Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser9302

Vendég
Köszönöm szépen, van tényleg egy kis elírás!
Egyébként kösz, nem tudtam erről, hogy akkor nem kell jelszót írni :D

(A színt csak a 400. kommentem miatt használom)
 

DeletedUser8461

Vendég
De akkor sem kell Darkest. Na..... ;) Nem kell, hogy sok hozzászólásod legyen, de azok legyenek tömörek, és segítőkészek.
 

DeletedUser9302

Vendég
Értem értem.
Tudom.


Neked csak 270 van de azok tömörek :D
Nekem 400, de ebből sok az ami ötlet :D
Bukott ötlet :D:D
 

DeletedUser9415

Vendég
SnapCrab_NoName_2013-11-4_17-39-2_No-00.png

Ezen a képen a bekeretezett szigetküldetés jel, azt jelenti, hogy a városom szigetén olyan szigetküldetés van mit még nem fogadtam el?
 

DeletedUser

Vendég
Igen,akkor van ott az a jel ha azon a szigeten ahol van a város van nem elfogadott szigetküldetés
 

DeletedUser9302

Vendég
Igen ez azért jó, mert ha sok városod van, vagy ha elszórtan vannak, most nehéz nekiállni és megkeresni, hogy hol van, ezért jelzi ki a rendszer.
Tudtommal régen a városnév mögé tették be.
 

DeletedUser9424

Vendég
Segítség megoldás

Tisztelt Grepolis!

Egy nagyon fontos probléma megoldása miatt fordulok hozzátok.
A játék folyamán ha az istenekre megyek és rá klikkelek,mert valamilyen áldást szeretnék alkalmazni lefagy a játék és sok idő elteltével lép tovább a játék.Ezt az észrevételt mindenki tapasztalja a szövinkben és szeretnénk ha segítenétek a hiba javításában.

Tisztelettel csöves76/Devils/
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia,

Probaljatok meg egy masik bongeszot hasznalni, vagy torolni az ideiglenes adatokat a bongeszobol, mert ido kozben olyan dolgok is telepulhetnek ra, amelyek karosithatjak a jatekot az adott bongeszoben. Ez a ctrl+shift+del billentyuvel tudjatok megtenni.

Ha igy sem megy, akkor jelentkezzetek ki a jatekfiokotokbol, es lepjetek be ujra. Ha igy sem, akkor nyissatok egy szupport jegyet, amelyet a beallitasok jatekfulon, es az ugyfelszolgalat menupontra kattintva tudtok elerni.
 

DeletedUser

Vendég
Hello.

Nemrég kezdtem újból a játékot...
Klelenne egy kis segítség mert sok az új funkció...
Az új játékfelület mikor jött be?

Üdv,
.Sir Lovag.
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv.
Csak azt szeretném megkérdezni hogy idén várható e másik event a karácsonyin kívül.
Tisztelettel.
Barbossza
 

DeletedUser9302

Vendég
Szerintem már csak a karácsonyi lesz!
Több ünnep ugyanis nincsen, viszont mindjárt 12. 01. akkor meg már advent, szóval ha lesz is akkor ez lesz szerintem :)
 

DeletedUser8239

Vendég
Köszönöm szépen.
Azt még megkérdezhetem hogy kb mikorra várható a következő frissítés beharangozása?
 

DeletedUser8461

Vendég
Ma frissítik a Publikus Báta szervert, 2 hét múlva jön ide.
 

DeletedUser8461

Vendég
Szinte semmi. Ott most kezdik el tesztelni a karácsonyi eventet. Annyi lesz benne, ami minket is érint, hogy ezentúl csak 1 e-mailt fogsz kapni, ha kérvényezted azt, és az új játékosoknál ez alap beállításnál ki lesz véve. De még az változhat, mi jön ide.
 

DeletedUser102

Vendég
A Bétán meg jött a Karácsony :) Szerintem igen gyenge ajándékokkal :(
 

DeletedUser8461

Vendég
Az igazat megvallva tényleg gyengék az ajándékok. De ami viszont újdonság, hogy egyes nyeremények akár több héten keresztül is érvényesek, és ebből van pár darab, mint például a +20%-os nyersanyagtermelés az egyik nyersanyagfajtából.

Beszéltem az egyik fejlesztővel, és válaszát azzal a indokolta a gyenge ajándékokkal kapcsolatban, hogy ez új ajándékok kitalálását jelentené, és plusz programozást, amineka változtatása ennyivel előtte már nem lehetséges. A másik, hogy aranyat miért nem raknak bele, mert nem szeretnék, hogy e miatt mindenki regisztráljon másik szerverekre, csak az arany miatt. De monta, hogy a következő eventeken átgondolják majd.
 
Fent