tartalmaz valós állítást, le is vonom a következtetést.

Aki bele akar kötni valamibe, az nagy valószínűséggel találni fog olyat, amibe beleköthet. A játékban van véletlenszerű számsor generátor, ez határozza meg a szerencse értékét.
 

DeletedUser9231

Vendég
Sziasztok!
Van mára is egy hülye kérdés. Remélem senkit nem untatok vele :)
Láttam, hogy nagyon sokan szeretnének (köztük én is) egy 4-es sebességű szervert. Tudom, hogy a szerver indulási idejét, paramétereit nem feltétlen a support állítja össze hanem magasabbról jön.
Kérdésem az lenne, hogy lehetne-e valamilyen formában "kiharcolni" egy gyorsabb világot?? Gondolok itt petícióra pl. vagy vmilyen más megoldásra amit el lehetne juttatni oda föl (azokra gondolok akik a paramétereket döntik el).
A választ előre is köszönöm :)
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia luh,

A Pi többé kevésbé játékosok kérése, és egy utána következő szavazás érdeme. Habár elég szigorúan veszik a játékvilágok paramétereit, nem látom akadályát annak, hogy indíts egy topicot itt a fórumon, és felvonultasd ötletedet. Ha többeknek tetszik, akkor lehet belőle valami, de igen nagy számban kellenek pártolók.
 

DeletedUser9302

Vendég
Röviden, mintha aláírásokat gyűjtenél.
Remélem megcsinálod az oldalt, ne akarom elvenni tőled az érdemet.
 
Fent