Kérdés

  • Témaindító Korábbi játékos
  • Kezdés ideje

DeletedUser8239

Vendég
Üdv.
Előre is elmondanám hogy a kérdésemmel nem tudom hogy hova írjam hivatalos válaszért.
Ezért előre is bocsánat.

A kérdésem az lenne hogy kb mikor lehet várható az a fejlesztés amiben a hősöket vezetik be a játékba.

Előre is várom a választ.

Tisztelettel a grepolis magyar programozói, fejlesztői és karbantartói valamint a többi alkalmazottja felé.

Barbossza.
 

DeletedUser9302

Vendég
Hú ha.

Ugyhallottam a 2.50-esben, de lehet a következőben.
Nem tudom inkább nem mondok hülyeséget, de már régen reklámozzák a hősöket.
 

DeletedUser9302

Vendég
Bocs azért írtam, hogy nem akarok hülyeséget írni.
De az tény, hogy már rég reklámozzák, Wikin már talán fél éve? fent van:(
 

Moira

Ex-CM
Nem tudni még, hogy mikor kerülnek bevezetésre a hősök. A háttérmunkák és tesztelések folynak, az új felület már integrálja őket, megvan a saját helyük és a hátér programok is aktívak. Elsősorban most a kezelőfelület hibáinak kiküszöbölésén dolgozunk. Lépésről-lépésre haladunk, ahogy a Roadmap meghatározta. Szerintem, ha már nem lesz fontos funkcionális hiba a játékban, akkor fognak áttérni a hősök béta tesztjére. Úgy tudom, hogy a következő frissítés szinte teljesen, ha nem kizárólag hiba javításból fog állni, így egyelőre várni kell még.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Számtalan helyen kerestem, de nem találtam, ezért gondoltam megkérdem, hogy kell kiszámolni, hogy mennyi várost tud foglalni az ember vagyis a kulturális szintet, hogyan kell ? még régen (1éve) amikor abbahagytam leirtam feljegyzésekbe, de mivel befoglaltak, ezért elveszett mindenem :(
Kérem aki, tudja segítsen fontos, taktikai szempontból :D
 

DeletedUser9302

Vendég
Emlékszem ezt még iamkplus írta, de már elfelejtettem.
Valahol a Wiki-n pedig fenn van :(

Szóval iamkplus válaszára várunk, vagy aki tudja:D
 

DeletedUser8461

Vendég
A következő kulturális szinthez szükséges kultúrpont számítása: n-edik kulturális szinthez (n-2)*(n-1)*1,5

Tehat a 100. varosodhoz 100-2*100-1*1,5 azaz 14.553 kulturpont szukseges
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Én is ezt kerestem, de nem találtam sehol :(
-TyRIon BlACk- Te hol találtad?
(Elnézést a név miatt de nem bírom megjegyezni:()
 

DeletedUser8461

Vendég
A nevem nem fontos, hivj csak Ty-nak.

Ha annyi idot toltesz a wikivel, mint en, egy ido utan mindent meg fogsz talalni :) De erre speciel meg emlekszem, amikor elkezdtem jatszani 2,5 eve. A wikin a foglalasoknak van emlites rola.
 

DeletedUser9344

Vendég
...még régen (1éve) amikor abbahagytam leirtam feljegyzésekbe, de mivel befoglaltak, ezért elveszett mindenem :(...

Ha itt arra célzol, hogy az utolsó város elvesztésével a feljegyzések is elvesznek, akkor tévesen tudod. Azok játékoshoz vannak kötve, nem városhoz. Ha nem a feljegyzésekre gondoltál... Akkor elnézést kérek, és ne nézz hülyének, csak már többen is megkérdezték ezt... :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Igen és még azt kell tudni, hogy világonként külön feljegyzés.
Ha abbahagyod törlődik azon a világon.

Bocs ha ezt tudtad nem akartalak untatni!
 

DeletedUser9549

Vendég
Jó napot nekem az a problémám eltünik a népeség pedig a játékot kezdeni kellene de néha csak épiteni tudok katonaságot meg nem
 

DeletedUser9302

Vendég
Népességet növelhetsz:

Tanya fejlesztése
Haloween eseményben ha szerzel népességnövekedést
Termál építése
Katonák harcbaküldése

Amennyiben így sem akkor keresd az Ügyfélszolgálati rendszert.
(Építeni népesség nélkül csak tanyát és raktárt lehet)
Beállítások->jobboldali menü->Ügyfélszolgálat-> Jelentkezz be-> írd meg a problémád
 

DeletedUser8461

Vendég
Leo: Az ideiglenes adatok torlese a bongeszobol segitseni szokott ez ugyben. Ctrl+Shift+Del

Darkest: A beallitasok menuben bal oldalt talalhato az ugyfelszolgalat, es amennyiben jatekon belul lepsz veluk kapcsolatba, ugy nem kell beirnod a jatekazonositodat, es a jelszavadat.
 
Fent